kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie Byłem:
https://zapodaj.net/294d6f170285a.jpg.html
Pięknie i czujesz się jak w westernie:-)
0
@michal26 Przecież jest normalnym facetem, to skończ już z tymi mrzonkami o Konfie, śmietnik historii, podobnie jak pisdzielcy, prawie ta sama półka.
Jeśli teraz to do Ciebie nie dotrze, to wspomnisz kiedyś kamyka i powiesz - mądrze prawił.
0
@Destroyer_of_Worlds Oprzytomnij... albo wskaż, kto sfinansuje te "pozytywne" zmiany PiS-u?
0
@AlexDark00 Czytałeś mój wpis? Ja czasem śledzę wpisy tego człowieka i wyrobiłem sobie o nim pogląd, stąd moja riposta.
2
@John_Doe Czytając Twoje wpisy... to myślę, że Twoi rodzice również:-)
10
Prawda jest taka, że Vini robi im robotę z przodu... a jak dzisiaj Araujo schował go do kieszeni, to nie ma komu napędzać akcji. Vini też czuję, że wyłapie jakieś czerwo, poziom frustracji na maxie:-)))
0
@Colon Jeszcze nie wiem, reklamy:-(
Palmer i Robson
3
Amerykanie się postarali, mecz na ABC - nie będę musiał słuchać tych ćwoków z 11 :-)
0
@IronSanHybrid Banda totalnych zjebów i co dziwne, wszyscy uwielbiają pisiorków:-)))
2
@Colon Niestety, młodzież dzisiaj słucha jakichś pejów i innych szpejów, którzy mają tyle wspólnego z muzyką, co ja z kosmitami. Nastało niestety totalne bezguście muzyczne, które nie wiem czym zaowocuje, może roboty niedługo będą śpiewać w spodniach opuszczonych do kroku, tfu... :-(((
1
@norbi77 Początki takie 6/10... ale później już sztosiwo:-)
0
@RomanHoffer Jara mnie każdy kocur... ale facjata już nie:-)))
5
@patrickjacob Radzę schować TV do jakiejś klatki... bo znasz hiszpańskich sędziów:-)))
1
@Janiama Góralski temperament, nasi górale stracili niestety JAJA, dutki, panie, dutki, no i to, że zajęli się polityką, popierając tych kretynów pisdzielskich:-)
1
@RomanHoffer Co Ty w niej widzisz? { "czarny kocur" i nic więcej:-(
1
@pax Zastanawia mnie ostatnio postawa Sergio. Z zawodnika, który posyłał "ciasteczka" w grze do przodu zrobił się strasznym ślamazarą odgrywającym na kilka metrów do FdJ lub Pedriego:-(
Przecież tego nie można złożyć na karb wieku, bo techniki się nie traci... a może chce dograć "bezpiecznie" sezon bez jakiegoś ryzykowania, żeby nie zaliczyć jakiejś wtopy? Sam nie wiem:-(
6
Mam zbliżone oceny, różnimy się tylko wyraźnie w ocenie FdJ i Busiego.
Frankie ciągnął grę do przodu a Busi zagrywał tylko w poprzek i na kilka metrów (jak go zawsze broniłem, tak wytrącił mi argumenty z ręki).
1
Clippersi niezły początek z Denver, zobaczymy jak będzie dalej:-)
0
@osa91 Wydaje mi się, że chyba nie dzisiaj, po prostu GSW zaczęło grać już na poważnie.
Teraz w IV kwarcie Kerr już wpuścił skład garbage time i oni też odjeżdżają chłopcom Grega:-)
1
Wojownicy prowadzą z Ostrogami 14-ma pkt - 74:60 do przerwy.
0
@arasz1819 Wystarczy porównać go z Lewym w tym samym wieku. Potrzeba cierpliwości i jeszcze będziemy gloryfikować chłopaka jak będzie walił bramę za bramą:-)
0
Było wczoraj... ale tak mi się spodobało, że pozwoliłem sobie ponowić zaproszenia na:
piękny głos:
serial też sztos:-)
7
Niepokoi forma Lewego. Z pozytywów, niezłe wejście Fatiego, powrót do wysokiej formy Pedriego, oby...
Do tych, którzy chcą pozbyć się Dembele, przetrzyjcie oczy, bo po jego zejściu nasz atak wyglądał, jak gdybym z moimi kolegami (po 60-tce) wszedł na Orlika:-(
1
@escarabajo Racja, łyknąłem serial od strzału:-)
Teraz trochę poszukałem i już ściągnąłem soundtrack z serialu:-)))
5
Piękny głos:
serial też sztos:-)
1
@Walker Niedawno pisałem, że Błękitna Orkiestra się powiększa o gigantów mojego dzieciństwa i ogólnie świata muzycznego, RIP
0
@Colon Coolage - sztos... a Krzysia Palczewskiego znam osobiście:-)
Wojtek Szadkowski zresztą często zaprasza Krzyśka do swoich projektów.
0
Valencia to bierze, Benzyna nie strzeli:-)
3
Jestem przekonany, że gdyby w sytuacji Benza był któryś z zawodników Barcy... to karnego by nie było:-(
1
@GuerillaAthletic Jak ma być dobrze w Polsce, skoro Ty 2 godziny temu to zamieściłeś i jak do tej pory ZERO zainteresowania... a niby tutaj tylu WOLNOŚCIOWCÓW, kurłła!!!