fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona: Szczęsny - Fort, Cubarsí, Iñigo Martínez, Balde - Pedri, De Jong - Lamine Yamal, Gavi, Raphinha - Lewandowski.
Ławka rezerwowych: Iñaki Peña, Kochen, Koundé, Eric García, Araujo, Gerard Martin, De Jong, Torre, Olmo, Ansu Fati, Pau Victor, Ferran Torres.
Sklonowali De Jonga i Casado powędrował na trybuny
7
Oby Lewy strzelił, trzeba trzymać żabojada na dystans
0
@turhiay
Z Walencją grał w pierwszym
Z Walencją z pucharze grał w pierwszym
Z Sevillą grał w pierwszym...
Była bieda ?
4
"W 17. minucie trzeci karny w limbo. Akcja, która pozostała całkowicie niezauważona przez Munuerę Montero i VAR. "
No tak, redaktorzy RealTV są przyzwyczajeni, że w 17 minucie powinien już być CO NAJMNIEJ jeden karny dla białych
A to też dobre:
"Montero decyduje się odgwizdać karnego, nie zwracając uwagi na to, że gdy Camavinga dotyka zawodnika Osasuny, piłka była już z dala od akcji."
Dotyka :)))
Przystemplował go, ale nieładnie by się to czytało, więc "dotyka"
:)))
Co ca odklejka...
2
@A4ron Chyba nie chciałbym słyszeć jak się na co dzień wysławiasz, szczególnie jeśli sądzisz, że "nie masz kija w dupie" i "masz dystans"....
2
@Ryoumen "Skoro niemce mogą robić kontrole i pushbacki to niech Tusk zrobi to samo w ich kierunku, niech sprawdzają wszystkich na blachach niemieckich, w czym problem?"
Hahah, Ty naprawdę sądzisz, że w samochodach na blachach niemieckich nielegalni imigranci jada Z Niemiec DO Polski ???
:)))
O święta naiwności :)
Kilka słów wyjaśnienia
Jeśli na terenie UE zostanie zatrzymany imigrant, który znalazł się tam nielegalnie (nie zgłosił się w pierwszym kraju, którego granicę przekroczył) to ten kraj w któym go zatrzymano może zrobić pushback do tego pierwszego kraju,
Czyli jeśli jakiś imigrant sforsuje płot na granicy z Białorusią i przemknie się (zostanie przerzucony do Niemiec) to Niemcy mają prawo odesłać go do Polski.
I o tym mówił Scholz
1
Biała odklejka:
Kamery wychwyciły :
Bellingham do Munery Montero: Mówię do ciebie z szacunkiem, odp***dol się
Ancelotti na konferencji: Myślę, że sędzia nie do końca zrozumiał język angielski
A w ogóle, to przecież było z szacunkiem :)
21
Takiego weekendu nie jest w stanie zepsuć nawet poniedziałek :)
To znaczy - taką mam nadzieję :)))
2
Futbolowi bogowie sprzyjają dziś Barcelonie
3
Jeśłi Fermin dostał czerwo to i Barios musi
2
Barios idzie na rekord ?
0
No to teraz Atleti także jakiś remis... ?
I w poniedziałek możemy być zadowoleni :)
10
Wreszcie pyskacze dostali kartonik za wieczne pretensje i komentarze.
Jude bezpośrednio odpowiedzialny za stratę punktów przez białych
7
Brawo Oscar, tak trzeba białych wyjaśniać
8
No i w pizduuu...
Redakcja Real TV w sobotni wieczór zamiast na imprezę to w robocie...
"Negreira" odmieniane na wszystkie przypadki
0
No i pieknie.
Czy biali znowu będą skamlać ?
4
I bardzo dobrze, jest kim grać, a o takie talenty należy dbać
Koniec rymów :)
0
@MirusAmisz Z przeciętniakami Real sobie jakoś radzi i stąd 2pkt przewagi, ale jak jakaś mocna drużyna przyjedzie na SB to już o wygraną ciężko.
Biali mają szczęcćie, że ManC nie jest mocne...
2
Mecz w stylu wiódł ślepy kulawego :))
2
Albo Real ma w LM bramkarza robiącego cuda....
...albo ma przeciwników rozdających prezenty.
Człapiący Real strzela 3 bramki gościnnym Anglikom :)
12
Ej Gundogan, co nie tak z tym sławnym mentalem ?
4
Niech się Pep cieszy, że to tylko Real w tak słabej formie i z tyloma kontuzjami.
Bo z taką niefrasobliwością w obronie "jego" Barcelona mogłaby go baaardzo skrzywdzić...
0
Dwie niedawne potęgi wyglądają, jakby potykały się o własne nogi.
ManC mnóstwo idiotycznych strat, przegranych przebitek.
Real z wymachiwaniem rękami, bez próby wysokiego pressingu, nawet kontry jakieś niemrawe,.
Olbrzymi zjazd w stosunku do poprzednich sezonów
0
@Bongos27 a może szukali potwierdzania ?
1
Jeszcze rok, dwa lata temu de Bruyne, Fodden, Graelish to był top, a teraz wyglądają baaardzo przeciętnie
8
Jak City skończy na 0 z tyłu, to będzie cud
0
Za takie podejście się ceni wychowanków.
Jasne, czasem jest z tego czerwona kartka, ale kto inny zostawi tyle serducha na murawie ?
1
@maciar Ale 15 lat temu to były rozmowy kwalifikacyjne, szczególnie do "lepszych przedszkoli"
0
@NerwowyFistaszek
Rozmowa kwalifikacyjna ?
Niż demograficzne sprawia, że przedszkola biją się o dzieci
https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,30573113,od-lat-nie-bylo-tylu-miejsc-w-przedszkolach-a-bedzie-ich-wiecej.html
2
City szykuje oprawę z przesłaniem „Przestań płakać”
Hah, widzę, że kibice następnego klubu mają odpowiednie przesłanie dla Białych i Męczennika