fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Pochwalić się. Mało który 53 latek ma taką za 10 lat długoPiSowania...
0
@Kalipso A czy alkohol=chlanie ?
1
@July_6_BcN Jest wino
13
To, plus absencja Pedriego trochę punktów nam zabrała...
Ale najwięcej katastrofalna obrona, a to w tym sezonie ciężko będzie poprawić
1
Kylian jest crackiem. Tyle, że w PSG też był, a goowno wygrali (poza pucharami we Francji, które mają niejako z urzędu).
Real idzie tą samą drogą, tylko w LaLiga jest trudniej
0
@mate92 A ja ciebie posądzam o kłamstwo ? Coś ci się chłopie pozajączkowało okrutnie...
1
@mate92 "Jaki oni mają kryzys? Są liderami w La Liga i prawdopodobnie mistrzami Hiszpanii"
Hahaha, co za odlot.
Musisz wygrywać miliony monet u buka...
8
Mbappe to 3/4 siły Realu teraz. Jak się zatnie, to będą mieli problem
0
Na szczęście tylko go kopnął na wysokości kolana, a nie podrapał się po nosie, bo by z trybun nie wstał do lutego...
1
Póki co największym dokonaniem Estevao pozostaje gol strzelony klubowi, który uwielbia.
Jest o trzy miesiące starszy od Yamala.
1
Wyrobił się chłopak.
A jeszcze nie tak dawno grał w Getafe....
29
Nogi ma szybsze, niż głowę...
To nieuleczalne.
7
@Beztroskii
"Naprawdę w 30 minucie meczu dajesz KAPITANOWI kartkę za gadanie? Serio?"
Zależy co powiedział. To nie jest tak, że kapitanowi można wszystko
0
W sumie i tak mniejszy wstyd od:
Man City - Bayer Leverkusen 0-2
3
Dobra, to teraz jeszcze tylko przeczekać atak mend, czarnowidzów, hejterów, zwykłych krzykaczy wieszczących koniec projektu sportowego, wywalających Flicka, sprzedających piłkarzy i od jutra znowu będzie można tu spokojnie pobyć
1
No cóż, ósemka odjeżdża, oby oznaczało to tylko, że czeka nas jeden dwumecz więcej
5
Największym paradoksem jest to, ze Chelsea to zdobywcy KMŚ, grali tam wszystkie mecze, a fizycznie nas gniotą.
Dwa razy dogonili naszych zawodników, i odebrali piłkę, odjeżdżają przy kontrach
6
Do Polski sabotażyści przybywają zza wschodniej granicy, do Barcelony z Urugwaju
0
Najlepsze w naszej grze w pierwszej połowie, to ten krzyżak Kounde :)
Masterpiece :))
4
Araujo :))
On powinien dostać dożywotniego bana na mecze LM :)))
13
On już przy tym strzale Alvaro się zes.ał i widocznie nie wydobrzał do LM
2
„Zdaniem honorowego prezydenta Bayernu, droga obrana przez Barçę jest skazana na porażkę.”
Niemiec powiedział co wiedział…
Jak go wsadzili za przekręty podatkowe to taki hardy nie był
3
A ja bym nie chciał, żeby odszedł. Jakoś mi jego płaczliwa gęba i zachowanie mocno z całym tym klubem koreluje
3
Chyba zdymisjonowany…
0
@David_Martin ROW, jeszcze pamiętam braci Skupieniow, Korbela, Bema, Pawliczka Fliegertow. A jedyni spoza Rybnika to byli Brhel i M.Dugard
A teraz jedyny rybniczanin, który coś w tym sporcie znaczy, to Woryna
2
Oglądałem mecz Elche - Real, w pewnym momencie pod koniec meczy realizator zrobił przebitkę na ławkę rezerworych Realu i Endricka.
I pomyślałem, że karma wróciła, bo biali tak szydzili, kiedy Barcę opuszczał Roque, że wtopiliśmy kasę, wzięliśmy drewniaka itp itd
A wygląda na to, że paplaty Endrick to żadne złoto, skoro skład z Gonzalo przegrywa
3
Na notatniku też czasem można perełkę wyhaczyć w komentarzach:
"Szkoda, że przerwa reprezentacyjna już się skończyła.. człowiek jakiś taki spokojniejszy był i w ogóle..."
11
Coś czuję, że idzie zima i w grudniu temperatura w Madrycie zacznie spadać....
13
Brawo Elche, pięknie się oglądało akcje tego zespołu.
Najlepiej, jak po pierwszym golu komentator dowalił białym "gol w stylu Barcelony", bo koncertowo białych rozklepali.
5
Ładnie tam iskrzy między Fortem, a Carerasem :)
Widać, że synek z Barcy