icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po co zaś ten Dembele. Już pokazał swoje z PSG czyli w skrócie nic. Już wolę, żeby Trincao zagrał.
0
@amanter Też codziennie modle się, żeby sprzedali tego bembele, może wymodlimy to razem
0
@xBoMBoWiECx No taka prawda, wystarczy zobaczyć na mecz z PSG. Żadna sytuacja nie wykorzystana, słabe strzały, mało celnych podań, dużo strat
0
@Sawik_10 Na ciul nam ten Dembele który nic nie robi, już bym wolał zostawić Griziego i jego sprzedać
0
Dziś sobie wstaję i mam powtórkę z rozrywki, z wczoraj czyli pobolewa mnie brzuch, jakby coś mi tam siedziało na żołądku + mam mdłości. Ponadto jeszcze doszło zmęczenie + bóle ciała. Ciekawe czy to po prostu grypa żołądkowa czy covid bo właśnie czytałem, że już nawet te objawy podciągnęli pod to
0
@ricardo0705 Kolejna szansa dla Dembele? Shit here we are go again
0
@Bruttal Grizu nic dodać nic ująć, co masz na myśli? Antek mimo tego, że nie strzelił bramki i miał kilka słabych podań to zagrał solidnie. Natomiast do Dembele dopisałbym brak dokładnego podania do kolegów z drużyny + brak porządnego strzału
1
@Omoziu Tylko to nie jest jednorazowa sytuacja, to już chyba 5 karny spowodowany przez Clementa w tym sezonie
1
@foczkyyyhg Kolejne wytłumaczenie na Dembele, że jest młody xD Jego już nie można usprawiedliwiać, bo jest u nas 3 sezon i dalej gra jedno wielkie gówno, jedynie czasem ma przebłyski, ale jest to rzadkość. W tym meczu Trincao lepiej zagrał, grając jedynie 15 minut...
0
@ElKamil
https://www.fcbarca.com/user/Salchent" contenteditable="false">@Salchent
@LucasW123
Oczywiście, nie będę kwestionował Waszego zdania bo to prawda, Grizu powinien strzelać, ale chodzi mi o to, że wkurzają mnie wpisy, że totalnie nic nie zrobił i ciągle tracił piłkę, jak to robił Dzbanbele
0
@Ghazul3293 Bo mają powody by narzekać, zmarnował wiele okazji, nie potrafił minąć rywali, a to ponoć jeden z jego atutów + nie potrafił dokładnie podać czyli w skrócie nic nie zrobił w tym meczu
1
@messi564 Na ciul ten Dembele, który grać nie potrafi?
1
Ogólnie dostaje wylewu czytając wpisy hejterów Griziego. Zastanawiam się czy oglądałem ten sam mecz. Ogólnie nie jestem żadnym specem od piłki, ale mam oczy. Antek może nie zagrał jakiegoś wybitnego meczu, ale dużo kreował, przejmował, pracował w defensywie i to nie on tracił ciągle piłkę, jak to niektórzy piszą tylko Dzbanbele. Ja wiem, że można kogoś nie lubić, ale bez przesady, żeby przypisywać mu cudze błędy.
1
@Salchent Jaki kurwa Dembele? To dno powinno się sprzedać dawno
0
@jedrek7000 Ja nw, ale chyba oglądaliśmy 2 różne mecze. Grizmana nie było, a jak był to psuł? Kolega chyba nie rozróżnia kolorów skóry. Grizu w tym meczu dużo kreował, natomiast Dzbanbele każdą piłkę tracił i nie umiał jednego podania dostarczyć do adresata.
1
@LuisSalvano A kto Ci daje takie sprawdzone info, że Grizu odejdzie latem? Jeżeli nadal będzie kręcił liczby to wątpię, że ktokolwiek z zespołu będzie chciał, aby opuścił klub
0
Siemandero! Jakie polecacie fajne gierki w przystępnej (niskiej cenie) na kompa, aby pograć z dziewoją na dwóch prócz np. Wormsów czy Heroesów.
0
@KengoA@KengoA grizu to co? :(
1
Ma ktoś shota z zagrania Moriby?
0
Zapoda ktoś linkacza?
1
Na ciul komu ten Buskets.....
0
@takisobiektos Nie robi i właśnie porównywałem sobie karty wcześniej, jedynie dylemat miałem odnośnie procka, a następnie który zestaw będzie lepszy zarówno do gier, jak i grafiki.
0
@Pressinho Może i bym poczekał, gdybym nie był osobą bardzo niecierpliwą, która nienawidzi czekać. Ogólnie chciałbym aby komputer ten był zarówno do gier, jak i do grafiki.
0
@capoN https://www.x-kom.pl/p/628697-desktop-x-kom-g4m3r-500-i5-9400f-16gb-1tb-w10x-rtx2060.html#Opis
https://www.x-kom.pl/p/545006-desktop-x-kom-g4m3r-500-r5-3600-16gb-2401tb-w10x-gtx1660s.html#Specyfikacja
0
@macio_944 Ponadto jak można kupić droższego i gorszego Dembele niż tańszego i lepszego Mbape.
0
Siemka. Mam dylemat odnośnie wyboru komputera (gotowiec). Niby komputery te same, jednak różnią się minimalnie ceną, ale bardziej różnią się procesorem i kartą graficzną. W jednym Intel, a w drugim AMD. Która opcja według was byłaby lepsza i dlaczego? Na dole wklejam linki do obydwóch kompów.
https://www.x-kom.pl/p/628697-desktop-x-kom-g4m3r-500-i5-9400f-16gb-1tb-w10x-rtx2060.html#Opis
https://www.x-kom.pl/p/545006-desktop-x-kom-g4m3r-500-r5-3600-16gb-2401tb-w10x-gtx1660s.html#Specyfikacja
0
@capoN Mam wybrany komputer na x-komie w dwóch wersjach (różnica ceny, procka i karty graficznej) i temu właśnie pytam by zdecydować, który wybrać. Ten co ma AMD ma gorszą kartę graficzną niż ten z intelem.
0
@Jakchcesz Właśnie miałem jednego składaka mordini i bardzo źle go wspominam. Ponadto na forach pytałem i ludzie odradzali w obecnym momencie składać kompów, bo drogo.
0
@iniesta44 @Jakchcesz W sensie nie kupuję tylko procka ino cały upatrzony komputer. Jedynie mam dylemat nad wersją, ponieważ jeden jest o 300 ziko tańszy i ma AMD, zaś drugi jest droższy za to ma lepszą kartę graficzną, ale Intela
0
Potrzebuję info od znawców komputerów. Zarówno do grafiki, jak i gier wybrać procka Intela czy AMD?