11

Trzy punkty wpadły, Lewy znów odskakuje od Mapeta, dla mnie wszystko się zgadza

9

Jakoś madryckie płaczki nawet nie zająknęły o lidze Negreiry, jak VAR pomylił buta Lewego z butem obrońcy i nie uznał nam kluczowego gola.
Hipokryzja level max

9

Jacy oni są odklejeni :)))
"Real Madrid TV: Celem jest, żeby Real przestał zdobywać punkty w tej parszywej lidze Negreiry"

Liga Negreiry, jak WOŚP - do końca świata i jeden dzień dłużej
:)

36

A swoją drogą, jak głęboko musi mieć w doopie Ancelotti Gulera i Endricka, że w takim meczu wprowadza dziadka Modrica, w ogóle robi tylko trzy zmiany i zostawia ich na ławie...

1

Może to tylko przypadek, ale mam wrażenie, że Real lepiej wyglądał, jak Męczennik siedział na trybunach za kartki, a Mbappe biegał po lewej...

3

@Barcatroll Mocno pomarańczowa była.

29

Jeden, jedyny raz Espanyol zrobił coś robrze...
A w Real TV nocka :)

0

@gracianho7
Ławka w Ajaxie ?
Czytałeś artykuł ?

2

Ewentualny ćwierćfinał zapowiada się na łatwiejszy, niż 1/8

0

Lewy na zdjęciu - wrażenia artystyczne 9/10
Na boisku 5/10....

0

@Inmessionate10 Wtedy Martinez szefował obronie

0

@Lokusekpl Ja raczej wierze w legendarnego farta białych w LM i wylosowanie Celticu

0

@Lokusekpl
a to nie będzie losowania wśród dwóch par ?

7

Prawdziwa gra zacznie się teraz, a właściwie po tej rundzie "barażowej"
I z taka radosną gra w obronie, to z każdą solidną drużyną będą ciężary

4

Nie ma bramkarza w tym klubie...

0

Wow, gramy na 0 z przodu i tyłu.
Tego dawno nie grali :)

0

Szczęsny na zapowiedzi meczu to podprogowy przekaz "Uwaga ! Będzie się działo !"
:)

1

@Donnie_Darko
Blur "Song 2"
Chumbawamba "Tubthumping"
Intro z FiFY 1998

Pracowałem wtedy w Vobis.pl i przez miesiąc po premierze tylko to mieliśmy zapuszczone :)

0

@clyde
Frytek nie jadam, do steków, ryb, burgerów lepszy beztłuszczowy, Tefal Optigrill

1

Pamiętam jak w 2014 Stephan Antiga nie wziął na Mistrzostwa Świata Bartosza Kurka, mimo, że ten zdążył wyleczyć kontuzję, a przed nią był najlepszy w zespole.
To był spory szok w środowisku
Po prostu uznał, że bez niego drużyna gra lepiej - i ostatecznie miał rację.

W przypadku Szczęsnego też też nie jest zerojedynkowa, "sprokurowałaś 2 karne, staranowałeś Balde - wylatujesz".
Oby nos trenera (sztabu) okazał się proroczy

4

Iniakiemu brakuje doświadczenia + warunków fizycznych (i raczej też umiejętności), a Wojtkowi rytmu meczowego i zgrania sie z blokiem obronnym.
Co łatwiej wypracować w krótkim okresie czasu ?
No właśnie, stąd postawienie na Wojtka

0

@Ris93PL No sam sobie odpowiedziałeś - są teraz na podobnym poziomie, ale Pena już lepszy nie będzie, bo ma życiówkę, a Wojtek po złapaniu rytmu meczowego jeszcze się poprawi.

2

Niby się człowiek cieszy, ale to nadal -7 pkt...
I dlatego czekam już na Atalantę, a potem remake z Valencją w PK

0

@kacperowski20
Tak, ale nawet karny przy 3:0 nie zmieniłby obrazu tego meczu

1

A mogli postawić autobus i kopać po kostkach....
xD

Niesamowicie dużo miejsca w środku pola pozostawiają naszym, , ich obrona gra dość wysoko, nie potrafię dojść do tego , jaki był ich plan na ten mecz...

1

Flick zamieszał... Jak to nie pyknie, to gramy już tylko o PK i LM

1

Eric na obronie i to jeszcze z młodym to proszenie się o kłopoty

1

Ktoś pytał "Ciekawe, jak gra się Ewie Pajor, przeciwko jej ulubionemu klubowi ?".
Po jej reakcji na dobitką jej strzału w słupek i manitę mogę powiedzieć tylko, że najwidoczniej zajebiście :)

5

No i wpadła Manita !
Ewa o włos od hattricka

1

W tym sezonie kobiety i mężczyźni jadą z białymi równo :)
już 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?