0

Siemaneczko! Właśnie zacząłem grać w Elexa i robię misję dla Berserków. Niestety nie wiem jaką frakcje wybrać i w jakie atrybuty pakować oraz jakich umiejętności się nauczyć. Grając w Gothica lub inne gry RPG głównie grałem magiem, ale tutaj raczej miałbym ochotę na łucznika. Jakieś porady??

0

Siemaneczko! Właśnie zacząłem grać w Elexa i robię misję dla Berserków. Niestety nie wiem jaką frakcje wybrać i w jakie atrybuty pakować oraz jakich umiejętności się nauczyć. Grając w Gothica głównie grałem magiem, ale tutaj raczej miałbym ochotę na łucznika. Jakieś porady?

0

@korolocik Drewnem można nazwać Bembele, któremu dawaliśmy szansę przez 3 sezony, także Trincao można dać jeszcze jeden.

0

@jarek771 O właśnie o Emersonie zapomniałem

1

@Crema Catalunya A Aguero kim jest, bramkarzem?

0

@Adi123456789 Jakie 4? Kto jeszcze dołączył prócz Aguero, Garcii i Depay'a?

0

Niby nie lubię niemców, ale fajnie będzie zobaczyć jak Ronaldo odpada z Euro także do boju Niemcy!

1

@Coutinho007 oby.........

2

Się Bembele nagrał xD Cóż dużo mówić, nic nie daje u nas i nic nie daje w reprezentacji, w skrócie trzeba się go pozbyć

0

@damian16161212 Zrobiłby tyle ile u nas czyli nic

0

@amanter Na youtube jest odcinek dokumentalny o tym. Wiem bo go oglądałem, jak i setki innych ryjących banie historii o psycholach itp

0

@ddanioofcb Kolega ma chyba obsesję na punkcie Shakiry xD

9

@FC1899Barca Srał go pies odkąd poszedł do PSG

0

Kupiłem sobie ostatnio pierwszą i raczej ostatnią płytę Black Sabbath (nie temu, że mi się nie podoba czy coś, po prostu mam wersję na której są wszystkie interesujące mnie piosenki i inne znane). Ogólnie moje ulubione utwory są super + poznałem kilka nowych, które mi się spodobały. Jest jednak jeden duży minus dla praktycznie większości utworów. Mianowicie chodzi o długie gitarowe początki utworów. Ogólnie bardzo lubię gitarowe brzmienia, szczególnie solówki w balladach rokowych, jednak długość ich brzmienia na początku utworów Black Sabbath jest po prostu irytująca. Niekiedy dopiero po minucie słuchania zaczynają się jakiekolwiek słowa

5

Już dawno mnie jakakolwiek reklama nie irytowała tak bardzo, jak ta nowa reklama RTV Euro AGD

0

@amanter Wszystko byłoby okej, gdyby górne i dolne paski na siebie nachodziły, a nie taki "uskok" z boku

10

@Jakchcesz A skąd wiesz, że za 2 lata nie umrzesz lub nie staniesz się bezpłodny przez szczepionkę?

3

@Kluivert_P na ciul dalej trzymać to drewno.

0

@tobiasson92 Bembele, Roberto i Pjanić za taką gówno grę tyle kaski xD

0

Polsat z nowym logotypem :O

10

@Bario_Malotelli Taki argument, że nie musisz czekać kilku miesięcy lub lat na wizytę u specjalisty czy zabieg.

1

@eckov Skoro Bembele trzymamy 3 sezon to chłopakowi też można dać jeden więcej. ^^

12

Nie wiem na ciul my nadal staramy się trzymać tego pajaca Bembele. Nie dość, że to nic nie gra, pobiera w ciul kasy, kosztował jeszcze więcej to ma problemy z przedłużeniem. xD Wystawić na sprzedaż i pozbyć się jak najszybciej.

0

Jakie polecacie gry pokroju Overcooked lub Tools up na dwójkę?

2

Komentarz usunięty

0

Pany znacie jakieś fajne gry podobne do overcooked czy Tools up na 2 osoby?

0

Zna się ktoś na złomowaniu samochodów? Słyszałem, że można dogadać się z ludźmi, że przyjedzie laweta i na niej można wymontować np. koła z samochodu. Jest to prawda?

0

@l0Messini Ja bym chciał zobaczyć atak Depay/Ansu, Aguero, Messi i Grizu za plecami Aguero ewentualnie za plecami Aguero i Messiego.

0

@kamilo0066 Jeżeli byłaby możliwość to wolałbym zostawić Griziego, ale obniżyć mu pensje, a pozbyć się szrotu jak Bembele, Umtiti, Roberto, Lenglet, Pjanic, Martin itp

0

@Xenomorph Dzwoniłem do kilkunastu takich łapaczy i nikt nie chce wziąć niestety. Ponoć bardzo specyficzny silnik + taka usterka, że niby nie opłaca się tego skupować im. Jedynie jeden gościu zaproponował, że może mi to zezłomować i oddać opony, ale czy mu zaufać to nwm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?