icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ma ktoś shota, jak Grizu dostał liścia od Alby? xD
2
Kurna Grizu to jednak dobry śmieszek. xD
2
@LuisSalvano oj nie nie byczku - 1
0
@UncleDrew Busi zagra gorzej xd
0
@NaFazieHitman Idioci jak nw. Jeden niefortunny błąd i jeden z nich mógł zginąć.
0
A co gdyby grać 4-3-3 z Grizmanem na SPO na zmianę z Puigiem, a w ataku Fati, Messi, Martin?
0
Niech wezmą obrońców z rezerw...
0
Czemu pique musiał wylecieć na kilka miesięcy, a nie buskets...
0
@Pilka_jest_okragla nie i jeszcze raz nie. Grizu nie może grać na lewej bo znowu będzie kaleczył
0
@AlexDark00 Ale gdzie ja napisałem, że w PO są same prawilne mordki itp? Akurat nie jestem ani za Pisem, ani za PO.
1
@AlexDark00 @barteq @Pawel1980 Żadne teorie spiskowe i żadne głupie myślenie o jakiś czipach itp, aż tak pierdolnięty nie jestem. xD Po prostu nie ufam tym złodziejom z Pisu i nie dam sobie wstrzyknąć jakiegoś gówna, które nie było stosowane x lat i nie ma żadnej gwarancji na efekty uboczne itp.
8
@clyde Raczej nie. Nie ufam rządowi, a tym bardziej obecnemu i nie chce, żeby mi jakieś gówno wstrzykneli. Co z tego, że oni się "zaszczepią" skoro mogą sobie jakieś placebo wstrzyknąć dla niepoznaki, a nam jakiś badziew?
0
@Tomek54321 Akurat ja jestem człowiekiem, który nienawidzi czekać także 38h to jak wieczność. :D
34
Kurła po ostatnich kozackich meczach, człowiek już nie może doczekać się kolejnego meczu i żałuje, że nie ma ich codziennie :D
0
Kuman powinien kurla zrobić Trinaco dodatkowy, całodniowy mecz z strzelania...
2
Jezu Franek nie odbieraj m8 argumentów do bronienia Twej osoby...
0
@Barca_Big_Moment Grizu będzie posyłał?
3
Wydaje mi się, że Grizu powinien dziś wyjść w podstawce, żeby utrzymać gaz z poprzedniego meczu.
1
Niech idzie, nawet za darmo byleby się go pozbyć.
2
@Coutinho007 Bo ma ponoć problemy mieśniowe
3
@kordyl1010 Szkoda, że ten podatek 0% nie jest również dla młodych, którzy pracują na swoim. Jest to bardzo "równe"
11
Komentarz usunięty
0
Wgl jak się wczoraj pokazał Matheus Fernández?
0
@Polnar kocuiro
0
@Janiama Wczoraj zmalało z 22k do 10k a dziś zaś nagle 15k? Niezła manipulacja statystykami
0
Ma ktoś shota "Grizu dance" z wczorajszego meczu? xD
1
Może mi ktoś streścić, jak wypadł Grizu?
2
Kurła gdzie je Antek ja się pytam.
11
A żeś mnie Koeman ponownie zaipomnował w tej chwili.
0
Kucze nie mogę tego pojąć, jak zawodnicy o wysokiej jakości i umiejętnościach, nagle stracili swój potencjał w Barcelonie czyt. Cou, Grizu, De Jong