4

Zastanawiam się, że po przygodzie z ligą wielbłądów będzie to jednak konkretne wzmocnienie, czy bardziej straszak na Balde i Kounde ?
Lubię Cancelo, szanuję, że chce grać dla nas, ale na ważny mecz LM to chyba strach go wystawiać...

4

Widzę, że Lahoz strasznie się męczy na emeryturze i musi znaleźć (nieważne jak głupi) sposób, by znów zaistnieć

"Muszę, bo się uduszę"

1

@michal26 "dlaczego zawetuje? Świetny pomysł. Konfederacki, a Nawrocki jest Konfederacki"

Bo pewnie nie chce wylecieć z Pałacu po 5 latach

18

Może Flick zrobi z nim to, z Raphinhą i zobaczymy odmienionego Joao ?

1

@Arkon Dlaczego gorsza ? Podobna, a na Moravach lepsza - w końcu tam jest zagłębie winiarsie, jakiego w Polsce nei ma.
A lepsze pod kątem podejścia Czechów do życia ogólnie (bardziej wyluzowani, mniej zawistnie) do religii (tu już całkiem wyluzowani), i do polityki (nie tak skłóceni, jak Polacy)
DO tego łatwiej prowadzić tam działalność gospodarczą (mniej obostrzeń) i jest wyraźnie bezpieczniej na drogach.

0

Za rok wypożyczenie do Bragi, albo innej Boavisty

0

@Arkon Tak tu czytam i widzę, że wielu kolegom/koleżankom pomogłyby przenosiny do Czech :)

12

Po pierwsze - lubię zawodników, którzy dają od siebie dużo, by trafić do Barcelony, a nie gdziekolwiek indziej (np do Interu)
Po drugie - nie wiem, czy ma grać na prawej, czy lewej obronie, ale tak, czy tak, może zmusić i Kouinde i Balde do trochę większego wysiłku na treningach i w meczach.

3

To akurat dla nich wzmocnienie...

1

Po dzisiejszym wieczorze, to te niebieskie plakaty FCK FCB na mieście będą tylko najlepszym dowodem bezsilności....

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Bo to tylko Espanyol...

3

Na notatniku piszą, że takimi meczami wygrywa się mistrzostwo - i tu muszę przyznać, że dobrze wiedzą, co mówią
xD

14

Udźwignął.
Mega mental.

12

To, że wygrali, to fajnie, ale że Joan pozamiatał i wywalił do kosza tych La Curviarzy to już mega zajebiście.

To jest gość na trudne mecze i takiego bramkarza potrzebowalśmy.
Nie wyobrażam sobie, by w turnieju o Super Puchar bronił ktoś inny

0

@19xavi93 dzięki temu ten obronca zaliczył skuteczny wyblok strzału :)

4

Jedyny na mega plus to J.Garcia, dla którego to mógł być jeden z najtrudniejszych meczów w karierze.
Joan poki co dźwiga, a reszta jakby wczoraj Nowy Rok witała...

3

Typowy poświąteczny mecz, wolne tempo, podania do nikogo i odskakujące piłki...
Chyba tylko Pedri może to odmienić

0

@th@les 20 bramek straconych, Espanyol 17
Na co Ty patrzyłeś ?
2x więcej, ponad 2x więcej to my mamy zdobytych bramek

2

Ale za to w Pucharze Króla z czwartoligowcem poszalał...

1

@LeszekFCB Moja a kumpela od zawsze wybierała tylko "łubuzów", "bad boysów" itp.
Było burzliwie, intensywnie i krótko.
Ma 35 lat, jest singielką. Plus taki, że dziecka się nie dorobiła, bo kartoteka gruba :)
Od roku z "normalnym" facetem, ale już narzeka, że jet trochę "ciapowaty" i dał się jej zdominować.
Nie dogodzisz...

0

@MysticCat " Polsce około 15-20% Polaków zmaga się z problemem alkoholowym."

Ale ja pytałem o tych "funkcjonujących alkoholików którzy nie usną jeśli do kolacji nie wypiją lampki wina"

Nie interesuje mnie Twój stosunek do religii, generalnie większość Polaków zaczyna mieć podobne podejście, stąd dziwne jest rozgraniczanie obiadów "świątecznych" od zwykłych.
Zresztą nawet u tych wierzących z mojego otoczenia świąteczny obiad to nie msza i wino/piwo często się tam znajduje
Przykro mi, że w Twoim otoczeniu ludzie ulegli nałogowi , na szczęście z domu wyniosłem inne wzorce (tak, nawet wzorce spożywania alkoholu) bo u nikogo alkohol nie spowodował dramatu

0

@MysticCat "w Polsce mamy mnóstwo funkcjonujących alkoholików którzy nie usną jeśli do kolacji nie wypiją lampki wina"

A to mnie zainteresowałeś, ilu jest takich "którzy nie usną jeśli do kolacji nie wypiją lampki wina" ?

"Różnica między obiadem zwykłym a świątecznym jest taka, że przy tym świątecznym(jesli ktoś obchodzi święta z powodów duchowych a nie dlatego, że tak się przyjęło) powinien skupić się na czymś innym niż wlewanie w siebie %."

Ale przecież podczas mszy ksiądz "wlewa w siebie %"...
Doprawdy, nie zauważyłem, żeby ktoś podczas Wigilii u mnie "skupiał się" na wlewaniu w siebie %
:))

0

@MysticCat A jaka jest różnica pomiędzy obiadem "zwykłym" a "świątecznym" ?

I kto mówi się "chwaleniu się" ?
To stwierdzenie faktu i nie jest powodem ani do chwalenia się, ani do krytykowania takiego wyboru.
I nikt w tej lampce - dwóch wina nie szuka "ucieczki od problemów dnia codziennego" :)))

4

@MysticCat "Pochodzę z rodziny na wysokim poziomie z wieloma tradycjami i zasadami. Nigdy nie było u nas kropli alkoholu"

Ja też i odkąd pamiętam zawsze do obiadu/kolacji było wino.
To komuś przeszkadza ?

"Nie mam nic do tego czy ktoś sobie wali w żyle czy się upodla alkoholem"
A... OK rozumiem.
Dla Ciebie alkohol=upadlanie.
To jedyny schemat, jak znasz ?

4

@creativeopinion "Wystarczy spojrzeć na okres tych lat który zbiega się całkiem przypadkowo z najbardziej utytułowanym okresem w historii Barcelony. "

Ale pokaż konkretne mecze, bo przypadkowo ten okres zbiegł się w tym, kiedy miała najlepsza pakę zawodników.
I ten "najbardziej utytułowany okres" dał także z tryumfy w LM, a tam raczej wsparcia sędziów nei było, prawda ?

27

Im zimniej będzie w Mardycie tym bardziej, zamiast na boisko będą patrzeć na dokumenty

25

Oni po prostu nie wiedzą, że dla niego to przygoda życia i to wtedy, kiedy wydawało się, że będzie już tylko zaliczał kolejne dołki na polu golfowym :)
Ktoś taki jest zawsze potrzebny w szatni, czy na ławce.

0

Jakby tak przyszli Trzej Królowie i zamiast przynieść mirrę i złoto po prostu zabrali od nas Ansu....

0

@majkiii i frytki do tego....

3

Kurka, on ma dopiero 32 lata ?
Gdyby miał lepsze zdrowie i trochę więcej szczęścia mógłby dogrywać właśnie karierę w Barcelonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?