7

Zmiany Alonso top, szczególnie te w 90 minucie :)
Endrick od siedzenia na ławce zaraz hemoroidów dostanie.

Żal tylko, ze zagraliśmy z nimi w naszym największym, póki co w tym sezonie dołku, a oni jechali jeszcze na fali zeszłego sezonu i KMŚ
Liczę że rewanż będzie należał do nas

5

Powiem wam, że jak biali nie zdobędą mistrza w tym sezonie, to przez dekadę będą skamleć, jak ich sędzia skrzywdził przy tym padolino Rodrygo

34

UWAGA UWAGA UWAGA !!
Anomalia pogodowa w Madrycie !
Z +5 do -1 w samym listopadzie !!
Prawdopodobny dalszy spadek temperatury !

0

Mpappe najpierw ręka, chwilę porem przewraca się po byle kontakcie i pada gol dla Girony, biali się spłaczą o de Burgosa znowu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

"...piłkarz musi znaleźć się wśród trzech najlepszych graczy mistrzostw świata..."

Tego, co wrzucił ten podpunkt szanuję za wrodzony optymizm :)

0

@kejdzi Beznadziejna w tym sezonie Girona do przerwy całkiem dobrze sobie pogrywa, więc podstawy są

4

Katalończycy grają dla Katalończyków :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xavi890 Nie rozumiesz. W statystykach różnicy nie ma
Różnica jest taka, że gdyby zrobił to celowo, to byłby masterpiece, a tak, zrobił "coś", nieintencjonalnie z nadzieją "a może się to przyda"
Akurat wpadło. Ale jakoś oceny Lewego to "genialne" zagranie nie podnosi.

Coż, jeśli już mówimy kto w drużynie jest najbardziej w plecy, jeśli chodzi o niewykorzystane asysty, to jest to raczej właśnie Yamal...

1

@xavi890 Miał bo piłkę musnął. Ale to nie było intencjonalne zagranie do Yamala, raczej przypadkowe, przy czym zabrał piłkę z nogi Olmo

2

Tridente wyszło wreszcie w komplecie, ale powiedzmy sobie szczerze - Lewy nie dowiózł.
Już nawet nie chodzi o to, że nic nie strzelił, ale pod polem karnym wolno myślał, wolno działał, znów piłka gdzieś mu utykała pod nogami, a akcja zwalniała.
Niestety Ferran wszedł i zagrał jeszcze gorzej...

7

Wojtek, jest Super i cieszę się, że rok temu dał nam tyle radochy, ale jednak Joan w bramce to jest inna klasa.
Pewniej się czuję, kiedy on broni.
Dzisiaj nas wyratował dwa razy, bo przy tej drugiej interwencji gdyby wpadło to VAR by ją uznał.

2

@gohan77 Gdyby grał tak co mecz, to skończyłby sezon z GA 38/38 ?
Mało ?

15

Mając z przodu Lamala, Lewego i Raphę, a także Pedriego i zapewne FdJ we wtorek nie będziemy mieli już wymówek, bo to będzie galowy skład.
I to będzie idealny sprawdzian naszej formy.
Liczę, że teraz i gra i punkty będą się zgadzały.

7

@gohan77 Gol, asysta i słupek.
Co ci się nie zgadza ?

9

Szkoda tego słupka, bo minięcie bramkarza było przednie.
Ale bramka ważna, bo zdobyta szybko po wpadce z pierwszej minuty

0

@Pin0chet Jest dobry. Nie wybitny, ale właśnie dobry. I lepszy od tych dwóch młodziaków - a w tamtym temacie można było przeczytać, że jego absencja to nasze wzmocnienie
Flick zna się trochę lepiej, niż labambowicze
Gdyby FdJ był dziś dostępny na pewni nie wyszlibyśmy duetem Casado-Bernal

1

@rufio28 Nie ma Pedriego, nie ma Fdj, nie ma Fermina.,,,

2

@fcb__fan Ale dla co poniektórych najważniejsze że nie gra FdJ...

0

W temacie o absencji FdJ mnóstwo głupiutkich komentarzy, które źle się zestarzały...

5

@Cules69 No i dali koncert...
:)))

4

Czekam na Pedriego....

0

@Arkon Czyli już z poziomu krajów zszedłeś na poziom miast ? :))
Jak pogrzebiemy bardziej, to wyjdzie, że chodzi o konkretne dzielnice (jak w Kopenhadze)

1

@Arkon

No to ona ma 40-50km do pracy, Ty zajdziesz na piechotę.
To rozumiem jej zdziwienie

Rozumiem, że brak dowodu na to "odchodzenie rozwiniętych krajów od samochodów" oznacza, że po prostu palnąłeś bzdurę ?


0

@AbelKabel Nie na sam dojazd, tylko dojazd + utrzymanie + amortyzacje kosztu zakupu

0

@Arkon No to dobrze ona płaci 1000zł za utrzymanie samochodu. Ty 500 za podwózkę Ubera
Odśnieżanie samochodu - haha, to już fikołek fajny. Jakbyśmy na Alasce mieszkali.
Poza tym jest jeszcze wiata/garaz
Wracając to dych 1000zł - ona ma w tym ogarnięte zakupy może pojechać tam, gdzie taniej - na promkę supermarketu, na tar targ .
Do tego kosmetyczkę, psiapsie, odbiór dzieci z zajęć fakultatywnych.
Ty za wszystko musisz dopłacić

Wszelkie inne zakupy cięższe/większe gabarytowo - większa wygoda.


Nawet 20kg worek z nawozem do trawy, który wyciągam z paczkomatu lepiej przewieźć te 400m do domu, niż nieść na plecach...

Te góry, to wybacz - chyba nie piszesz o JEDNODNIOWYM wypadzie ?
Mieszkam w Rybniku - do Wisły, Brennej jadę około 1h.
Szlak czasem zaczyna się w centrum, ale niektóre 5-6km dalej. A niektóre w miejscach, gdzie pociągiem nie zajadę (Brenna, np pętla 3 kopce).
Ja stawiam samochód na najbliższym parkingu.
Przebieram buty na cięższe trekkingi i idę. Wracam tą samą trasą, albo inną w pętli.
Przebieram buty, za 1H jestem w domu.

Mógłbym skorzystać z PKP. Mam 2km na dworzec, pociąg jedzie 1.5h, potem trzeba z buta dostać się na początek szlaku - no bo przecież nie taksówką, prawda ?
Trekkingi od 2h już na nogach, bo przecież nie plecaku ? A jeszcze nie wszedłem na szlak...

Jak z tym odchodzeniem krajów rozwiniętych od samochodów ? Potrafisz to jakoś obronić ?

4

@Arkon " Niesamowici ekonomiści na tym forum, aż dziwne że nie kandydujecie do Nobla. To policz mistrzu... "

No i po co te głupkowate docinki ? Chcesz kierować dyskusję na takie tory ?
Twoja koleżanka co to policzyła - 1000zł miesięcznie.
Ty jeżdżac codziennie Uberem 500zł
W dodatku w dalszym ciągu nie wiem, kto ile ma km.
Wiemy tylko, że Ty blisko...

zaczynasz prowadzić jakąś krucjatę, "bez samochodu lepiej" ?
Jaki to ma sens ?

"Super, na szczęście rozwinięte kraje odchodzą od samochodów."
W których rozwiniętych krajach spadła ilość samochodów na mieszkańca ?


0

@Arkon No więc jak wzięła pod uwagę, ze ona jeszcze wyskakuje samochodem na zakupy, spotkanie z psiapsi, kosmetyczki, czy z dziećmi i to ogarnia za 1000zł a Ty za 12 (właściwie 24zł ) przeznaczyłeś na dojazd do pracy i powrót to się nie dziwie.
W dodatku cały czas nie wiemy, kto ma ile km

0

@Arkon "Podobno jej samochód dużo pali. Weź pod uwagę ile kosztuje też utrzymanie samochodu i samo kupno auta."

I jeździ tym samochodem TYLKO do pracy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?