fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym, co widziałem, jak Villareal zagrał z Ajaxem, to jakoś specjalnym optymistą nie jestem.
Real ma większe problemy z drużynami, które grają niską i agresywną obroną a tego tu nie będzie
4
Włączyłam i co ja widzę, u białych w ataku gra Camavinga :)))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Znalazłem, że:
Mecz będzie dostępny w Hiszpanii za pośrednictwem Teledeporte, La TVE 2, RTVE Play i TV3.
wiec może da się znaleźć to w necie
0
@NeroTFP1 Terminator i Kung-Fu Panda
0
Wiecie od kiedy na CN będą otwarte kolejne trybuny ?
1
Prawdziwy ambasador Barcelony :)
2
@Faro "kwestia taka, że większość naszych pomocnikow jest uzalezniona od dobrej formy Pedriego na boisku"
akurat ostatni mecz ze Slavią całkowicie przeczy tym słowom, bo Pedri źle wszedł w to spotkanie i źle je zakończył.
Zobaczymy, jak będzie wyglądał najbliższy miesiąc, szczególnie, że pewnie Olmo i Fermin będą mieli sporo okazji, alby grać razem
26
Kiedy o Fermina pytała Chelse, to Flick powiedział stanowcze nie.
Czas pokazuje, że wiedział, co mówi.
0
@Recha_0684 Czyli nadal nie potrafisz przyznać, że strzeliłeś babola ?
Przykre...
0
@Recha_0684 Masz jakiegoś dziwnego tego chata GPT, bo po pytaniu " czy w języku polskim występuje słowo "rżony", a jeśli tak, co ono oznacza ?"
dał odpowiedź:
"Tak — słowo „rżony” istnieje w języku polskim, ale jest rzadkie i dziś brzmi archaicznie.
Co oznacza „rżony”?
To forma pochodząca od czasownika „rżnąć” (w znaczeniu: ciąć, nacinać, obrabiać).
„Rżony” = „rżnięty”, „cięty”, „nacinany”
Gdzie można je spotkać?
głównie w dawnej polszczyźnie,
w tekstach literackich, gwarowych albo stylizowanych,
praktycznie nie używa się go we współczesnym języku potocznym.
Przykładowe (stylizowane) użycia:
kamień rżony → kamień obrabiany, ciosany
ornament rżony w drewnie → ornament wycięty / wyrzeźbiony
Ważne rozróżnienie ⚠️
Nie należy mylić z potocznym znaczeniem „rżnięty” = udawany / fałszywy
(np. „rżnięty głupi”, „rżnięty śmiech”).
„Rżony” w tym sensie raczej się nie stosuje."
Nie wiem, kto tu bardziej halucynuje, Ty, czy Chat GPT :)
5
@GeneralXavi Czyli trzeba udawać, że to deszcz pada, żeby parę złotych zostało więcej w portfelu ?
0
OMG, jeśli takie rzeczy mówi o Flicku, to nie chcę nawet myśleć, jak musiał jechać po Alonso...
6
Podniósł już jeden Puchar, gra w drużynie lidera LL, walczy o 8. w UCL, ale go to nie cieszy...
Pismaki to mają fantazję...
1
Po to są skauci, żeby wypatrywać zawodników z profilem odpowiednim dla danego klubu.
Ryzyko jest żadne, jeśli ma tu przyjść "za waciki"
Pamiętam, jak Fermin grał na wypożyczeniu w 3.ligowym Lineares i był łączony z Rakowem, ale ktoś dostrzegł, że ma to "coś", żeby grać w 1. zespole Barcelony :)
Oby i tu przeczucie nie zawiodło
7
A więc mamy swojego Karima...
4
Muszę przyznać, że jak byłem sceptykiem nowego formatu rozgrywek LM, tak się do niego coraz bardziej przekonuję.
Wystarczy spojrzeć ile drużyn będzie chciało zagrać partidazo, żeby załapać się do pierwszej 8, ale nawet mecz pomiędzy 25. (!) Napoli, a 8. Chelcea bedzie mega ciekawy, bo jedni walczą, żeby utrzymać się w rozgrywkach, a drudzy walczą aby utrzymać się w 8.
3
@Katalończyk 99 Ale najbardziej korzystny to remis, bo (przy założeniu naszej wygranej) przeskakujemy dwie drużyny i nawet, jeśli ktoś kto dziś jest za nami zrobi goleadę i nas wyprzedzi, to mamy 8 miejsce
0
Już się jaram na mecz z FC Kopenhaga, liczenie na nasze gole, liczenie goli rywali do pierwszej 8, sprawdzanie wyniku meczu PSG-Newcastle.
Liczę na więcej emocji, niż dziś...
6
@Luciano99 Najlepsze to z Ferminem, "nic więcej nie da" :))
4
Pisałem, że gra w takich warunkach zbierze żniwo.
Na Kopenhagę szykuje się więc pomoc bez dwóch kluczowych zawodników, wejdzie tam Eric, który z powodzeniem może zastąpić FdJ, ale Pedri jest nie do zastąpienia....
4
Fermin to jest gość, szybkie rozegranie, dobre strzały i serducho do gry.
A podwójnie cieszy to, że wychowanek
0
W Kopenhadze czerwo załapał wczoraj podstawowy obrońca, za tydzień trzeba będzie na nich siąść i zrobić skuteczny show.
Oby z Pedrim w składzie
0
@Guillegavira Jesteśmy za Chelsea, na 9.
2
Pomijając wynik, tak samo ucieszy mnie info, że Pedri nie wypadnie na zbyt długo
3
Jprl, dopiero na początku meczu sobie uzmysłowiłem, że ta drużyna jest w presezonie, bez rytmu meczowego.
Rozumiem, ekstremalną temperaturę, ale gramy paździerz.
I niech nikt nie mówi, że nie widać nieobecności Yamala, bo Rooni dziś nie dowozi na prawym skrzydle
2
10 godzin temu napisałem:
"Biorąc pod uwagę bajzel, jaki panuje w naszym polu karnym po dośrodkowaniach i rzutach różnych będę zaskoczony, jeśli Czechom nic nie wpadnie."
Ale nie sądziłem, że będą mieli skuteczność 2/3 i że praktycznie te dwie bramki wbijemy sobie sami.
Jesteśmy żałośni w obronie, że szok. Zamiast snuć marzenia o Alvarezie tu jest potrzebny wysoki, szybki stoper
2
A w ogóle kto mógł przypuszczać przed sezonem, że w meczu LM zagramy parą Garcia-Gerard mając na ławce dostępną parę Araujo-Cubarsi...
1
Dobrze, że Olmo na ławce, szkło robi się bardziej kruche w minusowych temperaturach...
4
Dość zabawny jest ten fakt, że chcemy podbić Ligę Mistrzów parą stoperów Eric-Gerard :)
Kiedyś Puyol-Pique i nie zawsze się udawało...