fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid
Od kogo zaczniesz ?
I co z tymi dziećmi zrobisz ?
3
Dramat.... A to wszystko tylko dlatego, żeby pokazać białym ,że my też możemy mieć "swojego" Brazylijczyka
0
Na notatniku mają już tak poryte berety, że nawet dziś jadą po sędziach, jakoby ci gwizdali pod Hiszpanię.
Czy oni nie potrafią choć jednego meczu skomentować bez wzmianki o sędziowaniu ?
0
@viscaelbarca1998_ Jak przez ostatnie lata w repreze Hiszpanii był tylko Carva, a nakupili sobie trzech (nawet czterech) kolorowych Francuzów, to są teraz trójkolorowi :)
30
Zszedł Pedri i skończyła się kontrola nad meczem ?
Stare, znałem...
4
@IronSanHybrid "Jak ktoś nie jest w stanie upilnowac dziecka, to nie powinien go mieć."
To co, będziesz odbierał dzieci takim rodzicom ?
2
Łysy potrzebował prawie 20 minut, żeby rozkminić, że Pedri nie ma co robić na "10"...
Co on, meczów Barcelony nie ogląda ?
1
@Dario47 Kontuzje
1
@SelloutCrowd Ale Lenglet to błąd w matrixie
9
Lamine Yamal vs Desire Doue, ciekawie sie zapowiada.
Dobrze byłoby, żeby Hiszpania wywaliła z LN Francję, najlepiej z dużym udziałem Yamala.
Złota Piłka znowu by zadrżała w posadach :)
20
Brawo, królewski klub kupił Huijsena i wreszcie ma reprezentanta Hiszpanii :)))
0
@Coutinho007 Ale po co było wrzucać, jak sie Janusz kompromituje ?
To żadna nowość…
4
@CriminalFCB Jak ma klauzulę, to puści
8
Dzisiaj swoje święto mają hiszpańscy sędziowie.
Obchodzimy Dzień Drukarza.
2
@CLS63AMG Znam. I to nic nie zmienia w tym przypadku
Ale chcesz moze średnią ?
Proszę:
https://early.app/pl/srednia-krajowa/polska/
Pokaż jakiekolwiek dane pokazujące, że w Polsce osoby posiadające podstawowe, zawodowe wykształcenie "w większości przypadków" nie otrzymują niższego wynagrodzenia od osoby po studiach
2
@CLS63AMG
"Ale to, że niższe wykształcenie w większości przypadków = niższe wynagrodzenie to absolutnie nie jest prawda. Pozdrawiam."
https://i.iplsc.com/-/000EIASUCAD4FRLP-C122-F4.webp [2021]
https://wynagrodzenia.pl/upload/graph/85wykres_1.PNG [2023]
Pokażesz inne dane ?
1
@Axoon Wpadły jakieś %, czy to obraz Twojej inteligencji ?
:)))
0
@Benz
Nie przyszli do Ciebie ?
No niesamowite...
:)))
2
Jak to jednak ludzie na tym exit pollu kłamią, zeby nie wyszło, że na Karola głos oddali
:))
0
@halfnolife Pewnie będzie wolał, żeby o tym już nie rozmawiano
0
@Damian11 "Chcieli obrzydzic wizerunek Nawrockiego, wyciągali jednostronne brudy,"
No tak, bo brudy miał tylko jeden z kandydatów pochowane...
13
Ech, Karolku, jeśli to sie potwierdzi, to się dałeś wydymać bez mydła.
Pół roku temu mało kto Cię kojarzył, a praktycznie nikt nie wiedział o twoich grzeszkach, o ustawkach i panienkach, czy spaniu w apartamencie za free.
Na kawalerkę były legitne kwity, a pan Jerzy dogorywał w DPSie
Kawalerka już poszła w pizdooo, a Pałac też chyba idzie jej drogą.
No i wszyscy wiedzą już, jakim jesteś drobnym cwaniaczkiem...
1
@Kazragore Ponoć faceta ocenia się po tym, jak kończy, nie jak zaczyna.
I tu Kwach bije Kaczora na głowę
0
@AlexDark00 Nastraszyły, teściowa mówi o sprzedaniu Polski, szwagier o zalewie śniadych, choć w moim mieście snują się po pracy już od ponad dwóch lat.
Dramat, choć ze szwagrem przynajmniej można o sporcie pogadać
0
@AlexDark00 Ale to wywiad, a nie przemowa na wieczorze wyborczym. Miał 5 , czy 7minut i połowę czasu sączył jad na poliyucznego konkurenta.
Połowa mojej rodziny nie zaśnie - tak ich Republika i TRwam nastraszyła, co to bedzie
18
Haha, Kaczyński przemawia i oczywiście dopier.ala sie do Tuska.
Chory z nienawiści starzec
0
@barcelonaLM
To tak zwane postrzeganie wybiórcze. Ja Pakoli , czy tam Hindusów widzę 2-3 lata.
No, ale u mnie spore parcie firm na pracownikow
0
Niestety, Dembele ma cztery puchary podniesione w tym sezonie, staty zbliżone do Raphinhi i lepsze, niz Yamal i staje się gónym kandydatem do ZP
A jeszcze KMŚ przed sobą, gdzie tak grające PSG na pewno zajdzie wysoko
2
@Transu96 To może zaznacz, że chodzi o krajowy tryplet, który ma dużo mniejszą wagę.
By wygranie SP w Arabii to jednak nie wygranie LM
EDIT - poza tym, PSG różnież wygrało swoja ligę, Puchar, Superpuchar i LM, więc dlaczego liczysz im tylko tryplet ?
5
Lenglet to wygrał życie tym kontraktem z Barceloną...