1

Te kartki w LM to jakieś fatum.
Raphinia przypomina mi Balde sprzed dwóch lat - wszystko dobrze, do momentu, kiedy trzeba podać.
Ale i tak, ten mecz może pójść w dwie strony

0

Koncentracja i skuteczność.
I będzie ćwierćfinał

0

@Bykunn No tak, dla niektórych prostsze jest "siup na sznur"

Widzisz - ja zawsze widzę szklankę "do połowy pełną".
Dzięki temu mam to, co chciałem - nawet, jeśli musiałem posiłkować się kredytem.

0

@Bykunn
Oczywiście, że mogą.
Mogą też wyprowadzić się i wynająć mieszkanie, żeby sie samo spłacało.
Tylko trzeba być kreatywnym, a nie tylko "siup na sznur"


0

@lithotripter Nie wiesz, co to ubezpieczenie kredytu ?

rankomat.pl:
"Tak, standardowo ubezpieczenie kredytu obejmuje śmierć kredytobiorcy. W takim wypadku ubezpieczyciel przejmuje na siebie obowiązek spłaty pozostałej kwoty kredytu, co chroni finansowo rodzinę kredytobiorcy. Jest to podstawowy zakres ochrony, ale polisy mogą także oferować wiele dodatkowych opcji ochronnych"

Kredyt jest umową cywilnoprawną i jako taka nie przechodzi na spadkobierców


0

@gumaz
Ludzie, którzy przez 40 lat wynajmują mieszkanie płacąc 2k miesięcznie zapłacą 960tys, po czym umrą nie zostawiajac żadnej nieruchomosci dzieciom.

0

@Azazel_Pazuzu Nie wiem, nie wchodzę tam, nie czytam

3

Atleti najniższy wymiar kary.
Miałem wrażenie, że są zadowoleni, że sędzia doliczył tylko 3 minuty.

A z drugiej strony Real pokazał, jak wygrywać z Atleti w 55 minucie i dowieźć to to końca, mimo tylko jednaj bramki przewagi.
My mieliśmy 2, ale zagraliśmy radosny futbol + kiepskie zmiany i to wypuściliśmy

0

Arsenal przyleciał na bunga-bunga do Holandii

0

@Pedri16Future Już nawet po Betisie o tym pisali

0

@LOPEZ16 Wyjątkowy nieogar

1

Jestem ciekaw samopoczucia Valverde, jak mu blokada zejdzie...

1

1. połowa:
Wynik - remis
Piłkarze Atleti - większe posiadanie piłki
Kibice Atleti - głośniejszy doping

0

Czy mnie się wydaje, czy widać, ze Real nie jest w stanie zagrać więcej, niż 20 minut na dużej dynamice i z intensywnym pressingiem ?

0

@gumaz Przy nim Duda to orzeł…

40

"musiałem przekonać go, że Barcelona tak naprawdę jest dużo lepsza. Teraz jest całkowicie z nami. Kiedy idzie do swoich przyjaciół, to zakłada dres Barcelony. No więc mamy go. Udało nam się go przenieść na tę stronę."

Jak go tu nie kochać :)

1

Niech wreszcie Yamal załaduje jakąś brameczkę, bo mam wrażenie, że te miesiące bez gola w LL zaczynają go usztywniać

18

+3pkt nad Realem
+1bramka nad Mbappe
+spokojny mecz "na chodzonego" przedstarciem z Benficą

Jak dla mnie wszystko się zgadza

9

Dziś założy mniejsze buty.

3

@michal26 Dogadane ?
Jak można być pewnym, że coś jest dogadane z głową państwa, która nie pamięta, co mówiła trzy dni wcześniej ?

6

A w sumie to wszystko przez niewyparzony dziób Bellighama.
Hey, Jude !

34

Sędzia oszczędził białych przed kompromitacją, a Męczennika przed kolejnym odpoczynkiem

2

Gol Antonego ma 2:1 w 93 minucie, a potem kwik madrytczoków.
To byłoby piękne :)

0

@Cochise Przecież nie wiesz co było w umowie przygotowanej dla Zełeńskiego. Jakiś problem dopisać/zmienić zapisy dla administracji, której szef co trzy dni co innego gada ?

0

@Cochise No więc tyle są warte jego zapewnienia "na oczach całego świata"
Tak, jak te, jak to niby kocha i szanuje Polskę

0

@Cochise "Przed kamerami, na oczach całego świata mu to zagwarantował,"

Niedawno na oczach całego świata powiedział, że Zelenski to dyktator i ma 4% poparcia w narodzie, a wczoraj rżnął głupa, "Naprawdę tak powiedziałem ? Nie mogę w to uwierzyć"
Albo cynik, albo demencja

3

RealM gra takie same goowno, jak wczoraj inny zespół z Madrytu i tez wychodzi na swoje
Ten dwumecz w LM zapowiada się pasjonująco :))

0

@kamiVeB Dobrze ? Na tyle żeby oglądać 2. turę sprzed TV ?

6

Jas strzeli białym gola, który zabierze im punkty, to będzie kolejny, po Olmo, który "nie powinien grać"

3

Kolejny raz w meczu z nimi prezentujemy się lepiej i po raz kolejny nie dowozimy.
Trzeba to zmienić, bo PK stracimy i może jeszcze ligę

Moim zdaniem wczoraj na ostatnie 20 minut powinie wejść świeży, szybki obrońca - Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?