fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk TV Republika to jest telewizja-mem, przebijająca powoli TvPis
0
Nie rozumem fenomenu Barca Femini, konkretnie tego, że leją każdego, jak leci.
W Madrycie nie są w stanie znaleźć 14 babek, które potrafiłyby grać w piłkę na porównywalnym poziomie ?
0
@Ojciec5tkidzieci
I tak już dużo robię za Ciebie, więc nie przeginaj.
Poza tym mm wrażenie graniczące z pewnością, że nie doceniłbyś gestu
1
@Ojciec5tkidzieci
Wrzucę dwa banknoty, drugi za Ciebie - i poproszę o dwa.
Mogę ci przesłać potem
1
Brawo Ewa Pajor !
2 gole do przerwy
0
@jagiel
Film niedostępny
Ten film został usunięty przez przesyłającego
tu:
1
Wydaje mi się, że coraz więcej młodych chłopaków wybiera po prostu zawód - piłkarz i ambicje sportowe, trofea mają gdzieś, ważne jest te kilka, kilkanaście mln euro w pierwszych latach grania
0
Wygląda na to, że Atletico już przestało rumakować - czego się można było spodziewać.
Gorzej, że biali takich potknięć zbyt dużo nie zaliczają.
0
@itsmylife Jeśli uważasz, że Superpuchar był dobrą promocją białych, to nie będę wchodził w dyskusję :)))
0
"Florentino Pérez jest świetnym biznesmenem i widzi w tym okazję na promocję i dodatkowy zarobek dla swojego klubu. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu."
Ostatnio mecze Realu z Barcą to kiepski sposób na promowanie białych :))
0
Jak posypało się City, to szok…
Szkoda tylko, że PSG jeszcze nad wodą
6
Wolę 5:4, niż 1:0
19
Nie oglądaęm tego meczu poza ostatnimi 15minutami, kiedy strzeliliśmy 3 bramki.
Ale teraz przeczytałem komentarze.
Ku.wa ludzie - co się z Wami dzieje, że kolejny POLAK w Barcelonie dostaje taką dawkę hejtu ?
Ostatnio byłęm na spotkaniu z Jakubem Bączkiem, trenerem mentalnym wielu spotcowców, m.in. Lewego.
To on powiedział, że hejt na Lewego nie wylewa się z Niemiec, nie wylewa z Hiszpanii, tylko z Polski.
Dlaczego tak jest, że kiedy Polak wybija się ponad przeciętność (a występ w ważnym meczy LM w koszulce Barcy to właśnie takie wybicie się) to jest sekowany, hejtowany ?
Jakie to żałosne…
Tym bardziej, że było, niebyło, Wojtek wybronił dwie trudne sytuacje przy 4:4:.
Ale dla wielu durni na tej stronie jest „ręcznikiem”…
1
Ten mecz był porąbany, ale w sumie lepsze to, niż 1:0 po Xaviniecie.
Oczywiście Szczęsny mógłby się nie zgodzić
1
@Derpowsky
Jak podglądałem relację tekstową, to aź mnie skręcało :)
1
Tak tylko zaznaczę, że włączyłem transmisję na ostatnie 18 minut (po spotkaniu firmowym) i padły trzy bramki dla Barcy :)
0
No i tak - Szczesny bohaterem tragicznym.
Zawalił przy dwóch bramkach, ale przy 4:4 wybronił 1:1 z di Marią, utrzymał mas w grze i umożliwił zwycięstwo
0
Padło dziś prawie tyle samo bramek, co w niesławnym 2:8, ale tym razem w lepszej dla nas proporcji :)
6
Ale porąbany mecz :)
1
Powodzenia, Szczena !
0
Realowi się się przyfarcilo ?
Nowe, nie znałam...
6
Pan fifty-fifty.
Zdrowy, albo nie.
7
Myślałem że jak mają zje.anych piłkarzy, to przynajmniej kibice są nornalni.
Ale to chyba ten madrycki klimat - tam nie może być normalnych
1
Z taką grą nie zasługują, by transmitować ich mecze w LL, tylko na to, by kopać sie z podobnymi im w Secunda
0
Skutecznego Roberta ?
Pewnie tak.
Ale na pewno klasowego bramkarza, jakim był MATS w ostatnim sezonie mistrzowskim
Bo liczba strzelonych goli się zgadza - czy strzeli je Robert, Rapha, albo Kounde to nie ma znaczenia.
Ale niestety - zawsze coś do naszej wpada i punktów nie ma
2
Nawet wygranie wszystkiego niczego nie gwarantuje...
Lepiej się już na LM i PK nastawić...
2
Coraz bardziej prawdopodobny staje się taki przebieg sezonu, w którym ośmieszamy białych 4:0 na SB, czy 5:2 w Arabii, nawet wygrywamy w Barcelonie, a oni grając większość sezonu piach, jak ostatnio z Celtą podniosą puchar LL..
6
To jest mecz, w którym jak się wygrywa 1:0, to trzeba wygrać 1:0
Dlaczego Xavi wygrał LL ?
Bo potrafił takie mecze dowozić do końca.
Sorry, ale Getafe to tak zje.ana drużyna, grająca w swych meczach taki antyfutbol, że wolałbym dziś zobaczyć xavinietę - dać im pograć w piłką (Czego nie potrafią) i ewentualnie wypunktowa ich kontrami.
Real takie mecze wygrywa, a niestety - takimi meczami wygrywa się LL
0
Real ma na taki okazje Valverde, którzy huknie z daleka i albo trafi, albo wpadnie po rykoszecie - my musimy wjeżdżać do bramki.
W dodatku prawdziwa pasję i zaangażowanie widać było do momentu zdobycia bramki i potem przez ostatnie 10 minut.
Reszta przeczłapana, przekombinowana, bez pomysłu i bez sensu.
3
Swoją drogą, ten młody Ismael, co się ściął z Balde to czyste podmadrycki pies, lepszy aktor, niż piłkarzyna