1

@tarantino10 Nie spoglądanie na gorące to właśnie Twój wybór.
To tak, jakby stowarzyszenie AA zawnioskowało o ukrycie półek z alkoholem, bo prowokują ich członków...

0

@tbas Nastawienie Barcelony było normalne, a madryczoki byli podkręceni i zmotywowani prowokacjami Yamala.
Na nasze nieszczęście, dostał lekcję wtedy.
Jest taki fajne przysłowie (szkoda, że ruskie)
"Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz"

Yamal lubi sociale - super. Po udanych występach może tam wrzucać złośliwostki. Chętnie podlajkuję

0

@tbas Gdzieś napisałem o tymże te wpisy były powodem przegranej ?
Napisałem o nastawieniu do meczu, prawda ?

0

Liczę na to, że jutro to Barcelona wyjdzie z "nożem w zębach" na Klasyk.
Przed ostatnim Yamal popajacował w social mediach i to Real wyglądał na lepiej zmotywowany.

1

No i te słowa to jest dowód, że Neymar jednak przesadza z alko...

7

Mbappe w składzie to będzie oznaka strasznej desperacji u Alonso

0

Idealny, ale raczej nieosiągalny…
Bat na Mbappe i jemu podobnych zawodników

14

Ławka bardzo służy Gulerowi :-)))

30

Jacy oni są żenujący w tym swoim wiecznym oburzeniu na wszystko i wszystkich...

9

VAR nie zareagował, ale RM TV się tym zajmie !
A nie, czekaj....

36

Złoto :))


2

@BonusKiller Świetny napastnik.
Gra pięknie, tylko nie strzela goli.

0

@BARCA1994MiSzCzu210
Dziś wygrała drużyna, której dopisało szczęście. Atletico, jako potencjalny przeciwnik w finale zaprezentowało się lepiej.

4

Napiszę tyle - w niedzielę zagramy z zespołem, który dziś zagrał gorszy mecz.
Szczerze - nie ma większej różnicy, czy w finale dostalibyśmy Real, czy Atletico - obydwie drużyny na dziś to bardzo zbliżony poziom, przy czym Atletico góruje nad Realem fizycznością.
W dodatku Real pokiereszowany w obronie.
Po tym, co dziś zobaczyłem, jestem optymistą.

VAMOS po pierwsze w tym sezonie trofeum !!!

0

Ja rozumiem, że my mieliśmy słabego przeciwnika i się wyszaleliśmy, ale biali niewiele grają w tym meczu.
Gol ze stałego fragmentu ustawił im grę i na tym jadą. Vinicjus beznadziejny, Gonzalo niewidoczny....
Czy naprawdę Atletico nie może ich pocisnąć teraz, jak przemeblowali obronę ?

1

Rudigerowi się prochy przeciwbólowe skończyły

6

No właśnie - nie sposób oprzeć się wrażeniu, że więcej w tych czystych kontach jest szczęścia + geniuszu Joana, niż poprawy naszej gry w defensywie.
Dziś też Sancet, U.Gomez doznali splątania nóg w dogodnych sytuacjach.
Ale to szczęśćie może się w każdym momencie skończyć

0

@Sysia11 "Ja wierzę w Boga bo jestem tego uczona od dziecka. Zresztą ktoś musiał stworzyć ten świat."

A kto stworzył Boga ?

1

@Faro
"Nieskończony wszechświat, galaktyki, planety, i na tej jednej jedynej ziemii istnieje życie. Przynajmniej w świetle tego co jesteśmy w stanie ustalić naukowo na dzień dzisiejszy"

Bo jesteśmy ślepi. To tak, jakbyś będąc mrówką, która pracuje tylko w mrowisku mówił, że poza nim nie ma życia.

"ale też nie ma pewności ze gdziekolwiek indziej są warunki do powstania życia"

Rachunek prawdopodobieństwa mówi coś zupełnie innego, jak spojrzysz sobie na mapę galaktyk i uświadomisz, jakim niepoliczalnie małym %% Wszechświata jest Ziemia

2

@Natanael Acha... Zawodnik, który w tym sezonie strzelił dla Barcy najwięcej bramek dostaje taki komentarz.
Super kibic - "gratuluję"

2

Mam nadzieję, że jutrzejszy zwycięzca 2. półfinału spoci się bardziej, niż dziś Barca :)

Mamy fajną kadrę na finał, wielu zawodników, którzy są w stanie wnieść coś dobrego nawet z ławki.

3

W 45 minut zrobili to, co w listopadzie w 90, grając prawie połowę meczu 11 na 10...

Aż żal, że Roony to nie LO, wtedy miałby pewne miejsce w składzie

4

To już go sprzedaliśmy/wypożyczyliśmy...
Wyciągnie ostatnie euro zapisane w kontrakcie...

2

W sumie, to mam wiele podobnych nawyków i zachowań...
Dlaczego nigdy nie zacząłem kopać piłki na serio ?
xDD

1

@Lessigoat Mamy 3.Króli, a Ciebie tak od Sylwestra trzyma ?
Flick nie jest pracownikiem Realu Madryt, żeby za każdą trudność obwiniać rywali, albo sędziów

22

Mógłby kiedyś dla odmiany wejść z ławki, zamiast zawsze grać bite 90minut, czasem ze średnim rezultatem...

1

@Wojtek84 Ciekawe, jak Rysiek wyjdzie na defensywę Atletico, to jakby level wyżej, jak nie dwa...

4

Zastanawiam się, że po przygodzie z ligą wielbłądów będzie to jednak konkretne wzmocnienie, czy bardziej straszak na Balde i Kounde ?
Lubię Cancelo, szanuję, że chce grać dla nas, ale na ważny mecz LM to chyba strach go wystawiać...

4

Widzę, że Lahoz strasznie się męczy na emeryturze i musi znaleźć (nieważne jak głupi) sposób, by znów zaistnieć

"Muszę, bo się uduszę"

1

@michal26 "dlaczego zawetuje? Świetny pomysł. Konfederacki, a Nawrocki jest Konfederacki"

Bo pewnie nie chce wylecieć z Pałacu po 5 latach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?