2

W LaMassi gra pewnie kilku takich Pietruszewskich
I to nie za 12mln

0

@MysticCat
Watek konfederatów dlatego, że to oni tak podkreślają jak nas Unia zniewala i ogranicza naszą wolność.
Na mięsie nie ma oznaczeń wskazujących na kraj producenta? No to zapewno się znajdą, bo uwierz, unijni producenci będą chcieli się wyróżnić.

0

@MysticCat Nikt, nikogo nie zmusza do kupowania mięsa z Ameryki Południowej. Za to jest to coś, czego pragną konfederacji.
Wolny rynek.
Żywność lepsza i droższa, oraz tańsza ale śmieciowa.

I zgodzę się z tym, że Polska żywność jest dobra. Ale jestem ciekaw, jaka byłaby, gdybyśmy byli w sytuacji takiej, jak Ukraina. Czyli żadnej kontroli , norm, wolna amerykanka, pogoń za jak największą wydajnością i zyskiem

18

Guler 144mln, padnę chyba :))
To ile musiałby być wart Pedri ??

2

@Aragorn33 Lepsza żywność, lepsza opieka zdrowotna i o 3l większa średnia długość życia.
To wszystko w tej socjalistycznej, zniewolonej UE

0

Nie ma na rynku lepszej opcji, to Xabi zostanie...
Ale prochu to on nie wymyśli...

12

Endrick to się załamie po tej decyzji...
xD

6

@europejczyk
"nie można pójść do salonu kupić auto za gotówkę"
zaleta, zresztą jakieś 5% moich wydatków to gotówka.
I to mój wolny wybór

"od nowego roku nie wybuduje domu na swoje działce gdy nie będę miał w pobliżu szkoły, mimo że nie posiadam dzieci"

Jakie unijne rozporządzenie, albo inny artykuł prawny nakłada ten obowiązek na PL ?

"będę musial wymienić piec do CO"
jaki konkretnie ? Śmieciuch ?
To nie ma lepszego prawa. Widzę po poprawiającej się jakości powietrza w moim mieście

"samochód"
MUSISZ wymienić samochód ? Jaki i do kiedy ?

"nie mogę wjechać do centrum miasta samochodem starszym"
Podobnie jak w np w Chinach, Singapurze ?

Może zapytaj mieszkańców tych miast, tych stref, bo z tego co wiem to raczej większość aprobuje ten pomysł


3

@europejczyk
" Nawet nie wiecie jak bardzo już jesteście niewolnikami Uni i ich urzednikow"

Nie wiem, ale chętnie przeczytam

0

Zapewne są piłkarze, którzy mogą się o to postarać…
Aż zobaczę, komu zależy, komu nie…

2

0 to przesada, ale w następnym meczu w podstawie powinien wyjść Ferran

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mecz w stylu "kolejny dzień w biurze"
Fakap na dzień dobry, po przerwie 20minut na wysokich obrotach, żeby ugasić pożar i na koniec spokojnie, byle do szychty.

18

Przynajmniej nie będzie burczał coś tam pod nosem, jak go Flick będzie chciał ściągnąć :)

1

@Kimi88 Kontaktów z piłką miał pewnie podobną ilość, co Lewy. Polak poza strzałem po spalonym Raphy snuł się bardziej po boisku, niż brał udział w grze

https://semprebarca.com/kounde-8-5-pedri-8-0-barcelona-2-1-eintracht-frankfurt-player-ratings/?utm_source=chatgpt.com

0

@jac55 Mógł podejść bardziej agresywnie, albo cofnąć się do asekuracji, a stanął ja słup soli. Piłka była zbyt wysoko, chyba tylko Ibra potrafiłby to wybić. Pozostałe interwencje Martina tez bardziej pewne, niż Cubarsiego

0

@jac55 To zobacz sobie, gdzie był Cubarsi. A piłka szła wysoko

0

@Kimi88 Przez połowę czasu, którym dysponował Lewy zrobił więcej, niż on.
W kolejnym meczu powinien mieć pierwszy skład i 60 minut gry

3

Brawa dla Kounde, brawa dla asystentów, dobrze pokazał się też Ferran.
Zmiana Ronego za Yamala trochę za późna, myślałem, że dostanie choć kwadrans.

W ostatnich meczach Martin wygląda dużo pewniej, niż Cubarsi.
Rok temu nie wierzyłbym, że to napiszę :)

0

We Frankfurcie produkują autobusy ?
Wygląda na to, ze najlepsza taktyka na Barce to stanąć na 16 i laga do kogoś na szpicy

8

@catalanian09 Serio ? To sobie sprawdź umięśnienie dowolnego piłkarza z lat 90, a dowolnego teraz...

1

Skład wygląda na wynik w granicach 4:2

0

I ich lewy obrońca będzie mógł pokazać wnukom - patrz, jak mnie Yamal kiedyś w murawę wkręcił :)

2

I takie meczycha szanuję!
(szkoda tylko, ze Nomoko pewnie długa pauza...)

1

@Safrani Dobre info, choć pierwsza EJ powinna już dawno działać, a teraz to mogli brać się za drugą.
Bloki węglowe są coraz starsze, a OZE im nie pomaga

0

3 listopada, @pluszek
„Unia nadal twierdzi ze mamy brać ludzi lub płacić i ja niestety w tej sprawie wierzę Unii”

A pisałem, żeby wierzyć premierowi Tuskowi:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-polska-zwolniona-z-mechanizmu-relokacji-migrantow-jest-decyz,nId,8047715

Nie wierz tak ślepo tej Unii...


0

@Zelazny_Mike Rzesza nie zapłaci, bo takiego kraju nie ma, a zresztą pomiędzy państwami polskim i niemieckim jeszcze za PRL ustalono, że tematu reparacji nie ma. Co zresztą zostąło potwierdzone przez ONZ.
Wszelkie pseudo działania w tej sprawie PiSowców to granie na emocjach wyborców, bo sami wiedzą, ze sprawa jest przegrana

2

Nie każdy ma psychę na tyle mocną, by udźwignąć grę w takim klubie, jak Barca, ale Araujo nadal może być świetnym piłkarzem w klubie, gdzie ciśnienie nie jest tak duże.
I to dla niego może być lepsze, niż próba powrotu do składu Barcy.
Wielu piłkarzy nie wytrzymywało presji i nie kończyło się to dla nich dobrze...

3

I tak mają szczęście, że tylko faulowali i dyskutowali z arbitrem, a nie drapali sie po nosie...

2

Madrycka SzczujniaTV już się odpaliła ?
Stare, znałem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?