2

Tu mamy taką sytuację, że jest bramkarz i Pan Bramkarz, więc serio, trudno się dziwić....

10

Teraz tydzień przerwy, a w kolejnym meczu warto porotować.
Nie wiem, jak wyglądają wyniki wydolnościowe Yamala, ale chyba stracił trochę na świeżości i wiele akcji indywidualnych przegrywa.
Biali mają wyjazd do Osasuny pomiędzy meczami z ManC - jeśli w pierwszym nie pójdzie im rewelacyjnie to mogą być myślami przy rewanżu.

W każdym razie - po ty beznadziejnym listopadzie i grudniu wracamy do gry !

14

Araujo nie czuje jeszcze gry na spalone.
Martinez prawdziwy szef obrony - doskonała organizacja i nie daje przejść dośrodkowaniom.
Szkoda Fermina, bo faul niepotrzebny w tej strefie boiska, ale chyba adrenalina po takim wejściu w mecz buzowała :)


A MVP bezdyskusyjnie Pedri. Ta jedna asysta to było absolutne minimum z tych kilku ciasteczek, jakie posłał.
No i haruje w obronie jak wół.

5

Pedri dzis spokojnie 2-3 asysty mógł już sobie dopisać.
Genialne piłki wrzuca

2

Jak dla mnie Casado i Fermin za FdJ i Gaviego

3

@norbo80 Mało kto w tym wieku potrafi grać 100% meczów na wysokim poziomie

1

Araujo - Martinez.
Mam nadzieję, że to da Wojtkowi spokojny mecz :)

2

@Safrani Ale pisałeś też o bezpieczeństwie, a potem wskazałeś Am. Poł, co raczej się ze sobą kłuci

4

@Safrani "Wolę Amerykę Południową."
A tam nie ma "śmierdzących i niebezpiecznych miast"
Akurat, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to Ameryka Południowa na szarym końcu

2

No i perfekcyjnie.
Jutro wygrać i znów wszystko w naszych rekach

2

Swoją drogą to wślizg Hugo Guillamona na Pedrim był równie "pomarańczowy", co faul zawodnika Espanyolu na Mbappe, a krzywdę mógł nawet wyrządzić większą.
Ale pewnie po stronie białych tego nawet nie zauważyli

0

Piłkarze Valencji dostali darmowy bilet na rollercoaster.
Drugi raz.

0

Za Xaviego Garcia też był wystawiony na jakiś mecz ze słabsza drużyną, ale posiadającą dużego mocnego zawodnika i Eric był pozamiatany wtedy, w przewie trzeba było zmienić ustawienie
Oby Sadiq nie miał równie łatwo

0

Nawet Real może mieć swojego Guiu...
Ale oni przez to nie zasną dziś szybko
:)))

3

Szkoda, że się zerwali ze stryczka, bo mogli sobie jeszcze pół godzin pobiegać.
Ale z Atletico będą mieli ciężary

12

Mogłoby im Leganes dogrywkę zafundować :)

2

@PIWOSZ89 mocno cisnąłeś, że się dokopałeś do takich rzeczy :))

0

@michal26
Albo ktoś z młodych błyśnie i znów zaczną ich porónywać do młodzieży z Barcelony

1

Dziś mecz prześcieradeł komentują Szpakowski i Mielcarski.
Już sie nie mogę doczekać tych bon motów i Marco Ascensio na boisku :)

0

Nie wierzę, Ancelotti wrzucił na "Ogórkarzy" Gulera i Endricka od pierwszej :)

0

Ostatnio zadziałało, ale też Valencia grała tragicznie.
Ciekaw jestem, co zmienią gospodarze i z jakim nastawieniem wyjdą po tamtym laniu ?

0

Serio, jest aż tak źle ?

"L’Equipe: „Gruzin nie odnajduje się na poziomie trzecioligowca w Pucharze Francji. Na następną szansę od trenera Luisa Enrique teraz trochę poczeka.”

Fani zaczynają skandować „Kvarachowiak”, nawiązując do rozczarowującego przed laty Krychowiaka."

A niektórzy przymierzali go do nas....

50

Przecież to dla nich normalne :)
Galę ZP zbojkotowali, spotkanie z RFEF bojkotują
Mocno liczę na to, że ManC pomoże im Ligę Mistrzów zbojkotować do końca sezonu...

Śmieszny klub-foch

1

@Mitch_Atleta "Chore standardy narzucane przez wielkie korporacje, niskie płace w największych miastach, ciężka sytuacja mieszkaniowa "

Rozumiem, że w latach 1960-80 zarobki i sytuacja mieszkaniowa były w porządku ?

3

Sytuacja zaczyna przypominać tę z czasów, kiedy grał kwartet Messi-Xavi-Iniesta-Busquers.
Wtedy przed wychowankami z La Massi na ponad 10 tat zamknęła się droga do pierwszego zespołu.
Teraz trudno będzie wygryźć Yamala , Pedriego, Gaviego, Casado, a jest jeszcze przecież Bernal….

0

@VegetaPolska No dlatego lepiej, żeby biali nie odpoczywali, skoro już grają dodatkowe mecze w LM

1

@Roobo
„Gole przez te trzy lata jakieś miał ale to bardzo zakłamuje jego przydatność i wkład w grę drużyny.”

No tak, gole strzelane przez klasyczną „9” zakłamują jej przydatność dla druźyny :)

0

Kasa za Nico wpadła, to trzeba ją szybko przepalić :)

11

Trzy punkty wpadły, Lewy znów odskakuje od Mapeta, dla mnie wszystko się zgadza

9

Jakoś madryckie płaczki nawet nie zająknęły o lidze Negreiry, jak VAR pomylił buta Lewego z butem obrońcy i nie uznał nam kluczowego gola.
Hipokryzja level max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?