0

Jak dla mnie Boateng za Suareza albo Malcom na prawo i Messi na środek bo innej rady nie ma. xD

0

Boże, ale obecny suarez to kupa. xD

0

Kto poszedł na trybuny?

0

Kogo Waldek wysłał na trybuny?

0

No to Malcom usiądzie sobie na trybunach.

4

Jeżeli będziemy grać, jak w poprzednim meczu to odpadniemy już z Lyonem. :)

0

Czyli reasumując Twoją logikę. Waldek ma jaja, ponieważ nie słucha polaków i nie czyta polskiego forum, o którym zapewne nawet nie ma zielonego pojęcia. xDDD

0

Czyli opcja de ligta wchodzi w grę skoro Verma ciągle dostaje kontuzje.

0

Cou od pół roku nie jest sprawdzonym piłkarzem, a jednak ciągle jest wpuszczany. Do tego trudno, aby Malcom miał rytm meczowy skoro wgl nie gra.

0

A czemu nie mógłby zagrać za Messiego? Chętnie zobaczyłbym skrzydła Dembele - Malcom. Jeżeli by dawał dupy to Messi wszedłby w drugiej połowie za niego. Mówisz o gazie Dembele, a co z gazem, zaangażowaniem i oczekiwaniem na kolejny mecz Malcoma? Widać było, że w meczu z Realem z każdą minutą angażuje się i rozkręca coraz bardziej.

0

Kolejna różnica.

Pep - oglądasz mecz z zaciekawieniem
Waldek - ziewasz co kilka minut oczekując na coś ciekawego

0

A czego się dziwić? Na jego miejscu też grałbym gówno, gdyby trener wgl na mnie nie stawiał, dał zagrać raz na kilka rozgrywek oraz w ramach nagrody za dobry mecz sadzał na ławce rezerwowych i dał grać takim grajką jak Suarez i Cou, którzy wgl nie mają formy. To totalnie niszczy mentalnie.

0

Masz rację, ale na pewno zagrał dużo lepiej od Suareza i Cou razem wziętych w ostatnich dwóch meczach, a na pewno w dzisiejszym. xD

0

Wpuszczenie żałosnego Suareza i Cou kosztem Malcoma.

3

Jezu i takie grajki, jak Suarez i Cou weszli kosztem Malcoma. xDDDDDDD

0

Powiedzmy do Waldkowi. :)

0

Trener kijowo rotuję, niszczy psychicznie oraz zapewne i fizycznie swojego zawodnika (czyt. Malcom), zajeżdża kluczowych zawodników. Dalej mam wymieniać?

2

Osobiście na miejscu Malcoma już dawno bym się wkurwił i się bronił rękami i nogami, aby nie wchodzi w ostatnich minutach meczu lub olewał treningi itp.

22

Brońcie dalej tego daremnego trenerzyne. :)

16

Tak jest! Skąd wiedziałem, że Cou wejdzie kosztem Malcoma! :) Niech mi ktoś powie, że ten trener nie jest totalnym gównem, który uwziął się na tego chłopaka. :)

1

Cou i Rakitić się rozgrzewają, więc Malcom za dobry mecz z Realem ponownie posiedzi sobie na ławce. Niech ktoś mi powie, że to nie jest uwzięcie się Valdka nad zawodnikiem to go wyśmieję. :)

2

Czyżbym widział Cou rozgrzewającego się? Wspominałem, że jak wejdzie dziś kosztem Malcoma to siknę ze śmiechu i akurat na to się zabiera.

0

Malcom za Messiego! Xd

4

No to Malcom kolejny mecz spędzi na ławce lub wejdzie na 10 minut, ale sądzę, że raczej wgl nie wejdzie, ponieważ Dembele w drugiej połowie zastąpi właśnie Cou, a Messi na pewno nie zejdzie.

1

Powinno być, że "Malcom siedzi na trybunach".

0

Chciałbym zobaczyć skrzydła Malcom - Dembele. Jeżeli jednak ponownie Cou będzie grał kosztem Malcoma to zsikam się ze śmiechu.

1

"Robi na nas dobre wrażenie, ale treningi to coś innego niż rywalizacja." To zdanie może wyjaśnić wszystkich ludków, którzy mówią, że Malcom zapewne nic nie pokazuje na treningach wielkiego, aby Valdek na niego stawiał, a sam wspomina, że trening to coś innego niż normalna rywalizacja. Więc jeżeli nawet nie spisuje się podczas treningu, a gra dobrze (np. mecz z realem) i nadal nie gra, to coś tu jest nie tak.

0

Jeżeli w tym meczu Messi wejdzie w 2 połowie i zobaczę po raz kolejny Cou kosztem Malcoma to siknę ze śmiechu.

0

Alenia może i nie, ale myślałem bardziej o zawodnikach Barcelony B.

0

To zawodnicy chyba pijani lub naćpani, że stoją za nim murem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?