9

Ma ktoś shota, jak Grizu dostał liścia od Alby? xD

2

Kurna Grizu to jednak dobry śmieszek. xD

2

@LuisSalvano oj nie nie byczku - 1

0

@UncleDrew Busi zagra gorzej xd

0

@NaFazieHitman Idioci jak nw. Jeden niefortunny błąd i jeden z nich mógł zginąć.

0

A co gdyby grać 4-3-3 z Grizmanem na SPO na zmianę z Puigiem, a w ataku Fati, Messi, Martin?

0

Niech wezmą obrońców z rezerw...

0

Czemu pique musiał wylecieć na kilka miesięcy, a nie buskets...

0

@Pilka_jest_okragla nie i jeszcze raz nie. Grizu nie może grać na lewej bo znowu będzie kaleczył

0

@AlexDark00 Ale gdzie ja napisałem, że w PO są same prawilne mordki itp? Akurat nie jestem ani za Pisem, ani za PO.

1

@AlexDark00 @barteq @Pawel1980 Żadne teorie spiskowe i żadne głupie myślenie o jakiś czipach itp, aż tak pierdolnięty nie jestem. xD Po prostu nie ufam tym złodziejom z Pisu i nie dam sobie wstrzyknąć jakiegoś gówna, które nie było stosowane x lat i nie ma żadnej gwarancji na efekty uboczne itp.

8

@clyde Raczej nie. Nie ufam rządowi, a tym bardziej obecnemu i nie chce, żeby mi jakieś gówno wstrzykneli. Co z tego, że oni się "zaszczepią" skoro mogą sobie jakieś placebo wstrzyknąć dla niepoznaki, a nam jakiś badziew?

0

@Tomek54321 Akurat ja jestem człowiekiem, który nienawidzi czekać także 38h to jak wieczność. :D

34

Kurła po ostatnich kozackich meczach, człowiek już nie może doczekać się kolejnego meczu i żałuje, że nie ma ich codziennie :D

0

Kuman powinien kurla zrobić Trinaco dodatkowy, całodniowy mecz z strzelania...

2

Jezu Franek nie odbieraj m8 argumentów do bronienia Twej osoby...

0

@Barca_Big_Moment Grizu będzie posyłał?

3

Wydaje mi się, że Grizu powinien dziś wyjść w podstawce, żeby utrzymać gaz z poprzedniego meczu.

1

Niech idzie, nawet za darmo byleby się go pozbyć.

2

@Coutinho007 Bo ma ponoć problemy mieśniowe

3

@kordyl1010 Szkoda, że ten podatek 0% nie jest również dla młodych, którzy pracują na swoim. Jest to bardzo "równe"

11

Komentarz usunięty

0

Wgl jak się wczoraj pokazał Matheus Fernández?

0

@Polnar kocuiro

0

@Janiama Wczoraj zmalało z 22k do 10k a dziś zaś nagle 15k? Niezła manipulacja statystykami

0

Ma ktoś shota "Grizu dance" z wczorajszego meczu? xD

1

Może mi ktoś streścić, jak wypadł Grizu?

2

Kurła gdzie je Antek ja się pytam.

11

A żeś mnie Koeman ponownie zaipomnował w tej chwili.

0

Kucze nie mogę tego pojąć, jak zawodnicy o wysokiej jakości i umiejętnościach, nagle stracili swój potencjał w Barcelonie czyt. Cou, Grizu, De Jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?