3

Jestem przekonany, że gdyby w sytuacji Benza był któryś z zawodników Barcy... to karnego by nie było:-(

1

@GuerillaAthletic Jak ma być dobrze w Polsce, skoro Ty 2 godziny temu to zamieściłeś i jak do tej pory ZERO zainteresowania... a niby tutaj tylu WOLNOŚCIOWCÓW, kurłła!!!

0

@tomek8756 Najwyższa pora żeby ten folklor odszedł na śmietnik historii:-)

0

@Colon Wszystkie "siki" są odkręcane, porządne piwa tradycyjnie:-)
Ostatnio kupuję niepasteryzowane, choć qwa trochę drogie, muszę wysupłać prawie 3$ za butelkę:-(

1

@FCBparasiempre Spotkałem Roberta kilka razy jak mieszkałem w Sarasocie:-)

0

@Colon Mój ulubiony kierowca, po jego śmierci przestałem oglądać F1:-(

1

Al-Nassr ma problemy z zarejestrowaniem pięknego i ruszają po Busiego???

1

@Chaoss Głębiej to przemyśl... nie muszą nic importować, mają wszystko. Dobrze tym zarządzić i są hegemonem. Komuna nauczyła ich chlać tylko.

0

@RosjaninBut Pomyśl teraz, gdzie byłaby Rosja, gdyby po I WŚ zmienił się tam etos pracy i byli mądrze rządzeni - Super Mocarstwo, gdzie amerykanie nawet do pięt by im nie dorastali, ech...

1

@Roobo Dzisiaj o wiele lepszy od FdJ, nawet nie dyskutuj!

5

Oby dzisiaj Barca popsuła urodziny Koke:-)))

0

@Kondziubarca Ten facet, to folklor - w jednym rzędzie z JKM:-)))

0

@reloaded Ściągam 1-szy sezon, obadamy:-)

1

Russell Crowe wyreżyserował Poker Face (zagrał również główną rolę), właśnie skończyłem oglądać.
Polecam, świetny thriller z przesłaniem.

1

@Monix10 A tutaj byłaś?
https://zapodaj.net/a357201e44b8c.jpg.html
Zdjęcie z 2008 roku, wtedy jeszcze dozwolone były pokazy treserów razem z orkami w wodzie. To Sea World w San Diego:-)

3

4

@Luciano99 Inteligentny człowiek zawsze dobierze odpowiedni styl i ubierze w fajne słowa to, co chce przekazać lub wzbudzić kontrowersje.
Tego się nie bój i tak trzymaj oraz powodzonka w tym Twoim "złomowisku".
Jako nestor tej strony (z racji wieku, CHYBA) trzymam kciuki:-)))

2

@Luciano99 Stary już jestem i mimo tego bardzo doceniam Twój kontent... ale to, że znalazłeś się na podium jest dla mnie niezrozumiałe. Rzadko kiedy widzę Twój post dotyczący stricte piłki i Barcy, dlatego skłaniam się do tego, żeby takie jajcarskie wpisy, jak Twoje miały swoją kategorię i za to powinieneś mieć swojego "Złotego Balona" jak najbardziej zasłużenie:-)

1

@HighestInTheRoom Bez wojny totalnej narodu z tymi zwyrolami nic się nie zmieni. Każda rodzina w Meksyku pośrednio lub bezpośrednio ucierpiała od karteli. To jest jak wrzód... a z wrzodami wiadomo, co się robi, wycina!!!

1

@Kidd Zmarła? coś mnie ominęło??? :-)

1

@bartekvisca Gość wystawił 34000, jak mu zbiję do 30000, to wezmę:-)

0

Ile w Polsce trzeba by dać za coś takiego:
https://zapodaj.net/e585bef25f329.jpg.html

2019 BMW 5 Series 530e iPerformance Sedan 4D Plug-In Hybrid
Original Owner
Looks and drives like a new and always in garage
Premium Tinted Windows (LLumar) from Signature Glass Tint
Exterior: Dark Graphite Metallic
Interior: Upgraded Dakota Leather with contrast stitching
Hybrid Battery all electric range: 16 miles

Car Features:
Keyless entry
Heated Front Seats & Steering Wheel
10.3” front LCD screen
Apple CarPlay
Navigation System
20 GB internal memory capacity
Steering wheel volume and track controls
Bluetooth & WiFi Hotspot
Blind Spot Sensor
Front Collision Warning and Braking
Backup Camera
Sunroof
Drive and Passenger front memory seats (2) each side
Front dual zone A/C controls
Power 4-way lumbar support
Multi-contour Seats w/ power headrest and knee support
Dual power front seats
Power trunk open and shut
Universal Garage Door Opener
21000 mil przebiegu

0

@takisobiektos Jeśli "moi" będą zdrowi, to całkiem prawdopodobne, że spotkają się w finale Zachodu właśnie z Jokiciem i spółką:-)

0

Clippersi grają dzisiaj w Denver, oby obydwie drużyny w pełnych składach i niech wygra... L.A.Clippers!!!

2

@GeneralXavi Ja to rozumiem... ale weź sobie porównaj Antonellę w delikatnym makijażu do tego zdjęcia, dla mnie wygląda tak, jak napisałem wcześniej.

7

@GeneralXavi @HighestInTheRoom Moja skończy 60 w tym roku i co... mam ją wysłać do salonu piękności żeby ją "napompowali" botoksem? Naturalne jest piękne i nawet wielkiego malowania nie musi uskuteczniać, czego zresztą nie lubi:-)

6

@Bezhistorii Im więcej kasy, tym mniej natury. Wygląda jak dmuchana lala:-(((

1

@Uukasz_93 Czego nie rozumiesz? Przecież nawet na tej stronie jest multum takich, którzy mają identyczne zdanie:-(((

1

0

@Gwyn Tak, jak napisałem... a tutaj robi się z niego jakąś gwiazdę:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?