1

@Lucassito Spokojnie, uważam, że zrobili to, co można było w tej sytuacji zrobić.
Wiadomo, że sport jest nieprzewidywalny, ale skład jest dobry, konkurencja do pierwszej "11" duża. Tu trzeba będziie zapier..lać, żeby wyjść w następnym meczu w podstawie.
Do tego w środku sezonu mamy MŚ i tu szeroka i wyrównana kadra bardzo się przyda

6

No i dobrze, teraz najważniejsze, nie spieprzyć tego sportowo.
Będzie wynik, będzie rozgłos, będą pieniądze.

Podstawa ku temu (silna kadra) jest.
Reszta w nogach piłkarz, głowie Xaviego i łucie szczęście

21

Śmieszą mnie te jojczenia o aktywowaniu klauzuli odejścia za darmo w przypadku braku rejestracji na pierwszy mecz.
Przez pół roku przymierzasz się do transferu do klubu, negocjujesz kontrakt, przeprowadzasz się do miasta, szukasz nowego domu, a potem tym pierdol..esz, bo nie zagrasz w jednym, czy dwóch meczach ?

11

@matijas I dobrze - wolę skład z Aubą, niż Depayem

1

ZA darmo do nas przyszedł, za darmo może odejść.
Trudno, budżet płacowy ważniejszy, niż paręnaście milionów

0

@Toretto Wiem, oby tylko nie zaczął się buntować.
Bo są tacy, jak Puig co nie grają ale sa zadowoleni, że siedzą na łąwce Barcelony, ale Ansu ma raczej większe ambicje :)

1

A ja zastanawiam się, jak potoczą się losy Fatiego. Mógł być już na topie, ale kiedy miał pewne miejsce w składzie stracił praktycznie sezon przez kontuzje, kiedy wrócił drużyna ma linię ataku napakowaną, jak biceps Traore.

W dodatku wygląda na to, że odpala Dembele, co powoduje, że Raphina przechodzi na lewą stronę, gdzie przecież chciałby być też Torres.

Szacun dla Xaviego, jeśli poukłada to tak, że wszyscy będą zadowoleni. Dla mnie to mission imposible

0

Eeee... ale że nic nie dobił...?
;)

23

Bramka, bramką. Ale ta druga asysta do Pedriego to klasa światowa.
Messi by się nie powstydził, Lewy pokazuje, że w tej drużynie nie musi być "tylko" egzekutorem

12

Ładnie pożonglował. Reakcja trybun też adekwatna.
Ale i tak niepełnosprytni będą pisać o "drewnie"

0

Ten to "normalnym" piłkarzem już nigdy nie zostanie, tylko takim piłkarskim celebrytą-maskotką.
Widać, że futbol traktuje dość hobbystycznie.

0

@ObiwanKenobi
Człowieku, atak rakietowy, nalot - jedno i drugie obwieszczane jest dźwiękiem syren. A o syrenach była mowa.
I jeszcze jedno, ostatnie słowo - jak z okrętu na Morzu Czarnym wystrzelona zostaje rakieta manewrująca, to po wykryciu alarm obwieszcza się nie w jednym mieście, tylko na sporym obszarze - bo nie wiadomo jaki cel ostatecznie wybierze.
A teraz sprawdź sobie, ile ataków rakietowych wykonali ci z którymi sympatyzujesz
PLONK

0

4

Biorąc pod uwagę skład, z jakim startowaliśmy rok temu, a ten, który ma do dyspozycji Xavi, no i to, że jest Xavi, nie Koemann różnica jest powalająca.
Trzeba to tylko dobrze poukładać i tak zarządzać teamem, żeby nie było w nim niesnasek, a to akurat przy dość szerokiej i wyrównanej kadrze może być sporym wyzwaniem

0

Ileż można jęczeć ?

0

Tylko nie bardzo widzę go w parze z E. Garcia bo mielibyśmy chyba najniższą parę stoperów w lidze

0

@ObiwanKenobi Jeden i drugi ogłasza sie za pomocą syren, czy ty robisz z niebie niepełnosprytnego, czy masz taką przypadłość ?
Takie alarmy to w wielu miastach Ukrainy norma, był okres, że we Lwowie nawet już nikt nie zwracał na nie uwagi, ale Kijów, Charków generalnie cała wchodnia Ukraina była bombardowana znacznie intensywniej.

0

@ObiwanKenobi
Dawaj jakies potwierdzone info do tego, zdjęcia wynoszonych z niego cial żołnierzy. Bo teatr ani nie był wówczas na lini walk, a żołnierze mieli lepsze schrony

1

@Matix90 W trakcie sezonu zapewne tak, ale póki co rozegrał 150minut

11

@Graczdari91 Spokojnie, dziś brakuje mu tylko wykończenia. Jest, gdzie powinien być, dostaje piłki, a bramki to tylko kwestia czasu

2

Jeśli Dembele nie "popsuje" znów jakaś kontuzja, to w tym sezonie nie poznamy chłopa...

3

@ObiwanKenobi A co Ukraińcy schowali w teatrze w Mariupolu w piwnicach którego zginęło mnóstwo kobiet i dzieci ?

6

@ObiwanKenobi Przecież kiedy radary wykryją nadlatujące rakiety, włączany jest alarm przeciwlotniczy. Czego nie rozumiesz ?

0

@rk A to Real wygra wygrał w finale LM po wyrównanym meczu ? :)) A moze miał przewagę na Liv ?


W drugiej połowie, kiedy to "nie było szału z naszej strony" Neto mógł trzymać ręce w kieszeniach.
Fakt, że Ascencio zmarnował setkę, ale Kessie również. Depay też zrobił coś dziwnego, kiedy wystarczyło tylko strzelić z kąta.
No, statystyki nie kłąmią

4

Taki był wyrównany, że Pena w drugiej połowie nie miał okazji piłki złapać.
Chyba, że myśli o tym, że było 10cm od remisu (strzał Valverde).
Z drugiej strony - jakby był VAR, to byłby karny dla nas po zagraniu ręką w polu karnym.

Ogólnie rzecz biorąc, pomoc Realu dzisiaj nie istniała - i nie ważne, czy grali "młodymi", czy CKM w drugiej połowie

14

Szkoda ,że nie dostał takiego "ciasteczka", jakie otrzymał Kessie od Roberto.
Bo byłby gol w debiucie

0

Dembele przez większość drugiej połowi grał "nic", ale chyba przypomniał sobie, że ma konkurenta do składu, więc w ostatnich 10 minutach zrobił więcej, niż poprzdnich 35 :)

7

|Oczywiśie, na warunkach klubu. Mimo jego mankamentów z mentalem to nadal szybki, nieprzewidywalny, bo obunożny zawodnik.
W tym sezonie piłka mu wpadać nie chciała, ale nadrobił asystami.
Gdyby przyszedł Lewy, to te piłeczki od Dembele byłyby dobrze wykorzystywane...

3

@cris2706
Czekaj, czekaj bo to chyba jakiś mało wyrafinowany trolling.
Cieszysz sie z rocznego zarobku 4 tyś zł (z zamrożonych 100tyś) , kiedy inflacja przebija 12% ?
I w dodatku zarobek chcesz przeznaczyć na wakacje, pozostając znów ze 100tyś zł, za które w międzyczasie kupisz już 15% mniej dóbr, niż rok wcześniej ?
I znowu zainwestujesz 100tys na rok, znowu wyciągniesz 4tys zł, ale okaże się, że już drugi raz na takie wakacje nie polecisz, bo zdrożały o 15% i cię nie stać...

Ciebie jara taka inflacja ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?