icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemaneczko! Właśnie zacząłem grać w Elexa i robię misję dla Berserków. Niestety nie wiem jaką frakcje wybrać i w jakie atrybuty pakować oraz jakich umiejętności się nauczyć. Grając w Gothica lub inne gry RPG głównie grałem magiem, ale tutaj raczej miałbym ochotę na łucznika. Jakieś porady??
0
Siemaneczko! Właśnie zacząłem grać w Elexa i robię misję dla Berserków. Niestety nie wiem jaką frakcje wybrać i w jakie atrybuty pakować oraz jakich umiejętności się nauczyć. Grając w Gothica głównie grałem magiem, ale tutaj raczej miałbym ochotę na łucznika. Jakieś porady?
0
@korolocik Drewnem można nazwać Bembele, któremu dawaliśmy szansę przez 3 sezony, także Trincao można dać jeszcze jeden.
0
@jarek771 O właśnie o Emersonie zapomniałem
1
@Crema Catalunya A Aguero kim jest, bramkarzem?
0
@Adi123456789 Jakie 4? Kto jeszcze dołączył prócz Aguero, Garcii i Depay'a?
0
Niby nie lubię niemców, ale fajnie będzie zobaczyć jak Ronaldo odpada z Euro także do boju Niemcy!
1
@Coutinho007 oby.........
2
Się Bembele nagrał xD Cóż dużo mówić, nic nie daje u nas i nic nie daje w reprezentacji, w skrócie trzeba się go pozbyć
0
@damian16161212 Zrobiłby tyle ile u nas czyli nic
0
@amanter Na youtube jest odcinek dokumentalny o tym. Wiem bo go oglądałem, jak i setki innych ryjących banie historii o psycholach itp
0
@ddanioofcb Kolega ma chyba obsesję na punkcie Shakiry xD
9
@FC1899Barca Srał go pies odkąd poszedł do PSG
0
Kupiłem sobie ostatnio pierwszą i raczej ostatnią płytę Black Sabbath (nie temu, że mi się nie podoba czy coś, po prostu mam wersję na której są wszystkie interesujące mnie piosenki i inne znane). Ogólnie moje ulubione utwory są super + poznałem kilka nowych, które mi się spodobały. Jest jednak jeden duży minus dla praktycznie większości utworów. Mianowicie chodzi o długie gitarowe początki utworów. Ogólnie bardzo lubię gitarowe brzmienia, szczególnie solówki w balladach rokowych, jednak długość ich brzmienia na początku utworów Black Sabbath jest po prostu irytująca. Niekiedy dopiero po minucie słuchania zaczynają się jakiekolwiek słowa
5
Już dawno mnie jakakolwiek reklama nie irytowała tak bardzo, jak ta nowa reklama RTV Euro AGD
0
@amanter Wszystko byłoby okej, gdyby górne i dolne paski na siebie nachodziły, a nie taki "uskok" z boku
10
@Jakchcesz A skąd wiesz, że za 2 lata nie umrzesz lub nie staniesz się bezpłodny przez szczepionkę?
3
@Kluivert_P na ciul dalej trzymać to drewno.
0
@tobiasson92 Bembele, Roberto i Pjanić za taką gówno grę tyle kaski xD
0
Polsat z nowym logotypem :O
10
@Bario_Malotelli Taki argument, że nie musisz czekać kilku miesięcy lub lat na wizytę u specjalisty czy zabieg.
1
@eckov Skoro Bembele trzymamy 3 sezon to chłopakowi też można dać jeden więcej. ^^
12
Nie wiem na ciul my nadal staramy się trzymać tego pajaca Bembele. Nie dość, że to nic nie gra, pobiera w ciul kasy, kosztował jeszcze więcej to ma problemy z przedłużeniem. xD Wystawić na sprzedaż i pozbyć się jak najszybciej.
0
Jakie polecacie gry pokroju Overcooked lub Tools up na dwójkę?
2
Komentarz usunięty
0
Pany znacie jakieś fajne gry podobne do overcooked czy Tools up na 2 osoby?
0
Zna się ktoś na złomowaniu samochodów? Słyszałem, że można dogadać się z ludźmi, że przyjedzie laweta i na niej można wymontować np. koła z samochodu. Jest to prawda?
0
@l0Messini Ja bym chciał zobaczyć atak Depay/Ansu, Aguero, Messi i Grizu za plecami Aguero ewentualnie za plecami Aguero i Messiego.
0
@kamilo0066 Jeżeli byłaby możliwość to wolałbym zostawić Griziego, ale obniżyć mu pensje, a pozbyć się szrotu jak Bembele, Umtiti, Roberto, Lenglet, Pjanic, Martin itp
0
@Xenomorph Dzwoniłem do kilkunastu takich łapaczy i nikt nie chce wziąć niestety. Ponoć bardzo specyficzny silnik + taka usterka, że niby nie opłaca się tego skupować im. Jedynie jeden gościu zaproponował, że może mi to zezłomować i oddać opony, ale czy mu zaufać to nwm