icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Z tego co pamiętam to Dembele cały czas tracił piłkę przy driblingu.
0
@cules100pro Z tego Dembele który dziś nic nie pokazał i miał wiele strat i podań do bramkarza?
0
@Kz1234 a co za różnica? I przegrana i tak
0
Powinniśmy wyjść najbardziej offensive składem w rewanżu. Nie mamy nic do stracenia
0
Zgadnijcie kogo znowu nie było w obronie
0
@Uukasz_93 No tak, na pewno gdyby był jakikolwiek inny piłkarz niż Grizzman w tej sytuacji to by strzelił. Głupota jego hejterów nie zna granic.
6
@BarcaInfo Jeszcze bym zamiast Sergio dał coś w stylu "Change"
2
@KacperVEB Ronaldinho, a po nim Messi
0
@Dany_boy Oglądane było, jednakże nie pałam do tej bajki tak ogromną sympatią.
2
Jestem ciekaw jakie są Wasze ulubione bajki na Cartoon Network sprzed kilku/kilkunastu lat? Moja lista wygląda następująco:
- Jam Łasica
- Krowa i Kurczak
- Chowder
- Ed, Edd i Eddy
- Owca w Wielkim Mieście
- Chojrak
- Samuraj Jack
- Niezwykłe przypadki Flapjacka
Stare, dobre czasy. Szkoda, że takich bajek już nie robią, natomiast obecne CN jest przepełnione gównianymi kreskówkami.
9
I na ciul ten słaby buskets
3
@LuisSalvano Sprzedać wszystkich i kupić Neymarka!
12
W next meczu Grizu nie strzeli nic i znów będzie do sprzedania przez większość osób tutaj xD
0
@puyol_presidend5 no zacząłem tak od 50-55 około xd
0
Siemka. Nie oglądałem 1 połowy, kto zjebał oba gole?
0
@norbi77 taka kurde średnia
0
Serio nasi zagrali dziś tak miernie, jak wszyscy piszą na LR? Niestety nie było mi dane zobaczyć meczu. Jedynie kątem oka widziałem kilka akcji, szczególnie w końcówce meczu i kurczę fajnie klepali i tworzyli akcje
1
Jak dziś grał Grizu? Nie mogłem niestety obejrzeć :(
1
@BarcaInfo Trincao na treningach też robił pro a w meczach piach ????
1
Akurat kiedy se Grizu postrzelał to wylew w obronie
0
A już mogliśmy się cieszyć z tytułu gdyby nie Alba i reszta obrony
0
Myślałem, że Grizu samobója strzelił
0
@Zip Tammy lub złodziej tożsamości
0
Niech mi ktoś wyjśni bo nie ogarniam. Jakiej narodowości są ludzie, którzy weszli dziś na k2?
0
Ile ten Dembele już piłek stracił?
1
Nie ma to jak powrócić do starych, dobrych tytułów filmowych, jak Symetria
0
@Barca1992 a na co to komu, a dlaczego?
0
@Walker Taka kozacka to ona nie jest. Po prosty wklejone logo i zdjęcie. :D
0
@kodi77 Na ciul ten Lenglet, który obecnie je totalnie bez formy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika