4

Patrzę i przypominam sobie, jakie WOOOOW wywoływało oglądanie tego na żywo.
Lubię i kiicuję Yamalowi, ale on na ten poziom nie wejdzie...


1

Oooo, tak, w takim PSG, czy MC to na pewno sobie pogra więcej....

15

Teraz losowanie i być może czas na kolejny Klasyk.
A nie, czekaj….
xDD

0

Ej, ale Martin ma lepszą note, niż Yamal...
Nie oglądam meczu, tylko relacje tekstowa

0

Opcja 3 pucharów staje się coraz bardziej prawdopodobna

25

Prześcieradło na kiju

0

To były wojny piłkarskie, Pepe, Ramos, Casemiro czy Arbeloa podkręcani przed meczami przez Mourinho, u nas Pique też potrafił podgrzać atmosfere.
Mam wrażenie, że wtedy moi znajomi, kibicujący na co dzień innym drużynom wyjątkowo wyczekiwali na Klasyk
Pewnie będzie próbował ich nakręcać przed kolejnym klasykiem, więc trzeba będzie ich przekonywująco łupnąć
:)

3

Czyli wiadomo, że spełnił wymagania, tyczące głównej kompetencji - umiejętności zwalania na sędziów.
xDD

11

Dobra - już dwóch trenerów Realu nie dało rady Flickowi, czekamy na Arbeloe xD

24

Eric to spokojnie ogarnie, a może Flick sięgnie po Casado ?
Też warto, żeby jakieś minuty dostawał...

37

Nie wiedziałem, że z bramki tak słabo widać, co dzieje się na pozostałej części boiska xD

1

@PatrychoO W kategorii "żołnierz" dla mnie Traore, bo wyglądał, jak skrzyżowanie Robocopa z Terminatorem :)

3

Kiedyś narzekano, że Barcelonie brak mentalu, że zespół spuszcza głowę w ważnych meczach, szczególnie, kiedy sprawy przybierają zły obrót (czerwona kartka !)
A to proszę, trzy finały wygrane pod rząd z białymi :)

Teraz czas zrobić coś spektakularnego w LM.....

4

Można kupić Mbappe, ale nie można kupić klasy....

22

Jak łatwo klub królewski zmienić w kure.wski...

45

Ktoś jest zdziwiony ?
Swoją drogą - uwielbiam oglądać, jak drużyny Mbappe wygrywają NIC
i jak go to frustruje.
:)))

6

Yamal-Mbappe 7:1, czy jakoś tak ?
Bo straciłem rachube....

0

Nad Gulerem się już nie wyżywam, ale kolejny flop to ten Mastaduonto, czy jak mu tam, który był ściągany jako (uwaga !) odpowiedź na Yamala i gość, który będzie rywalizował z Yamalem, jak kiedyś Ronaldo z Messim.
WTF ???

1

Swoją drogą ostatnie minuty 1. połowy były najlepszym rollercoasterem od czasu.. połfinału z Interem ?
Na szczęście tu wszystko skończyło się OK.

Może dlatego, że to był finał, a tych Herr Flick nie przegrywa :)

4

Dziękuję Herr Flick !

1

@Bernard777 Właśnie o nim myślałem...

0

@Gaucho Mało bramek strzelamy ?

11

Czy Guler nadal jest wart tyle, co Pedri ?
xDDDD

4

Brawo drużyna, brawo Flick.
To jest coś, obronić SP, czego nikt od czasu zmiany formuły nie potrafił
71% posiadania - wow.

To jest „niemal” kompletne drużyna.
Brakuje jednego ogarniętego, szybkiego, wysokiego stopera…

1

Swój drogą -niewiele brakowało, żeby FdJ musiał odbyć pielgrzymkę do Ziemi Świętej….

1

Jest problem…….
Na co teraz zwalą biali, jeśli nie mogą na sędziego ?

8

Wkrótce mam urodziny, okrągłe.
Zrezygnuję z prezentów, w zamian za klasowego stopera dla Barcy

10

Można było 2x sfaulować Vinicjusa kosztem żółtej kartki - najpierw Fermin na środku boiska, botem Kounde z boku boiska.
Ku.wa, to jest finał, tu nie ma mientkiej gry.

Tylko podajemy im tlen w momencie, kiedy ledwo łażą

5

Ale to zyebali.... I to 2x...
Oczywiście sędzia też trzyma zwykły, hiszpański poziom - Carreras powinien grać już z żółtkiem, to przedłużanie 1 połowy też kontrowersyjne.

Ale stracone gole jak szkółka.
Grać swoje, zmuszać ich do biagania widać że Real słaby fizycznie i broni coraz gorzej wraz z upływem czasu.
My bronimy słabo przez cały mecz :)

0

Helena, mam zawał !

Niby wg buków i na zdrowy rozsadek jesteśmy faworytem, ale chyba dlatego mam 170/120 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?