11

A żeś mnie Koeman ponownie zaipomnował w tej chwili.

0

Kucze nie mogę tego pojąć, jak zawodnicy o wysokiej jakości i umiejętnościach, nagle stracili swój potencjał w Barcelonie czyt. Cou, Grizu, De Jong

0

Ciekawe jaki nowy fryz ma Grizu

1

@BarcaInfo Coś mi się wydaję, że jeśli Pedri dalej będzie takim kocurem to za rok będzie walka Fatiego i Pedriego o 1 miejsce

0

@xVENUMx Trochę kijowo, że na teaserze obiecał, że wygra worldsy. xD Coś czuję ostre memy za rok z tą wypowiedzią. xD

29

Goście czego nie rozumiecie w tym, że marzył o Barcy, a był na testach w Realu? Skąd mógł wiedzieć, że Barcelona kiedykolwiek się po niego odezwie? Nie miał 100% gwarancji, a jeżeli taki klub jak Real się po niego zgłaszał, gdzie mógł sobie ustawić przyszłość i zarobić kasę to nie ma się co zastanawiać. Trzeba się cieszyć, że na testach się skończyło

1

@LuisSalvano Ta lepiej oddać wszystko by sprowadzić jednego zawodnika już w swoim wieku, który coraz częściej łapie kontuzje, a na dodatek zostawił klub i podawał go do sądu. xD

16

Gościu ma u mnie + za tą wypowiedź. xD

0

@Thoms94 już dawno jednak dragostea jest o niebo lepsze

0

@Kengo Ale jebło

0

@DaPi to rybka albo awarium xd

0

@draxidox to dajesz ultimatum. Pieseł albo wyjazdy, krótka piłka

2

@Katalonbar Fajnie, że ja nie mogłem w tym roku jechać na żaden z 3 koncertów przez restrykcje związane z Covidem, a eurowizja mimo to zapewne się odbędzie. Fajna hipokryzja.

0

@BarcaInfo Martin, Firpo, Umtiti, Alenia out pls

0

@Bogan Dembele jest sam w sobie definicją szklanki. xD

0

Kurla szkoda w ciul. Mam nadzieję, że Trincao i Kondrad wykorzystają szansę, którą dostaną a raczej dostaną

4

I znowu nikt nie zauważył ładnej piłki od Griziego xd

0

@Woland10 Dobrze, że Ty cokolwiek potrafisz. xD Ale w sumie też bym wolał nic nie potrafić i zarabiać miliony niż być na Twoim miejscu. xD

0

Nie no nawet mi już powoli ręce opadają...

1

I nikt znów nie pochwali Griziego za kolejne ładne podanie xd. Do ciśnięcia pierwsi jesteście. Ponadto nw tym meczu jest mało o co bo prócz bardzo dobrych prób strzałów to jest przy piłce cały, czas, kreuje grę, gra dużo odważniej itp

0

Każdy tu przed chwilą cisnął Grizmanna za strzał blisko obok bramki, a teraz jak posłał taką piłkę to już cisza xd

4

O kurla bez Messiego. Aleś mnie Kuman zaimponował w tej chwili

0

@Xavyol O nie Grizu, dlaczego? xD

1

Grizu tam nie strzelił tej sety czy spalony?

0

@Messiah10 Przez co?

0

@BarcaInfo Messi mógłby usiąść. :/

0

@DaPi No tak, lepiej być za Pisem xD

0

Czyli jeszcze nie wygrał Biden czy jak mu tam?

1

@matirix20 bez Messiego plis

0

@Hubso Mnie też to denerwuje, ale nic na to nie poradzimy niestety dlatego trzeba patrzeć na inne rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?