0

Barcelona: Szczęsny - Fort, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Pedri, De Jong - Lamine Yamal, Gavi, Raphinha - Lewandowski.



Ławka rezerwowych: Iñaki Peña, Kochen, Koundé, Eric García, Araujo, Gerard Martin, De Jong, Torre, Olmo, Ansu Fati, Pau Victor, Ferran Torres.


Sklonowali De Jonga i Casado powędrował na trybuny

7

Oby Lewy strzelił, trzeba trzymać żabojada na dystans

0

@turhiay
Z Walencją grał w pierwszym
Z Walencją z pucharze grał w pierwszym
Z Sevillą grał w pierwszym...

Była bieda ?

4

"W 17. minucie trzeci karny w limbo. Akcja, która pozostała całkowicie niezauważona przez Munuerę Montero i VAR. "

No tak, redaktorzy RealTV są przyzwyczajeni, że w 17 minucie powinien już być CO NAJMNIEJ jeden karny dla białych

A to też dobre:
"Montero decyduje się odgwizdać karnego, nie zwracając uwagi na to, że gdy Camavinga dotyka zawodnika Osasuny, piłka była już z dala od akcji."

Dotyka :)))
Przystemplował go, ale nieładnie by się to czytało, więc "dotyka"
:)))
Co ca odklejka...

2

@A4ron Chyba nie chciałbym słyszeć jak się na co dzień wysławiasz, szczególnie jeśli sądzisz, że "nie masz kija w dupie" i "masz dystans"....

2

@Ryoumen "Skoro niemce mogą robić kontrole i pushbacki to niech Tusk zrobi to samo w ich kierunku, niech sprawdzają wszystkich na blachach niemieckich, w czym problem?"

Hahah, Ty naprawdę sądzisz, że w samochodach na blachach niemieckich nielegalni imigranci jada Z Niemiec DO Polski ???
:)))

O święta naiwności :)
Kilka słów wyjaśnienia
Jeśli na terenie UE zostanie zatrzymany imigrant, który znalazł się tam nielegalnie (nie zgłosił się w pierwszym kraju, którego granicę przekroczył) to ten kraj w któym go zatrzymano może zrobić pushback do tego pierwszego kraju,
Czyli jeśli jakiś imigrant sforsuje płot na granicy z Białorusią i przemknie się (zostanie przerzucony do Niemiec) to Niemcy mają prawo odesłać go do Polski.
I o tym mówił Scholz

1

Biała odklejka:
Kamery wychwyciły :
Bellingham do Munery Montero: Mówię do ciebie z szacunkiem, odp***dol się

Ancelotti na konferencji: Myślę, że sędzia nie do końca zrozumiał język angielski

A w ogóle, to przecież było z szacunkiem :)

21

Takiego weekendu nie jest w stanie zepsuć nawet poniedziałek :)
To znaczy - taką mam nadzieję :)))

2

Futbolowi bogowie sprzyjają dziś Barcelonie

3

Jeśłi Fermin dostał czerwo to i Barios musi

2

Barios idzie na rekord ?

0

No to teraz Atleti także jakiś remis... ?
I w poniedziałek możemy być zadowoleni :)

10

Wreszcie pyskacze dostali kartonik za wieczne pretensje i komentarze.
Jude bezpośrednio odpowiedzialny za stratę punktów przez białych

7

Brawo Oscar, tak trzeba białych wyjaśniać

8

No i w pizduuu...
Redakcja Real TV w sobotni wieczór zamiast na imprezę to w robocie...
"Negreira" odmieniane na wszystkie przypadki

0

No i pieknie.
Czy biali znowu będą skamlać ?

4

I bardzo dobrze, jest kim grać, a o takie talenty należy dbać
Koniec rymów :)

0

@MirusAmisz Z przeciętniakami Real sobie jakoś radzi i stąd 2pkt przewagi, ale jak jakaś mocna drużyna przyjedzie na SB to już o wygraną ciężko.
Biali mają szczęcćie, że ManC nie jest mocne...

2

Mecz w stylu wiódł ślepy kulawego :))

2

Albo Real ma w LM bramkarza robiącego cuda....
...albo ma przeciwników rozdających prezenty.

Człapiący Real strzela 3 bramki gościnnym Anglikom :)

12

Ej Gundogan, co nie tak z tym sławnym mentalem ?

4

Niech się Pep cieszy, że to tylko Real w tak słabej formie i z tyloma kontuzjami.
Bo z taką niefrasobliwością w obronie "jego" Barcelona mogłaby go baaardzo skrzywdzić...

0

Dwie niedawne potęgi wyglądają, jakby potykały się o własne nogi.
ManC mnóstwo idiotycznych strat, przegranych przebitek.
Real z wymachiwaniem rękami, bez próby wysokiego pressingu, nawet kontry jakieś niemrawe,.
Olbrzymi zjazd w stosunku do poprzednich sezonów

0

@Bongos27 a może szukali potwierdzania ?

1

Jeszcze rok, dwa lata temu de Bruyne, Fodden, Graelish to był top, a teraz wyglądają baaardzo przeciętnie

8

Jak City skończy na 0 z tyłu, to będzie cud

0

Za takie podejście się ceni wychowanków.
Jasne, czasem jest z tego czerwona kartka, ale kto inny zostawi tyle serducha na murawie ?

1

@maciar Ale 15 lat temu to były rozmowy kwalifikacyjne, szczególnie do "lepszych przedszkoli"

0

2

City szykuje oprawę z przesłaniem „Przestań płakać”
Hah, widzę, że kibice następnego klubu mają odpowiednie przesłanie dla Białych i Męczennika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?