17

Wyciągam kapelusz i proszę o 11 herbów, bo mi do 15k brakuje, a nie nie mam weny, żeby coś ciekawego napisać...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kanver_ W ogóle to uwielbiam Scan&Go w Carrefour.
Skanujesz towary apką i wkładasz to koszyka, tzn bezpośrednio do torby w koszyku.
Później tylko podjazd na kasę samoobsługową zeskanowanie kodu z apki, płatność i można śmigać do samochodu

1

Dmuchajcie i chuchajcie na Pedriego

6

Fajny ten real, taki nie za mocny...
Ale wait, oni ze dwie LM zdobyli grając takie męczące dla oka goowno

0

@ShawnC Pas chyba u kogoś, kto nosi spodnie podciągnięte pod pachy

1

Łączę się w bólu z kibicami BVB, bo jako kibic Barcelony wiem, co to znaczy taki wylew obrony ...

6

Ponad tydzień zajęło im stwierdzenie rzeczy oczywistej, którą każdy widział na powtórkach.
A zabranych punktów nikt nie zwróci.

Jestem ciekaw, czy Real TV nagłośni sprawę - oni tak walczą z błędami sędziowskimi :)

2

@esem91 Widać, musi doceniać 17 września 1939

27

Szanuję takie zespoły, jak Bodo. Wychodzi norweski klub na mecz LM, w składzie 9 Norwegów.
A nasze zespoły to jakaś zbieranina Polaków, Słowaków, Hiszpanów, Afrkańczyków nie wiadomo skąd, wygląda to jak jakiś second hand, raj dla piłkarskich agentów,

3

@Czyhrynski Sorloth :)

5

Ale Inter zagrał paździerz.
Rok temu Sommer w półfinale wyciągał w niemożliwych sytuacjach, a dziś mogli rozwiesić ręcznik w bramce Interu

0

@APTAPT Paradoksalnie Real powinien się cieszyć, że na nich nie wpadli, bo byłoby drugie Albacete

2

@Recha_0684 Ale akurat w sprawie Ukrainy zareagował zdecydowanie.
Strach myśleć, jaki byłby tok wydarzeń, gdyby w 2022 w Białym Domu urzędował Donald "zakończę wojnę w 24h" Trump

0

@fotohobby Repetitio est mater studiorum

5

@Borneo Dla wielu proruskich troli Ukraina to tylko korupcja i "dej, dej, dej..."
A Ukraińcy potrafili opracować i wyprodukować morskie drony, pocisk kierowany Flamingo o zasięgu ponad 1000km.
Teraz należy życzyć im (i pomóc) rozwinięcia tej produkcji na masową skalę i niech roZja nadal krwawi.

3

@maroon Przecież sprzęt lekki (wyrzutnie p-panc, p-lot) i amunicja do niego były wysyłane przez USA jeszcze przed wojną. Na kilka miesięcy (może tygodni) przez lutym 2022 Amerykanie byli pewni, że Rosja zaatakuje, dzieląc sie z Ukraińcami danymi wywiadowczymi.
Polska też jeszcze przed wojną wysłałą amunicję do systemów post-ZSRR

9

Od dawna wiadomo, że w praktyce piłkarskiej coś takiego, jak "stempet" nie ma miejsca, kiedy to noga piłkarza Realu znajduje się na górze.
Zdziwienie Courrtuis całkowicie uzasadnione

8

Arbeloa, Ty się nie wychylaj, bo od nowego sezonu i tak znowu rezerwy...

0

Bo się Duńczyk nie spłakał sędziemu w rękaw, jak Junior.
A zresztą, nie wiem, czy i to by cokolwiek pomogło…

16

Czyli sprawa badana, ale wyrok już jest.
A myślałem, że Franco już nie żyje...

2

Pomyślałem sobie dziś, jakby na 15min przed końcem rewanżu z Atletico też było 3:0 co to byłby za kwadrans...

8

Może Roony trochę minut dostanie.
Yamal już w meczu z Gironą wyglądał, jakby był w środku Ramadanu :)

11

@kanver_ ""Swoją drogą taki operator drona musi mieć mocną psychikę. Zabijać bezbronnych ludzi "

Każdy z nich ma mundur, broń i wtargnął na teren mojego kraju. Jako obrońca swojej ojczyzny nie miałbym w z tym problemu.

"Widzę żołnierza jak każdego innego, który wykonuje rozkazy (w które wierzy, albo i nie, jego sprawa). Mam sympatię do szeregowego"

większość rusków to kontraktowi, pojechali zabijać za kasę

4

Real zagrał całkiem dobry mecz w Lizbonie i dziś kompletnie osiedli na laurach. Zero zaangażowania, zero głodu zwycięstwa

5

@AlexDark00 "Pytam, czemu środki zostały przyznane akurat po wyborach, jak zmienił się rząd, który jest dla UE wygodny? "

Odpowiadam:
"Środki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) zostały odblokowane na początku 2024 roku głównie dzięki zmianie rządu w Polsce i podjęciu konkretnych działań w celu przywrócenia praworządności, czego wymagała Komisja Europejska.


Oto kluczowe przyczyny odblokowania środków:

Przedstawienie planu naprawczego: Nowy rząd (po wyborach w 2023 r.) opracował i przedstawił Komisji Europejskiej "Action Plan" (plan działań) mający na celu rozwiązanie problemów z niezależnością sądownictwa, w tym z Krajową Radą Sądownictwa (KRS), Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Wypełnienie "kamieni milowych": Komisja Europejska uznała, że Polska w zadowalający sposób spełniła tzw. super-kamienie milowe dotyczące reformy systemu dyscyplinarnego sędziów.

Rewizja KPO: 8 grudnia 2023 r. Rada UE zatwierdziła zmieniony polski plan KPO, co było formalnym wymogiem do odblokowania środków.

Dialog z Komisją Europejską: Aktywny dialog nowego rządu z Brukselą, co zaowocowało decyzją KE z lutego 2024 r. o odblokowaniu ponad 137 mld euro (z KPO i innych funduszy spójności)."

Pis nie zrobił nic. Nawet nie próbował

0

@Arekvip "To mogli go odkupić ciekawe ile by musieli zapłacić"

Ale najpierw:
1. Mallorka musiałaby chcieć sprzedać
2. Jam musiałby chcieć wrócić

A to niekoniecznie musiałoby się zdarzyć

0

Mam dziwne przeczucie, że za trzy lata będzie grał na lepszym poziomie, niż Dro...

28

Madrycki dziennikarz płakał, jak publikował....
Przygotował tyle tez "antybarca" i nic nie siadło...

1

@ifoa "Fajnie jakbym za parę lat nie musiał zmieniać miejsca zamieszkania albo wozić dzieci 15 km do szkoły"

to akurat nie perspektywa paru lat a dwudziestu paru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?