fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fati stracił to, co przed serią kontuzji było jego najsilniejszą bronią - precyzję strzału. Pamiętam, jak miał w pewnym momencie 7 goli z 12 strzałów, średnia podobna do Lewego z tego sezonu.
Rozumiem, że po kontuzji mógł stracić na motoryce, na skuteczności dryblingów, ale takie strzały ?
Tak, wiem, że gol padł po jego próbie, ale to bramkarz Viktorii puścił kartofla...
0
To Lewego w ogóle nei zabrali ? Jakoś mi to uciekło
2
Mam nadzieję, że ten skład powalczy o 2.8mln euro :)
5
Doceniam połączenie tytułu i zdjęcia dwóch "capitanes"
Tercetu z Bussim nie mieliście ?
:)
1
@ElvisPresley Akurat dziś, to na białęj stronie połowa użytkowników wyzywała Vinicjusza, Carvajala i Ascencio.
Kiedyś tam dyskutowałęm, ale właśnie wczoraj wkleiłem redaktorowi link do poprawnej tabeli LL i dostałem bana na 5 lat za "złamanie regulaminu"
:)))
1
Myślałem, że wczoraj oglądałem piach, ale po tym, co zobaczyłem dziś, to uznałem, że to był jednak przyzwoity mecz.
A jeszcze wczoraj na notatniku biali biadolili jaka ta LL jest słaba, że Villareal, Valencia, czy Bilbao nie są w stanie wbić Barcelonie ani jednej bramki :)))
4
@GadulkiGembulki_FCB
"Abidal, Pique, Puyol, Alves > Balde, Chris, Araujo, Kounde"
Żeby jeszcze Xavi miał tych zawodników ma murawie, a nie na trybunach...
15
Natomiast co do Torresa, to trzeba mu przyznać, że dokonał rzeczy niezwykłej - oddał groźny strzał na bramkę i sam go obronił
22
Aż boję się pomyśleć, gdzie bylibyśmy w tym sezonie, gdyby nie Lewy.
Szanuję Depaya, szanują Aubę (który pewnie grałby teraz z nami) ale to nie ten poziom...
3
Dembele włączył tryb "chaos" i obawiam się, że w tym meczu nic z niego już nie będzie.
Jak on źle wejdzie w mecz, zaliczy trzy nieudane akcje, to można go ściągać, nawet w 20 minucie...
0
@Magicc89PL Jakby dał tam Kounde, to na ŚO graliby Garcia z Alonso, a to już murowany przepis na katastrofę...
3
Sergio ma jakieś taśmy na Xaviego ?
:)
0
@Magicc89PL Po tym, co ostatnio pokazał Bellerin na swojej pozyzji, to wolę Balde na nieswojej.
2
Jeszcze Gavi do tego i byłby niezły skład...
1
Gra dramat...
Nie wiem, czy to dzisiejszy wynik z Mediolanu zasiał tę bezsilność, czy my po prostu nie dorośliśmy do takich drużyn, jak BAY.
Drużyna, która ma pewny awans przyjeżdża na Camp Nou, gra na spokoju, rządzi i dzieli, nie pozwala nam na oddanie strzału na bramkę...
Jak widzę Bellerina, to tęsknię za Roberto....
Pedri na lewym skrzydle... No cóż, Panie Xavi - nic dwa razy się nie zdarza, nie da się dwa razy zaskoczyc przeciwnika takim samym ustawieniem.
Sprawiamy wrażenie, jakbyśmy w tej Champions Leage właśnie debiutowali...
0
@Doren01 " Messi to jest po prostu piłkarz robiący przewagę co pokazywał wielokrotnie i co pokazuję w tym sezonie."
W tym sezonie pokazuje ? Niby z jakim przeciwnikiem ?
Zobaczymy w meczu PSG z jakimś wymagającym rywalem w LM (wygrana z Juve który jest na poziomie Interu i dwa remisy z Benficą jakoś szału nie robią).
0
@Bagsik88 No więc właśnie, nawet tego Suareza nie miał i od razu to gorzej wyglądało.
Po prostu cała drużyna zaczęła grać kiepsko, doszło dużo nowych twarzy, a Messi nei jest żadnym cudotwórcą, żeby to zmienić.
A teraz on jest słabszy, niż w prime, a my nadal mamy skład w trakcie przebudowy.
Dodatkowo w tym sezonie dotknięty kontuzjami
A Ty uważasz go za jakiś talizman, który odmieniłby losy klubu
1
@Bagsik88
Wychodziliśmy. Bussi był młodszy, Gerard był młodszy, Alba był młodszy, Messi miał Suareza, z któym rozumiał się bez słów.
W ogóle skład był stabilny, a nie składany w 40% z nowych zawodników.
A i w ostatnim roku z Leo dostaliśmy w grupie niespodziewaną porażkę z Juve i to 0:3, co dało awans tylko z 2. miejsca, a potem szybki wypad z PSG.
I pamiętam spuszczoną głowę i brak chęci/możliwośći, by poderwać zespół - właśnie w tych meczach
1
Czyli Garcia, albo Alonso. Jak nie dżuma, to cholera :)
1
Rok temu odczuwał jakiś uraz, zresztą fachowcy mówili, że inaczej stał na nogach przed interwencjami i przez to były one spóźnione.
W tym roku wszystko jest już OK, więc wróciła dobra wersja MATSa
3
Teraz prosimy zmianę Ansu za Pedriego
13
Ale co Balde robi dziś z Nico Wiliamsem :))
0
Myślę, że największy talent to Fati i to on powinien dostawać teraz szanse.
Pamiętajmy, że tylko regularna gra może zdjąć ewentualną blokadę w głowie.
Torres bardzo zawodzi w tym roku, ale mimo wszystko potrafi w polu karnym ruszać się jak napastnik, ma szerszy wachlarz zagrań, niż Raphinha
Dembele, też talent i tym bardziej denerwuje jego gra...
Powinien kilka meczy obejrzeć sobie z ławki. Liczę na to, że jeszcze zaskoczy pzytywnie, jak w drugiej połowie zeszłego roku.
Raphinha... jawi mi się jako transferowy niewypał. Nie wiem, po co oddaliśmy Traore, bo nie zyskaliśmy nic w zamian,
Obydwaj z tak samo przewidywalnym dryblingiem, ale Adama miał przynajmniej odejście na pierwszych dwóch metrach, potrafił sie przepchnąć, czasem zejść do środka i przeprowadzić rajd. No i pewnie budżet tez byłby na plus
1
@sokot A ja sądzę że na Athletic FdJ wyjdzie w pierwszym. To zespół wykonujący szybkie skoki pressingowe, grający dość fizycznie i nawet Xavi musi wiedzieć, że ten pociąg powoli Bussiemu odjeżdża, że to świetny zawodnik do wyregulowania rytmu gry, kiedy zdecydowanie prowadzimy w meczu
2
Porównując Raphinhę i Fatiego widać, że (choć obydwaj są teraz pod formą) trzeba stawiać na Ansu.
Ma większy potencjał, większy talent i o ile nie ma w głowie blokady i strachu przed kolejną kontuzją, to jest większa szansa na to, że odpali i będzie czarował.
11
FdJ powinien grać cały mecz, za Pedriego powinien na 20 minut wejść Pablo Torro.
Mam wrażenie, że Xavi gorączkowo usiłuje uniknąć sytuacji, w której któryś zawodnik strzeli focha za to, odsunął go od składu
0
Ja wiem, że Villareal to nie Real, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Xavi nie trafił ze składem na Klasyk.
1. FdJ > Bussi lepiej wychodzi spod pressingu, jest bardziej mobilny, grając na pivocie bierze więcej odpowiedzialności na siebie
2. Torres >> Raphinha szuka gdy kombinacyjnej, jest mniej przewidywalny od Brazylijczyka
Fati, póki co ratuje się bramką. Alba - asysta do RL9 jak za najlepszych czasów z Messim.
Oby w drugiej połowie umocnić dobre wrażenie po pierwszej części
2
wystarczyłby drugi w odpowiednim momencie i nie byłoby 1:0
1
Wprawdzie na tym zdjęciu Fede i Karim wyglądają, jakby wracali z baru po urodzinach szwagra, ale nawet w takiej formie byli w stanie po bramce naszej obronie wsadzić :)
1
@CarloCule
A ty weź leki.
Chyba każdy wie, o jakie chodzi.