0

Siemano! Ogarnia tutaj ktoś temat złomowania aut? Ogólnie chciałbym zezłomować auto, jednakże mam na nim nówki opony śmigane około miesiąca, a nie mam jak pojechać do wulkanizatora bo problemy z hamulcami są. Jest szansa, że jak oddam na złom samochód to zwrócą mi opony/koła?

0

Siemano. Orientuje się ktoś czy są narzędzia do sprawdzania zdań w j.angielskim? Btw nie chodzi mi o sprawdzanie pisowni typu Grammarly ino sensu zdania.

1

Jakie polecacie gry na kompa na 2 osoby, aby wystarczyła myszka i jedna klawa bez dodatkowych kontrolerów prócz Overcooked i Heroes?

0

Antosia zostawić, reszta jak to mawiał klasyk won

0

Ciekawi mnie jakby prezentował się Antoś, gdyby na 9 dać Aguero, a Antosia z tyłu niego na środku.

0

Ale Antoś wczoraj pięknie się złożył do strzału

0

Ma ktoś powtórkę gola Antosia?

0

Ale antosia to mi proszę zostawić

2

@PanZagadka kurczę jakoś nie rozumiem fenomenu tej dziewoi na LR. Jest ładna, ale bez szału

2

@BarcaInfo Luis się cieszy

0

@Arkon Ja na ten przykład nie będę się szczepić

0

Griziego by już sprzedawali za to

0

@macio_944 kto się szczepi ten się szczepi

2

Tylko ja miałem zwątpienie, że Antek na pustka nie trafi? XD

0

Fajny ten Wasz Dembele, taki nie za dobry

0

@barcelonaLM Czego nie rozumiesz? xD

0

@oskar_wojak To na ciul taka szczepionka? To już lepiej lekarstwo wynaleźć i stosować.

2

Coraz więcej ludzi zaszczepionych i niby coraz więcej / tyle samo zakażeń, ciekawe.

3

@Borneo pandemia będzie trwać tyle ile se rząd śmieszny wymyśli. :D

0

@SuperPatsonFCB Oj chłopie, nie wiadomo czy dożyjesz końca pandemii o ile się kiedyś skończy :)

32

@TheNekro94 lepiej głosować na konfederację niż na kurly z pisu lub lewicy

0

@ElKamil Szkoda, że Trincao w taki sposób nie mija i nie strzela bramki podczas meczów.

0

@Coutinho007 Na pewno by więcej zdziałał niż bembele

0

@BarcaInfo Czyli Grizu prawdopodobnie zostaje i to mi się podobuje

0

@formentera2017 No tak bo Ty jesteś wszechwiedzący i wiesz, że by tyle nastrzelali goli i mieli tyle asyst.

7

Niby Grizu ma te 9 bramek i 9 asyst, robi robotę w defensywie, kreuje akcje, a i tak przez większość jest hejtowany bardziej niż Bembele i wypychany na siłę z klubu.

4

Boże ale ten Dembele bezużyteczny

1

@FCB24 Lepiej dać Bembele, który ledwo piłkę kopie w stronę bramkarza albo ma poniżej 50% celnych podań. xD

4

Po co zaś ten Dembele. Już pokazał swoje z PSG czyli w skrócie nic. Już wolę, żeby Trincao zagrał.

0

@amanter Też codziennie modle się, żeby sprzedali tego bembele, może wymodlimy to razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?