icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemano! Ogarnia tutaj ktoś temat złomowania aut? Ogólnie chciałbym zezłomować auto, jednakże mam na nim nówki opony śmigane około miesiąca, a nie mam jak pojechać do wulkanizatora bo problemy z hamulcami są. Jest szansa, że jak oddam na złom samochód to zwrócą mi opony/koła?
0
Siemano. Orientuje się ktoś czy są narzędzia do sprawdzania zdań w j.angielskim? Btw nie chodzi mi o sprawdzanie pisowni typu Grammarly ino sensu zdania.
1
Jakie polecacie gry na kompa na 2 osoby, aby wystarczyła myszka i jedna klawa bez dodatkowych kontrolerów prócz Overcooked i Heroes?
0
Antosia zostawić, reszta jak to mawiał klasyk won
0
Ciekawi mnie jakby prezentował się Antoś, gdyby na 9 dać Aguero, a Antosia z tyłu niego na środku.
0
Ale Antoś wczoraj pięknie się złożył do strzału
0
Ma ktoś powtórkę gola Antosia?
0
Ale antosia to mi proszę zostawić
2
@PanZagadka kurczę jakoś nie rozumiem fenomenu tej dziewoi na LR. Jest ładna, ale bez szału
2
@BarcaInfo Luis się cieszy
0
@Arkon Ja na ten przykład nie będę się szczepić
0
Griziego by już sprzedawali za to
0
@macio_944 kto się szczepi ten się szczepi
2
Tylko ja miałem zwątpienie, że Antek na pustka nie trafi? XD
0
Fajny ten Wasz Dembele, taki nie za dobry
0
@barcelonaLM Czego nie rozumiesz? xD
0
@oskar_wojak To na ciul taka szczepionka? To już lepiej lekarstwo wynaleźć i stosować.
2
Coraz więcej ludzi zaszczepionych i niby coraz więcej / tyle samo zakażeń, ciekawe.
3
@Borneo pandemia będzie trwać tyle ile se rząd śmieszny wymyśli. :D
0
@SuperPatsonFCB Oj chłopie, nie wiadomo czy dożyjesz końca pandemii o ile się kiedyś skończy :)
32
@TheNekro94 lepiej głosować na konfederację niż na kurly z pisu lub lewicy
0
@ElKamil Szkoda, że Trincao w taki sposób nie mija i nie strzela bramki podczas meczów.
0
@Coutinho007 Na pewno by więcej zdziałał niż bembele
0
@BarcaInfo Czyli Grizu prawdopodobnie zostaje i to mi się podobuje
0
@formentera2017 No tak bo Ty jesteś wszechwiedzący i wiesz, że by tyle nastrzelali goli i mieli tyle asyst.
7
Niby Grizu ma te 9 bramek i 9 asyst, robi robotę w defensywie, kreuje akcje, a i tak przez większość jest hejtowany bardziej niż Bembele i wypychany na siłę z klubu.
4
Boże ale ten Dembele bezużyteczny
1
@FCB24 Lepiej dać Bembele, który ledwo piłkę kopie w stronę bramkarza albo ma poniżej 50% celnych podań. xD
4
Po co zaś ten Dembele. Już pokazał swoje z PSG czyli w skrócie nic. Już wolę, żeby Trincao zagrał.
0
@amanter Też codziennie modle się, żeby sprzedali tego bembele, może wymodlimy to razem