fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Trzy punkty wpadły, Lewy znów odskakuje od Mapeta, dla mnie wszystko się zgadza
9
Jakoś madryckie płaczki nawet nie zająknęły o lidze Negreiry, jak VAR pomylił buta Lewego z butem obrońcy i nie uznał nam kluczowego gola.
Hipokryzja level max
9
Jacy oni są odklejeni :)))
"Real Madrid TV: Celem jest, żeby Real przestał zdobywać punkty w tej parszywej lidze Negreiry"
Liga Negreiry, jak WOŚP - do końca świata i jeden dzień dłużej
:)
36
A swoją drogą, jak głęboko musi mieć w doopie Ancelotti Gulera i Endricka, że w takim meczu wprowadza dziadka Modrica, w ogóle robi tylko trzy zmiany i zostawia ich na ławie...
1
Może to tylko przypadek, ale mam wrażenie, że Real lepiej wyglądał, jak Męczennik siedział na trybunach za kartki, a Mbappe biegał po lewej...
3
@Barcatroll Mocno pomarańczowa była.
29
Jeden, jedyny raz Espanyol zrobił coś robrze...
A w Real TV nocka :)
0
@gracianho7
Ławka w Ajaxie ?
Czytałeś artykuł ?
2
Ewentualny ćwierćfinał zapowiada się na łatwiejszy, niż 1/8
0
Lewy na zdjęciu - wrażenia artystyczne 9/10
Na boisku 5/10....
0
@Inmessionate10 Wtedy Martinez szefował obronie
0
@Lokusekpl Ja raczej wierze w legendarnego farta białych w LM i wylosowanie Celticu
0
@Lokusekpl
a to nie będzie losowania wśród dwóch par ?
7
Prawdziwa gra zacznie się teraz, a właściwie po tej rundzie "barażowej"
I z taka radosną gra w obronie, to z każdą solidną drużyną będą ciężary
4
Nie ma bramkarza w tym klubie...
0
Wow, gramy na 0 z przodu i tyłu.
Tego dawno nie grali :)
0
Szczęsny na zapowiedzi meczu to podprogowy przekaz "Uwaga ! Będzie się działo !"
:)
1
@Donnie_Darko
Blur "Song 2"
Chumbawamba "Tubthumping"
Intro z FiFY 1998
Pracowałem wtedy w Vobis.pl i przez miesiąc po premierze tylko to mieliśmy zapuszczone :)
0
@clyde
Frytek nie jadam, do steków, ryb, burgerów lepszy beztłuszczowy, Tefal Optigrill
1
Pamiętam jak w 2014 Stephan Antiga nie wziął na Mistrzostwa Świata Bartosza Kurka, mimo, że ten zdążył wyleczyć kontuzję, a przed nią był najlepszy w zespole.
To był spory szok w środowisku
Po prostu uznał, że bez niego drużyna gra lepiej - i ostatecznie miał rację.
W przypadku Szczęsnego też też nie jest zerojedynkowa, "sprokurowałaś 2 karne, staranowałeś Balde - wylatujesz".
Oby nos trenera (sztabu) okazał się proroczy
4
Iniakiemu brakuje doświadczenia + warunków fizycznych (i raczej też umiejętności), a Wojtkowi rytmu meczowego i zgrania sie z blokiem obronnym.
Co łatwiej wypracować w krótkim okresie czasu ?
No właśnie, stąd postawienie na Wojtka
0
@Ris93PL No sam sobie odpowiedziałeś - są teraz na podobnym poziomie, ale Pena już lepszy nie będzie, bo ma życiówkę, a Wojtek po złapaniu rytmu meczowego jeszcze się poprawi.
2
Niby się człowiek cieszy, ale to nadal -7 pkt...
I dlatego czekam już na Atalantę, a potem remake z Valencją w PK
0
@kacperowski20
Tak, ale nawet karny przy 3:0 nie zmieniłby obrazu tego meczu
1
A mogli postawić autobus i kopać po kostkach....
xD
Niesamowicie dużo miejsca w środku pola pozostawiają naszym, , ich obrona gra dość wysoko, nie potrafię dojść do tego , jaki był ich plan na ten mecz...
1
Flick zamieszał... Jak to nie pyknie, to gramy już tylko o PK i LM
1
Eric na obronie i to jeszcze z młodym to proszenie się o kłopoty
1
Ktoś pytał "Ciekawe, jak gra się Ewie Pajor, przeciwko jej ulubionemu klubowi ?".
Po jej reakcji na dobitką jej strzału w słupek i manitę mogę powiedzieć tylko, że najwidoczniej zajebiście :)
5
No i wpadła Manita !
Ewa o włos od hattricka
1
W tym sezonie kobiety i mężczyźni jadą z białymi równo :)
już 4:0