8

@Rastafarnianin Piękne czasy, jednak u mnie były to zawody praktycznie we wszystko, ale szczególnie w bieganiu. :D

23

@tomek8756 Wraca komunizm pełną parą

8

@Cochise Współczuję bro, ale nie narzucaj innym szczepienia się. Jeżeli ktoś nie chce to nie jego sprawa, proste. Każdy ma prawo wyboru.

0

Co myślicie o Rey'u Manaj? Myślę, że pokazał się z dobrej strony jako napastnik i strzelił hat-trick już w 1 meczu, jednak ma 24 lata i nadal jest w Barcy B. Nie jest już, że tak powiem za stary? Głównie młodsi piłkarze przedostają się do 1 zespołu.

0

Ma ktoś stream w fajnej jakości? Niestety na strims worlds na HD lecą jakieś rugby czy bejbol...

0

Ronaldinho posyła lepsze piłki niż połowa naszego zespołu...

0

Ma ktoś link do meczu? Na strims world nie da się ogl...

0

O której dziś grajo legendy?

0

Jestem ciekaw czy oni wgl próbowali pogadać z Antkiem o obniżeniu pensji czy od razu rozpoczeli pomysł z wymianą. Może zgodziłby się po prostu na obniżkę pensji, gdyby z nim pogadano.

1

@HighestInTheRoom Oj tak zdecydowanie. To jest dopiero laska. Nie mam pojęcia co ludzie widzą w tej ester. Nie jest najgorsza, ale bez przesady.

1

Depay ma prezentację dopiero na 22 lipca, tak? Szkoda, bo chciałbym go zobaczyć już w meczu z Gimnàstic Tarragona

0

@FCBparasiempre On? Opamiętać to powinni się Dembele i Umtiti, którzy są gównami, większość sezonu siedzą w szpitalu i jeszcze mają problemy.

2

@LeoMessi1994 Gryzak

0

@Messibestplayerintheworld I git. Niech Grizu u nas zostanie bo co jeśli Dembele i Fati niedługo ponownie trafią do szpitali z kontuzjami? Do tego Aguero jest niepewny, a Martina mamy się pozbyć. Zostawić go ino ponegocjować z obniżeniem zarobków.

1

Proszę mi zostawić Antka. Nie dość, że robi liczby to na pewno się nam przyda. Ansu jeszcze leczy kontuzje, nie wiadomo czy nie dostanie kolejnej po powrocie, Dembele standardowo z kontuzją, Depay okres przejściowy, Aguero również + może dojść kontuzja, Martia pewnie się pozbędziemy. Wówczas zostaniemy bez napastników.

3

Dobra brać mnie tego Martineza na bramkę w razie gdyby Marc dostał kontuzji lub miał gorszą formę.

7

Japiernicze czy Messi nie może po prostu przyjebać w tą piłkę tylko musi do samej bramki wlecieć z piłką....

0

@doc Antka trzeba zostawić. Ogólnie patrząc na płace to pozbyć się Cou, Dembele, Umtitiego i Pjanica i obniżyć pensje Antka, Alby i Busiego

5

Proszę mi tu łapy precz od Antosia

11

Jedne z moich ulubionych kreskówek czyli Chojrak i Scooby doo razem w nowym filmie animowanym! Niby człowiek już za stary na bajki, a jednak z chęcią obejrzę.

0

I git połowa składu już jedzie na odpoczynek, naładują bateryjki na nowy sezon

2

Jedne z moich ulubionych kreskówek czyli Scooby doo i Chojrak w jednym filmie animowanym, sztos!

0

Można już kupować bilety u kierowców autobusowych?

3

@BartqRKO Biedne drzewka :(

79

@Abominacja A Twój kolejny tego typu komentarz pokazuje, że ewidentnie masz ze sobą jakiś problem.

0

A u nas już mowa o kolejnej fali i zapewne kolejny lockdown xD

2

@DonMatteo901 A u nas szykują zapewne kolejny lockdown na jesień bo kolejna fala idzie xD

3

@Nano22 A jaką bdurę niby powiedział?

7

@koziar Nadal nie mogę przeboleć Malcoma. Praktycznie nie dostał szansy w Barcelonie za czasów Valverde. Moim zdaniem miał potencjał na bycie spoko grajkiem i wniósłby więcej niż Bembele.

0

Siemaneczko! Właśnie zacząłem grać w Elexa i robię misję dla Berserków. Niestety nie wiem jaką frakcje wybrać i w jakie atrybuty pakować oraz jakich umiejętności się nauczyć. Grając w Gothica lub inne gry RPG głównie grałem magiem, ale tutaj raczej miałbym ochotę na łucznika. Jakieś porady??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?