0

@Vebrol Z tego co pamiętam to Dembele cały czas tracił piłkę przy driblingu.

0

@cules100pro Z tego Dembele który dziś nic nie pokazał i miał wiele strat i podań do bramkarza?

0

@Kz1234 a co za różnica? I przegrana i tak

0

Powinniśmy wyjść najbardziej offensive składem w rewanżu. Nie mamy nic do stracenia

0

Zgadnijcie kogo znowu nie było w obronie

0

@Uukasz_93 No tak, na pewno gdyby był jakikolwiek inny piłkarz niż Grizzman w tej sytuacji to by strzelił. Głupota jego hejterów nie zna granic.

6

@BarcaInfo Jeszcze bym zamiast Sergio dał coś w stylu "Change"

2

@KacperVEB Ronaldinho, a po nim Messi

0

@Dany_boy Oglądane było, jednakże nie pałam do tej bajki tak ogromną sympatią.

2

Jestem ciekaw jakie są Wasze ulubione bajki na Cartoon Network sprzed kilku/kilkunastu lat? Moja lista wygląda następująco:

- Jam Łasica
- Krowa i Kurczak
- Chowder
- Ed, Edd i Eddy
- Owca w Wielkim Mieście
- Chojrak
- Samuraj Jack
- Niezwykłe przypadki Flapjacka

Stare, dobre czasy. Szkoda, że takich bajek już nie robią, natomiast obecne CN jest przepełnione gównianymi kreskówkami.

9

I na ciul ten słaby buskets

3

@LuisSalvano Sprzedać wszystkich i kupić Neymarka!

12

W next meczu Grizu nie strzeli nic i znów będzie do sprzedania przez większość osób tutaj xD

0

@puyol_presidend5 no zacząłem tak od 50-55 około xd

0

Siemka. Nie oglądałem 1 połowy, kto zjebał oba gole?

0

@norbi77 taka kurde średnia

0

Serio nasi zagrali dziś tak miernie, jak wszyscy piszą na LR? Niestety nie było mi dane zobaczyć meczu. Jedynie kątem oka widziałem kilka akcji, szczególnie w końcówce meczu i kurczę fajnie klepali i tworzyli akcje

1

Jak dziś grał Grizu? Nie mogłem niestety obejrzeć :(

1

@BarcaInfo Trincao na treningach też robił pro a w meczach piach ????

1

Akurat kiedy se Grizu postrzelał to wylew w obronie

0

A już mogliśmy się cieszyć z tytułu gdyby nie Alba i reszta obrony

0

Myślałem, że Grizu samobója strzelił

0

@Zip Tammy lub złodziej tożsamości

0

Niech mi ktoś wyjśni bo nie ogarniam. Jakiej narodowości są ludzie, którzy weszli dziś na k2?

0

Ile ten Dembele już piłek stracił?

1

Nie ma to jak powrócić do starych, dobrych tytułów filmowych, jak Symetria

0

@Barca1992 a na co to komu, a dlaczego?

0

@Walker Taka kozacka to ona nie jest. Po prosty wklejone logo i zdjęcie. :D

0

@kodi77 Na ciul ten Lenglet, który obecnie je totalnie bez formy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?