fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tu mamy taką sytuację, że jest bramkarz i Pan Bramkarz, więc serio, trudno się dziwić....
10
Teraz tydzień przerwy, a w kolejnym meczu warto porotować.
Nie wiem, jak wyglądają wyniki wydolnościowe Yamala, ale chyba stracił trochę na świeżości i wiele akcji indywidualnych przegrywa.
Biali mają wyjazd do Osasuny pomiędzy meczami z ManC - jeśli w pierwszym nie pójdzie im rewelacyjnie to mogą być myślami przy rewanżu.
W każdym razie - po ty beznadziejnym listopadzie i grudniu wracamy do gry !
14
Araujo nie czuje jeszcze gry na spalone.
Martinez prawdziwy szef obrony - doskonała organizacja i nie daje przejść dośrodkowaniom.
Szkoda Fermina, bo faul niepotrzebny w tej strefie boiska, ale chyba adrenalina po takim wejściu w mecz buzowała :)
A MVP bezdyskusyjnie Pedri. Ta jedna asysta to było absolutne minimum z tych kilku ciasteczek, jakie posłał.
No i haruje w obronie jak wół.
5
Pedri dzis spokojnie 2-3 asysty mógł już sobie dopisać.
Genialne piłki wrzuca
2
Jak dla mnie Casado i Fermin za FdJ i Gaviego
3
@norbo80 Mało kto w tym wieku potrafi grać 100% meczów na wysokim poziomie
1
Araujo - Martinez.
Mam nadzieję, że to da Wojtkowi spokojny mecz :)
2
@Safrani Ale pisałeś też o bezpieczeństwie, a potem wskazałeś Am. Poł, co raczej się ze sobą kłuci
4
@Safrani "Wolę Amerykę Południową."
A tam nie ma "śmierdzących i niebezpiecznych miast"
Akurat, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to Ameryka Południowa na szarym końcu
2
No i perfekcyjnie.
Jutro wygrać i znów wszystko w naszych rekach
2
Swoją drogą to wślizg Hugo Guillamona na Pedrim był równie "pomarańczowy", co faul zawodnika Espanyolu na Mbappe, a krzywdę mógł nawet wyrządzić większą.
Ale pewnie po stronie białych tego nawet nie zauważyli
0
Piłkarze Valencji dostali darmowy bilet na rollercoaster.
Drugi raz.
0
Za Xaviego Garcia też był wystawiony na jakiś mecz ze słabsza drużyną, ale posiadającą dużego mocnego zawodnika i Eric był pozamiatany wtedy, w przewie trzeba było zmienić ustawienie
Oby Sadiq nie miał równie łatwo
0
Nawet Real może mieć swojego Guiu...
Ale oni przez to nie zasną dziś szybko
:)))
3
Szkoda, że się zerwali ze stryczka, bo mogli sobie jeszcze pół godzin pobiegać.
Ale z Atletico będą mieli ciężary
12
Mogłoby im Leganes dogrywkę zafundować :)
2
@PIWOSZ89 mocno cisnąłeś, że się dokopałeś do takich rzeczy :))
0
@michal26
Albo ktoś z młodych błyśnie i znów zaczną ich porónywać do młodzieży z Barcelony
1
Dziś mecz prześcieradeł komentują Szpakowski i Mielcarski.
Już sie nie mogę doczekać tych bon motów i Marco Ascensio na boisku :)
0
Nie wierzę, Ancelotti wrzucił na "Ogórkarzy" Gulera i Endricka od pierwszej :)
0
Ostatnio zadziałało, ale też Valencia grała tragicznie.
Ciekaw jestem, co zmienią gospodarze i z jakim nastawieniem wyjdą po tamtym laniu ?
0
Serio, jest aż tak źle ?
"L’Equipe: „Gruzin nie odnajduje się na poziomie trzecioligowca w Pucharze Francji. Na następną szansę od trenera Luisa Enrique teraz trochę poczeka.”
Fani zaczynają skandować „Kvarachowiak”, nawiązując do rozczarowującego przed laty Krychowiaka."
A niektórzy przymierzali go do nas....
50
Przecież to dla nich normalne :)
Galę ZP zbojkotowali, spotkanie z RFEF bojkotują
Mocno liczę na to, że ManC pomoże im Ligę Mistrzów zbojkotować do końca sezonu...
Śmieszny klub-foch
1
@Mitch_Atleta "Chore standardy narzucane przez wielkie korporacje, niskie płace w największych miastach, ciężka sytuacja mieszkaniowa "
Rozumiem, że w latach 1960-80 zarobki i sytuacja mieszkaniowa były w porządku ?
3
Sytuacja zaczyna przypominać tę z czasów, kiedy grał kwartet Messi-Xavi-Iniesta-Busquers.
Wtedy przed wychowankami z La Massi na ponad 10 tat zamknęła się droga do pierwszego zespołu.
Teraz trudno będzie wygryźć Yamala , Pedriego, Gaviego, Casado, a jest jeszcze przecież Bernal….
0
@VegetaPolska No dlatego lepiej, żeby biali nie odpoczywali, skoro już grają dodatkowe mecze w LM
1
@Roobo
„Gole przez te trzy lata jakieś miał ale to bardzo zakłamuje jego przydatność i wkład w grę drużyny.”
No tak, gole strzelane przez klasyczną „9” zakłamują jej przydatność dla druźyny :)
0
Kasa za Nico wpadła, to trzeba ją szybko przepalić :)
11
Trzy punkty wpadły, Lewy znów odskakuje od Mapeta, dla mnie wszystko się zgadza
9
Jakoś madryckie płaczki nawet nie zająknęły o lidze Negreiry, jak VAR pomylił buta Lewego z butem obrońcy i nie uznał nam kluczowego gola.
Hipokryzja level max