7

Chłop wie, że postawił na złego konia i jeszcze mu się wpie.dolił w budowanie składu (Zubimendi) to na siłę szuka tematu zastępczego.
Oni coraz bardziej wyglądają jak dawne Galacticos

Dlatego najlepiej zrobić im to, co sezon temu - ogolić z wszystkich trofeów w Hiszpanii.
Niech wyją.

16

Wieku nie oszukasz, wiec jeśli Lewy chce zostać w Barcelonie na przyszły sezon, to musi mocno zejść z kasy i traktować to jako przywilej dogrania kariery w takim klubie, jak Barca.

18

Ale za 1/4 kasy.
Albo i mniej.

0

@Eto'o9 R10 ZA sędziami przemawia fakt, że w bezpośrednio po kontakcie noga Vinicjusa porusza się naturalnie, dopiero ułamek sekundy później ją podkurcza.
W takich sytuacjach jest 50/50, przed zeszłym sezonem był przekaz, że "penaltito" mają nie gwizdać.
Jestem ciekaw komunikacji między sędzią z VAR w tej sytuacji

5

TVP pewnie od 1/4, albo i 1/2 w to wejdzie

0

To da defensywa nie taka tragiczna w końcu ?
Faktem jest, że rok temu Barca Flicka złapała niesamowity ciag na zwycięstwa od SP w Arabii aż do 1/2LM z Interem. Wiosna byłą świetna, oby udało się to powtórzyć w tym roku.


9

Po golu na 1:1 widać było, że Xabi pos.any.
Uciekł spod topora, ale z taką grą, to balansowanie na cienkiej linie

0

Real to tylko Mbappe teraz. Szok, jak im doopy ratuje.
Np i Thibo też czasem

No, ale jeszcze będą musieli pobiegać, żeby te 3 punkty wywieźć

2

Żeby się nie skończyło, jak z kozaczeniem Yamala...

1

@Marcelinho99 lepszego tylko w przeklinaniu :)

3

Zawsze, jak widzę taki mecz Pedriego, to zastanawiam się, co musi czuć ten gość z Realu, który zdecydował się odesłać go z testów do Las Palmas...

2

@blakkudium Geniusz.
Dziś pomylił się tylko raz, z tą główką w obronie

1

I dlatego to Pedri powinien dziś zostać MVP

1

Dziwny wybór.
Pedri dużo większy wpływ na grę, Raphinha dużo bardziej konkretny.
Lamine na trzecim miejscu wg mnie
Wygląda jak promowanie Yamala na siłę

13

Mecz byłby dużo łatwiejszy gdyby przy golu Ferrana nie było spalonego, ale i tak biorąc pod uwagę ostatnie wygrane początkowane zawsze wylewami w obronie to bardzo spokojny wieczór.
Jutro piwko chipsy i kibicujemy, żeby Alaves zepsuło białym święta :)))

5

Grać konsekwentnie swoje, zwiększyć tempo i coś w końcu wpadnie. Fermin pierwszy do wejścia za Rafę, potem czas na Lewego.
Lewa strona trochę bezproduktywna dziś

2

Man nadzieje, ze ten atak wrzuci Osasunę na karuzelę

0

@DragonxNF
"Ile razy bym z kimś nie gadał o AI to tyle samo razy jest wspomniane że musi być znaczek."
Jeśli ktoś ma mało krytyczne spojrzenie, typu brak znaczka-prawda, znaczek- AI, to faktycznie może być tego zdania.
I właśnie dla takich osób lepiej, że go nie będzie

Bo tu nic nie jest zero-jedynkowe, więc należy wybrać mniejsze zło.
Zdanie EKSPERTÓW jest nim brak znacznika
EOT

0

@DragonxNF "auważ że na przykład oszuści mogą użyć zdjęcia wnuczka/-i i wrzucić w jakiś program, który stworzy im filmik na którym ten wnuk mówi że potrzebuje pieniędzy i żeby je wysłać na podany numer. Starsza osoba nie będzie w stanie ocenić czy to naprawdę członek rodziny wysłał filmik czy nie"

Szczególnie, kiedy nie zobaczy znacznika, bo wówczas nawet nie spróbuje zweryfikować.
Raj dla oszustów.

Miałem trzy szkolenia z ekspertami od AI (+ jedna z cyberbezpieczeństwa) i wszyscy prelegenci twierdzili, że znaczniki to zły pomysł

1

@NeroTFP1 Zupki chińskie Kimchi Bowl.
Hmmm, lata nie jadłam, może zgrzeszę przez weekend :)

0

@DragonxNF Znaczka nie będzie, uznano, że lepiej, żeby ludzie podchodzili do materiałów z pewnym krytycyzmem, a nie z bezkrytyczną ufnością, "bo nie ma znaczka"
To byłoby już nie do odkręcenia

0

@DragonxNF W intrenecie nic nie ginie, sprostować ni sprostujesz, a przecież "nie było znaczka:, więc to musi być prawda"

36

Guler wyprzedził Raphinię ?
Chłop gra "z braku laku" bo nikogo lepszego nie mają, a i tak na MC wyszedł Ceballos

0

@DragonxNF "przez AI to powinien być wprowadzony nakaz oznaczenia takiego dzieła wyraźnym znakiem oznaczającym że to AI, bo teraz można bez problemu zrobić jakiś filmik z politykiem czy celebrytą przez co może łatwo dojść do manipulacji i bardzo niebezpiecznych scenariuszy"

A to akurat byłaby głupota, bo w tym momencie, gdyby ktoś chciał zaszkodzić osobie publicznej, to wypuściłby film bez takiego oznaczenia i wszyscy by w to uwierzyli, bo ich czujność zostałaby uśpiona przez "znaczniki"

0

@Ja124477yr4 Gdzie napisałem, że jest 12 takich ?
Ty masz serio zwidy :)))

Wczoraj oglądałem mecz i cóż - też nie błysnął. Coś jeszcze ci wytłumaczyć ?

0

@Ja124477yr4 Napisałem gdzieś, że jest słaby ?
Może czas na zmianę monitora, ew. wizytę u okulisty ?

11

50% szans.
Real chce, Klopp nie

0

@Zieliniak Jednym okiem oglądałem dwa mecze Jagielloni w Pucharach, na polską ligę szkoda czasu. Ale takie drugorzędowe mecze oglądam bez komentarza, wiec pomóc mi nie mógł.
Zresztą, stąd oprócz Pululu którego kojarzę z poprzedniego sezonu pucharowego nie potrafię wymienić żadnego innego zawodnika.
Widocznie Pietuszewski jakoś specjalnie nie błysnął.

Aż zobaczę, co pokaże dziś na tle potężnego Rayo.
Bo póki co uważam, że hypuje sie go tu, bo jest Polakiem.
Pomysł ściągnięcia Czecha, Szweda z jego statystykami i osiągnięciami, za 12mln wywołałby tu masowe pukanie się w głowę


0

@Mowgli rozumiem, że jedno „s” sprawia, że moja wiedza na temat szkółki jest inna?
xDD

A co do tego piłkarza - czy z „r”, czy bez niego po prostu nie jest wart 12 baniek
Ludzie się tu podpalili, bo jest Polakiem i może oni jeszcze są kibicami Jagi.
Jakby to był jakis Szwed, czy Duńczyk z takim dorobkiem i taki random miałby tu przyjść za 12 baniek, to uzytkownicy by się w czoło pukali…

3

@fotohobby Racja, te dwie literówki zmieniają sens mojej wypowiedzi o 360 stopni
Dziękuję !
xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?