3

Kolejny raz w meczu z nimi prezentujemy się lepiej i po raz kolejny nie dowozimy.
Trzeba to zmienić, bo PK stracimy i może jeszcze ligę

Moim zdaniem wczoraj na ostatnie 20 minut powinie wejść świeży, szybki obrońca - Araujo

7

Dzisiaj zmiany na minus.
Gavi i Fermin nie dali nic, Eric nie dał nic

Dlaczego nie wszedł Araujo, żeby sie pościgać i powalczyć z tym byczkiem Sorlothem ?
Można było jechać do Madrytu z 2-bramkową przewagą, a tak zaczynamy od zera.

Reanż będzie ostatnim z tego maratonu Atleti, ciekawe jak oni i my będziemy wyglądać po 1/8 LM

1

Już byli na deskach...

No nic, w rewanżu ich pykniemy...

2

@Barcelonista94 Ostatnio to wszystkie zespoły z Madrytu sie podkładają Barcelonie :)

0

Jak się Ferran nie obudzi, to chyba do końca sezonu pozostanie mu rola jokera.
Jak Amgel Correa w Atleti (żebym nie wykrakał)

4

Brawo za mental !
I stałe fragmenty gry :)

Mam nadzieję, że Atleti się już psychicznie nie podniesie po tych gongach

2

Cenię Lewewgo i życzę mu kolejnego tytułu króla strzelców LaLiga, ale chciałbym, żeby Ferran dziś pozamiatał pod dywan paru hejterków z tej strony.

0

@Barcatroll dobre, skończ trollowac, bo to słabe, bye !

1

Liczę na to, że Olmo, Ferran, Rafa i Yamal zrobią "kurz i wiater" w polu karnym Atleti.
Bardzo mi się ten skład podoba

0

@Barcatroll Czyli kuleje przez strzelca nr 1 i strzelca nr 2 w zespole.
No dobrze, że choć inni nie zawodzą :)))

0

@okiemtypera_lucaxx95 Chciałbym, żeby dziś drugi raz nas tal "rozpracował" jak ostatnio :)))

"Dla mnie istotny jest nie tylko wynik końcowy (on mówi akurat sam za siebie), ale też przebieg gry, gdzie nie potrafiliśmy wykorzystywać swoich sytuacji, czyli byliśmy nieskuteczni, CZYLI trudno mówić o udanym meczu, gdy nie osiąga się tego co najważniejsze w piłce"

Czyli sam potwierdzasz ,że taktyka była dobra (skoro były okazje) tylko zawiodła skuteczność
Dwa wpisy si wystarczą, żeby się zaorać...

0

@Barcatroll Właśnie dlatego fuks. Raczej nie zdaża się zbyt często tak słaba skuteczność + podanie do przeciwnika

2

Mam nadzieję, że taki fuks, jak ostatnio nie przytrafia się dwa razy...

1

@konraden
Jesús Vallejo, bo nie grał:)
Teraz coraz bardziej zaczynam lubić Ardę Gulera

2

Arthur, poczekaj, jeszcze nie grałeś przeciwko Pedriemu Gaviemu, Casado, czy Fdj.
Chłopaki Cię wyleczą z kółeczek

0

Antony się wykartkował na Real :/

5

"Płaczą przez weekend, będą płakać przez następny weekend i to wszystko wina spisku."

A to można na jakąś fajną oprawę wykorzystać przed Klasykiem :)

0

@Arczi57 To może w ogóle nie wychodźmy na boisko ? Zimno jest, można kataru dostać....
A puchary rozdzielmy miedzy drużyny z Madrytu

26

Ale co się herbu Betisu nacałował, to jego :)
Pożegnamy bez żalu...

1

@Katalończyk 99
Może i oni niekompetentni, ale Tobie brakuje umiejętności czytania ze zrozumieniem

3

@Blugrn
A widziałeś, żeby dyskutował ?

0

@Arczi57 Bardzo je osłabimiy każąc im grać JEDEN mecz więcej.

2

Brawo, Dani !
Oby zdrowie dopisywało, bo daje trochę magii

7

Cieszy to, że nawet, jak wyjściowy skład nie potrafi uciągnąć meczu, to wreszcie mamy ławkę, która może dać jakość i go odmienić.
Dziś Olmo świetny, pisałem, że brakuje mi na boisku jego kierunkowych przyjęć i robienia przewagi.
Mam nadzieję, ze z Atleti też pokaże klasę

0

Kolana sine od przepychania :)

3

Nasi wyglądają, jakby byli na etapie sierpnia i grali o puchar Gampera, a nie o lidera LL.

7

Mam wrażenie, że jakby do Balde grali tyle piłek, co do Yamala, to więcej by z tego było...
Ma więcej miejsca i nie kombinuje tyle, co młody

1

Odzwyczaiłem się od takiej gry...

8

To jest mecz dla Olmo i jego kierunkowych przyjęć
Fermin nie dojechał, póki co

0

Szybko wyjaśnili sytuację prowadząc 2:0 po pół godzinie gry.
Oby w Las Palmas podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?