fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kurka, on ma dopiero 32 lata ?
Gdyby miał lepsze zdrowie i trochę więcej szczęścia mógłby dogrywać właśnie karierę w Barcelonie...
2
Mam nadzieję że z wysokością pensji odzwierciedlającą jego aktualną rolę w drużynie...
4
Ale to był świetny gest. W tej sytuacji nawet lepszy, niż "calma"
7
@Roobo "Dajemy Ukrainie 17 miliardów która ma dwa razy mniejszy deficyt."
Dlaczego kłamiesz ?
Polska: Deficyt sektora finansów publicznych: ok. 6,6 % PKB
Ukraina: Deficyt sektora finansów publicznych: ok. 17,7% PKB
Zawsze się zastanawiam kim są ludzie, którzy bezmyślne podają dalej fejki
0
@Szczygiel06 do 3 Króli wolny, jak ptak :)
19
I to była bardzo fajna reakcja na gwizdy.
Tzn - brak reakcji przez cały mecz i ta cieszynka po strzelonym golu.
Tak trzymać !
7
Joan Garcia dziś, co za mecz !
Spodziewałem się MVP dla niego, i powinien to dostać, bo zapewnił nam dzisiaj spokój.
Gdyby nie on, to trzeba byłoby ze cztery gole strzelić, żeby to wygrać
0
@JordiAlbion Ktoś musi mieć potężne problemy z samooceną, żeby, jako Polak, czuć się w Polsce "gorszym"
0
@kpiarz "Przecież Rosja to najpotężniejsze mocarstwo atomowe, więc jak trzeba mieć nasrane we łbie, by myśleć że można ją pokonać"
Nikt nie chce jej "pokonać" tylko nie pozwolić, by ukradła kolejne ziemi. A za to Ukraina zabijająca kolejnych ruskich rekrutów zasługuje na wsparcie
7
@Natalia12345 A od kiedy skład Barcelony ustalają kibice Espanyolu ?
0
Real gra takie gooowno, że aż szokujące, że nadal utrzymuje drugą pozycję w lidze..
Dziś klasyka - dwa gole po dwóch stałych fragmentach gry (w tym karnym)i Curtois który znowu ratuje trenera przed wizytą w pośredniaku...
1
Prędzej na powrót uwierzę w św.Mikołaja, niż w to, że Christensen wytrzyma 2 miesiące bez kontuzji...
2
No to spokojnych i ZDROWYCH Świąt, Pedri !
3
@John_Doe "Może by w końcu Ukraińcy mieli obowiązek opłacania składki zdrowotnej aby mieć dostęp do świadczeń?! Dziura w NFZ nie będzie aż tak wielka i budżet państwa nie będzie musiał dofinansowywać!"
Przecież płacą i w 2024 wiecej do tej kasy wrzucili niż kosztowały ich świadczenia.
"Według danych ZUS (analizowanych m.in. przez „Rynek Zdrowia” oraz portale gospodarcze), **Ukraińcy pracujący i ubezpieczeni w Polsce wpłacili w 2024 roku około 3,8 mld zł składek na ubezpieczenie zdrowotne.
Znaczna część tej kwoty pochodziła od Ukraińców zatrudnionych na umowy o pracę (około 2,3 mld zł).
Składki zdrowotne opłacone przez pracujących Ukraińców znacznie przewyższyły koszty leczenia Ukraińców w Polsce w tym roku (ok. 2,2 mld zł na leczenie – zarówno ubezpieczonych, jak i nieubezpieczonych)"
Chcesz polemizować z faktami ? Skąd Ty się urwałeś ?
"Mam nadzieje, że Prezydent Nawrocki nie będzie miał litości i na planowany podatek katastralny."
Czyli jego wyborcy chcą, aby wspierał wykupujących po kilka mieszkań na wynajem i zarabiających na tym ?
Chyba nie oni za nim głosowali
1
Haha, jeszcze się spłakali, że sedzia zły, bo faulu na Endricku nie podyktował.
Oni nie wiedzą, co to wstyd...
11
To dzisiaj nie sędziował żaden z "synów Negreiry" ?
Czy RM TV tak zawzięcie walczący z błędami sędziów w meczach białych pochyli się nad tym przypadkiem ?
:)))
18
¡Así así, así gana el Madrid!
Karny, samobój rywali i wygrana jedną bramką z 3-ligowcem.
Potężny real :)
0
@JacekM A jakie ma ? Bez Yamala odpadlibyśmy ?
28
Taka prawda. Tą decyzją Flick sam sobie wytrącił argumenty w polemice z Łysym
1
Dobra, zrobione, co trzeba, teraz czas wracać do Barcelony i zacząć przygotowania na Villareal
Szykuje się super mecz za zakończenie roku
3
Przecież przy takim bramkarzu, co łapie wszystko na 2x to powinni napier.alać zza 16m co parę minut, a oni robią wrzutki, jakby tam Lewego widzieli.
A stoi tylko Rashford, a nawet on nie zawsze...
0
Partidazo palce lizać !
xD
4
Dziś MATS w oknie wystawowym.
Przybywajcie, oglądajcie !
xD
40
Czy w RM TV mają już spiskową teorię na ten temat ?
xD
8
Ten Yamal to chyba po to, by dać radochę miejscowej publiczności.
A potem przyjdą mecze LM i będzie opierał ręce o kolana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sprowadził Florka na ziemie :)
0
@michal26 To jaki % pieniędzy, jakimi obraca ZUS jest pożerany na jego działalność ?
Może ja odpowiem - 7.6mld z 365mln (dane z roku 2023)
Niecałe 2%.
Zlikwidujesz ZUS i skąd weźmiesz te 365mln ?
0
@michal26
To nie wina tej grupy, że trzeba będzie tyle płacić.
A może inaczej - w pewnej części ich wina, bo już za ich czasów dzietność spadła , ale większa część to wina tych:
„W moim pokoleniu mało kto ma w ogóle dzieci.”
Jak dbasz, tak masz…
8
@europejczyk "Braun to jedyny polityk który do kilkudziesięciu lat nie zmienił swoich poglądów"
Braun, rok 2014:
|Niech do tego dojdzie, że Polacy wykupią pół Lwowa, połowę kamieniczek przy lwowskim rynku, a w tym samym czasie niech się Ukraińcy tak wzbogacą, żeby wykupić połowę kamieniczek w Przemyślu i ćwierć rynku krakowskiego
— podkreślał w 2014 r. rozmówca stowarzyszenia Solidarni 2010.
I proszę bardzo, niech będą tak zasobni, bogaci, niech się tak dorobią m.in. na tak prawdziwych, autentycznych kontaktach, jakie można zadzierzgnąć wyłącznie dokonując wymiany towarowo-pieniężnej.(…) Trwa cały festiwal serdeczności wobec Ukraińców i dalej nikt nie mówi, co praktycznie zrobić, aby normalni ludzie ze Lwowa czy Kijowa mogli przyjechać do Polski, nie płacąc ciężkich dla siebie pieniędzy za wizy i nie stojąc w upokarzających kolejkach po te wizy
— mówił Braun.
Jakie to jest sprzeczne z całą naszą tradycją, że to my mamy utrzymywać tę żelazną eurokołchozową kurtynę, trzymać na dystans tych naszych pobratymców, naszych braci, dzieci tej samej cywilizacji łacińskiej. Tak daleko, jak dzięki Koronie Polskiej sięgnęła cywilizacja łacińska, tak daleko są ludzie wolni, na tyle wolni, żeby się dopominać|