fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejny raz w meczu z nimi prezentujemy się lepiej i po raz kolejny nie dowozimy.
Trzeba to zmienić, bo PK stracimy i może jeszcze ligę
Moim zdaniem wczoraj na ostatnie 20 minut powinie wejść świeży, szybki obrońca - Araujo
7
Dzisiaj zmiany na minus.
Gavi i Fermin nie dali nic, Eric nie dał nic
Dlaczego nie wszedł Araujo, żeby sie pościgać i powalczyć z tym byczkiem Sorlothem ?
Można było jechać do Madrytu z 2-bramkową przewagą, a tak zaczynamy od zera.
Reanż będzie ostatnim z tego maratonu Atleti, ciekawe jak oni i my będziemy wyglądać po 1/8 LM
1
Już byli na deskach...
No nic, w rewanżu ich pykniemy...
2
@Barcelonista94 Ostatnio to wszystkie zespoły z Madrytu sie podkładają Barcelonie :)
0
Jak się Ferran nie obudzi, to chyba do końca sezonu pozostanie mu rola jokera.
Jak Amgel Correa w Atleti (żebym nie wykrakał)
4
Brawo za mental !
I stałe fragmenty gry :)
Mam nadzieję, że Atleti się już psychicznie nie podniesie po tych gongach
2
Cenię Lewewgo i życzę mu kolejnego tytułu króla strzelców LaLiga, ale chciałbym, żeby Ferran dziś pozamiatał pod dywan paru hejterków z tej strony.
0
@Barcatroll dobre, skończ trollowac, bo to słabe, bye !
1
Liczę na to, że Olmo, Ferran, Rafa i Yamal zrobią "kurz i wiater" w polu karnym Atleti.
Bardzo mi się ten skład podoba
0
@Barcatroll Czyli kuleje przez strzelca nr 1 i strzelca nr 2 w zespole.
No dobrze, że choć inni nie zawodzą :)))
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chciałbym, żeby dziś drugi raz nas tal "rozpracował" jak ostatnio :)))
"Dla mnie istotny jest nie tylko wynik końcowy (on mówi akurat sam za siebie), ale też przebieg gry, gdzie nie potrafiliśmy wykorzystywać swoich sytuacji, czyli byliśmy nieskuteczni, CZYLI trudno mówić o udanym meczu, gdy nie osiąga się tego co najważniejsze w piłce"
Czyli sam potwierdzasz ,że taktyka była dobra (skoro były okazje) tylko zawiodła skuteczność
Dwa wpisy si wystarczą, żeby się zaorać...
0
@Barcatroll Właśnie dlatego fuks. Raczej nie zdaża się zbyt często tak słaba skuteczność + podanie do przeciwnika
2
Mam nadzieję, że taki fuks, jak ostatnio nie przytrafia się dwa razy...
1
@konraden
Jesús Vallejo, bo nie grał:)
Teraz coraz bardziej zaczynam lubić Ardę Gulera
2
Arthur, poczekaj, jeszcze nie grałeś przeciwko Pedriemu Gaviemu, Casado, czy Fdj.
Chłopaki Cię wyleczą z kółeczek
0
Antony się wykartkował na Real :/
5
"Płaczą przez weekend, będą płakać przez następny weekend i to wszystko wina spisku."
A to można na jakąś fajną oprawę wykorzystać przed Klasykiem :)
0
@Arczi57 To może w ogóle nie wychodźmy na boisko ? Zimno jest, można kataru dostać....
A puchary rozdzielmy miedzy drużyny z Madrytu
26
Ale co się herbu Betisu nacałował, to jego :)
Pożegnamy bez żalu...
1
@Katalończyk 99
Może i oni niekompetentni, ale Tobie brakuje umiejętności czytania ze zrozumieniem
3
@Blugrn
A widziałeś, żeby dyskutował ?
0
@Arczi57 Bardzo je osłabimiy każąc im grać JEDEN mecz więcej.
2
Brawo, Dani !
Oby zdrowie dopisywało, bo daje trochę magii
7
Cieszy to, że nawet, jak wyjściowy skład nie potrafi uciągnąć meczu, to wreszcie mamy ławkę, która może dać jakość i go odmienić.
Dziś Olmo świetny, pisałem, że brakuje mi na boisku jego kierunkowych przyjęć i robienia przewagi.
Mam nadzieję, ze z Atleti też pokaże klasę
0
Kolana sine od przepychania :)
3
Nasi wyglądają, jakby byli na etapie sierpnia i grali o puchar Gampera, a nie o lidera LL.
7
Mam wrażenie, że jakby do Balde grali tyle piłek, co do Yamala, to więcej by z tego było...
Ma więcej miejsca i nie kombinuje tyle, co młody
1
Odzwyczaiłem się od takiej gry...
8
To jest mecz dla Olmo i jego kierunkowych przyjęć
Fermin nie dojechał, póki co
0
Szybko wyjaśnili sytuację prowadząc 2:0 po pół godzinie gry.
Oby w Las Palmas podobnie