0

@Eklerek Pochwalić się. Mało który 53 latek ma taką za 10 lat długoPiSowania...

0

@Kalipso A czy alkohol=chlanie ?

1

@July_6_BcN Jest wino

13

To, plus absencja Pedriego trochę punktów nam zabrała...
Ale najwięcej katastrofalna obrona, a to w tym sezonie ciężko będzie poprawić

1

Kylian jest crackiem. Tyle, że w PSG też był, a goowno wygrali (poza pucharami we Francji, które mają niejako z urzędu).
Real idzie tą samą drogą, tylko w LaLiga jest trudniej

0

@mate92 A ja ciebie posądzam o kłamstwo ? Coś ci się chłopie pozajączkowało okrutnie...

1

@mate92 "Jaki oni mają kryzys? Są liderami w La Liga i prawdopodobnie mistrzami Hiszpanii"

Hahaha, co za odlot.
Musisz wygrywać miliony monet u buka...

8

Mbappe to 3/4 siły Realu teraz. Jak się zatnie, to będą mieli problem

0

Na szczęście tylko go kopnął na wysokości kolana, a nie podrapał się po nosie, bo by z trybun nie wstał do lutego...

1

Póki co największym dokonaniem Estevao pozostaje gol strzelony klubowi, który uwielbia.
Jest o trzy miesiące starszy od Yamala.

1

Wyrobił się chłopak.
A jeszcze nie tak dawno grał w Getafe....

29

Nogi ma szybsze, niż głowę...
To nieuleczalne.

7

@Beztroskii
"Naprawdę w 30 minucie meczu dajesz KAPITANOWI kartkę za gadanie? Serio?"

Zależy co powiedział. To nie jest tak, że kapitanowi można wszystko

0

W sumie i tak mniejszy wstyd od:
Man City - Bayer Leverkusen 0-2

3

Dobra, to teraz jeszcze tylko przeczekać atak mend, czarnowidzów, hejterów, zwykłych krzykaczy wieszczących koniec projektu sportowego, wywalających Flicka, sprzedających piłkarzy i od jutra znowu będzie można tu spokojnie pobyć

1

No cóż, ósemka odjeżdża, oby oznaczało to tylko, że czeka nas jeden dwumecz więcej

5

Największym paradoksem jest to, ze Chelsea to zdobywcy KMŚ, grali tam wszystkie mecze, a fizycznie nas gniotą.
Dwa razy dogonili naszych zawodników, i odebrali piłkę, odjeżdżają przy kontrach

6

Do Polski sabotażyści przybywają zza wschodniej granicy, do Barcelony z Urugwaju

0

Najlepsze w naszej grze w pierwszej połowie, to ten krzyżak Kounde :)
Masterpiece :))

4

Araujo :))
On powinien dostać dożywotniego bana na mecze LM :)))

13

On już przy tym strzale Alvaro się zes.ał i widocznie nie wydobrzał do LM

2

„Zdaniem honorowego prezydenta Bayernu, droga obrana przez Barçę jest skazana na porażkę.”

Niemiec powiedział co wiedział…
Jak go wsadzili za przekręty podatkowe to taki hardy nie był

3

A ja bym nie chciał, żeby odszedł. Jakoś mi jego płaczliwa gęba i zachowanie mocno z całym tym klubem koreluje

3

Chyba zdymisjonowany…

0

@David_Martin ROW, jeszcze pamiętam braci Skupieniow, Korbela, Bema, Pawliczka Fliegertow. A jedyni spoza Rybnika to byli Brhel i M.Dugard
A teraz jedyny rybniczanin, który coś w tym sporcie znaczy, to Woryna

2

Oglądałem mecz Elche - Real, w pewnym momencie pod koniec meczy realizator zrobił przebitkę na ławkę rezerworych Realu i Endricka.
I pomyślałem, że karma wróciła, bo biali tak szydzili, kiedy Barcę opuszczał Roque, że wtopiliśmy kasę, wzięliśmy drewniaka itp itd
A wygląda na to, że paplaty Endrick to żadne złoto, skoro skład z Gonzalo przegrywa

3

Na notatniku też czasem można perełkę wyhaczyć w komentarzach:

"Szkoda, że przerwa reprezentacyjna już się skończyła.. człowiek jakiś taki spokojniejszy był i w ogóle..."

11

Coś czuję, że idzie zima i w grudniu temperatura w Madrycie zacznie spadać....

13

Brawo Elche, pięknie się oglądało akcje tego zespołu.
Najlepiej, jak po pierwszym golu komentator dowalił białym "gol w stylu Barcelony", bo koncertowo białych rozklepali.

5

Ładnie tam iskrzy między Fortem, a Carerasem :)
Widać, że synek z Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?