fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W LaMassi gra pewnie kilku takich Pietruszewskich
I to nie za 12mln
0
@MysticCat
Watek konfederatów dlatego, że to oni tak podkreślają jak nas Unia zniewala i ogranicza naszą wolność.
Na mięsie nie ma oznaczeń wskazujących na kraj producenta? No to zapewno się znajdą, bo uwierz, unijni producenci będą chcieli się wyróżnić.
0
@MysticCat Nikt, nikogo nie zmusza do kupowania mięsa z Ameryki Południowej. Za to jest to coś, czego pragną konfederacji.
Wolny rynek.
Żywność lepsza i droższa, oraz tańsza ale śmieciowa.
I zgodzę się z tym, że Polska żywność jest dobra. Ale jestem ciekaw, jaka byłaby, gdybyśmy byli w sytuacji takiej, jak Ukraina. Czyli żadnej kontroli , norm, wolna amerykanka, pogoń za jak największą wydajnością i zyskiem
18
Guler 144mln, padnę chyba :))
To ile musiałby być wart Pedri ??
2
@Aragorn33 Lepsza żywność, lepsza opieka zdrowotna i o 3l większa średnia długość życia.
To wszystko w tej socjalistycznej, zniewolonej UE
0
Nie ma na rynku lepszej opcji, to Xabi zostanie...
Ale prochu to on nie wymyśli...
12
Endrick to się załamie po tej decyzji...
xD
6
@europejczyk
"nie można pójść do salonu kupić auto za gotówkę"
zaleta, zresztą jakieś 5% moich wydatków to gotówka.
I to mój wolny wybór
"od nowego roku nie wybuduje domu na swoje działce gdy nie będę miał w pobliżu szkoły, mimo że nie posiadam dzieci"
Jakie unijne rozporządzenie, albo inny artykuł prawny nakłada ten obowiązek na PL ?
"będę musial wymienić piec do CO"
jaki konkretnie ? Śmieciuch ?
To nie ma lepszego prawa. Widzę po poprawiającej się jakości powietrza w moim mieście
"samochód"
MUSISZ wymienić samochód ? Jaki i do kiedy ?
"nie mogę wjechać do centrum miasta samochodem starszym"
Podobnie jak w np w Chinach, Singapurze ?
Może zapytaj mieszkańców tych miast, tych stref, bo z tego co wiem to raczej większość aprobuje ten pomysł
3
@europejczyk
" Nawet nie wiecie jak bardzo już jesteście niewolnikami Uni i ich urzednikow"
Nie wiem, ale chętnie przeczytam
0
Zapewne są piłkarze, którzy mogą się o to postarać…
Aż zobaczę, komu zależy, komu nie…
2
0 to przesada, ale w następnym meczu w podstawie powinien wyjść Ferran
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mecz w stylu "kolejny dzień w biurze"
Fakap na dzień dobry, po przerwie 20minut na wysokich obrotach, żeby ugasić pożar i na koniec spokojnie, byle do szychty.
18
Przynajmniej nie będzie burczał coś tam pod nosem, jak go Flick będzie chciał ściągnąć :)
1
@Kimi88 Kontaktów z piłką miał pewnie podobną ilość, co Lewy. Polak poza strzałem po spalonym Raphy snuł się bardziej po boisku, niż brał udział w grze
https://semprebarca.com/kounde-8-5-pedri-8-0-barcelona-2-1-eintracht-frankfurt-player-ratings/?utm_source=chatgpt.com
0
@jac55 Mógł podejść bardziej agresywnie, albo cofnąć się do asekuracji, a stanął ja słup soli. Piłka była zbyt wysoko, chyba tylko Ibra potrafiłby to wybić. Pozostałe interwencje Martina tez bardziej pewne, niż Cubarsiego
0
@jac55 To zobacz sobie, gdzie był Cubarsi. A piłka szła wysoko
0
@Kimi88 Przez połowę czasu, którym dysponował Lewy zrobił więcej, niż on.
W kolejnym meczu powinien mieć pierwszy skład i 60 minut gry
3
Brawa dla Kounde, brawa dla asystentów, dobrze pokazał się też Ferran.
Zmiana Ronego za Yamala trochę za późna, myślałem, że dostanie choć kwadrans.
W ostatnich meczach Martin wygląda dużo pewniej, niż Cubarsi.
Rok temu nie wierzyłbym, że to napiszę :)
0
We Frankfurcie produkują autobusy ?
Wygląda na to, ze najlepsza taktyka na Barce to stanąć na 16 i laga do kogoś na szpicy
8
@catalanian09 Serio ? To sobie sprawdź umięśnienie dowolnego piłkarza z lat 90, a dowolnego teraz...
1
Skład wygląda na wynik w granicach 4:2
0
I ich lewy obrońca będzie mógł pokazać wnukom - patrz, jak mnie Yamal kiedyś w murawę wkręcił :)
2
I takie meczycha szanuję!
(szkoda tylko, ze Nomoko pewnie długa pauza...)
1
@Safrani Dobre info, choć pierwsza EJ powinna już dawno działać, a teraz to mogli brać się za drugą.
Bloki węglowe są coraz starsze, a OZE im nie pomaga
0
3 listopada, @pluszek
„Unia nadal twierdzi ze mamy brać ludzi lub płacić i ja niestety w tej sprawie wierzę Unii”
A pisałem, żeby wierzyć premierowi Tuskowi:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polska-zwolniona-z-mechanizmu-relokacji-migrantow-jest-decyz,nId,8047715
Nie wierz tak ślepo tej Unii...
0
@Zelazny_Mike Rzesza nie zapłaci, bo takiego kraju nie ma, a zresztą pomiędzy państwami polskim i niemieckim jeszcze za PRL ustalono, że tematu reparacji nie ma. Co zresztą zostąło potwierdzone przez ONZ.
Wszelkie pseudo działania w tej sprawie PiSowców to granie na emocjach wyborców, bo sami wiedzą, ze sprawa jest przegrana
2
Nie każdy ma psychę na tyle mocną, by udźwignąć grę w takim klubie, jak Barca, ale Araujo nadal może być świetnym piłkarzem w klubie, gdzie ciśnienie nie jest tak duże.
I to dla niego może być lepsze, niż próba powrotu do składu Barcy.
Wielu piłkarzy nie wytrzymywało presji i nie kończyło się to dla nich dobrze...
3
I tak mają szczęście, że tylko faulowali i dyskutowali z arbitrem, a nie drapali sie po nosie...
2
Madrycka SzczujniaTV już się odpaliła ?
Stare, znałem...