1

@kamyk_23 Ja to poważnie... ale stadko już musi podśmiechujki robić:-(

0

@sebo939 Ja napisałem, że "cóś" Ci się mylnęło:-)

2

@barcelonaLM Oby to była prawda:-)

4

Mam namiary na pracę w Kalifornii dla kobiety 18-45, zainteresowane na priv.

0

@sebo939 Rodzeństwo, czy potomków? :-)

1

@Gall 14 - rekord:-)

0

@BorzyKrzys To takie porównanie, jak Messiego z Ronaldo. To samo w kosza - MJ to był Messi koszykówki, a u LBJ co, brutalne wejścia pod kosz, z którego co trzecie wejście, to faul... ale sędziowie pobłażają, bo LBJ się sprzedaje:-(

6

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca Trochę już żyję, ale nigdy nie pociągało mnie to gówno. Wypiłem może 1-go Red Bula za cały mój żywot, bo kolega powiedział, że dobry na kaca i mało co się nie zrzygałem:-(

6

@BartqRKO Dla mnie i pewnie dla wielu, to wielki MJ jest niekwestionowanym numerem 1 w historii!!!

0

@czółkovsky Obie drużyny bez obrony, wynik zakręci się ponad 300 pkt :-)))
Wesoła koszykówka, żeby dzban pobił rekord:-(

1

Oglądam sobie teraz un toc de la rambla i to jest taka rozmowa księdza z topowym radiowcem.
Bez urazy Rafał... ale Maciek to top topów:-) Głos, aparycja itd

3

@magister97r Nie lubię buca, ale staty ma świetne.

1

@StrangeFruit Tak, na południe od L.A.

3

23

Widzieliście zdjęcie, teraz zapraszam na jazdę - przednia półka oczywiście:


@Symson @martin3131 @TaughtMule @kryhaa @tomek8756 @Sau_Ron @Jakchcesz @MarianoItalianoVero @Kapitan hawk @Martwy

1

@czółkovsky Jeśli tak się stanie, to z Raptorsów zostaną zgliszcza i od przyszłego sezonu tankowanie do pełna:-)

1

@michal26 ...no ale to, co teraz się wyprawia, to ośmiorniczki czy zegarek Nowaka to grosik do np takiego Bitcoina!

0

@czółkovsky Nie wydaje Ci się, że KD jest trochę zbyt wiekowy żeby budować coś wokół niego?

1

@czółkovsky Tak, wtedy Celtowie murowanym faworytem do mistrzostwa, jeśli nie, to nawet ze zdrowym Brown'em kłopoty żeby dostać się do finału Wschodu:-)

0

@michal26 Pogadamy jak "wyrośniesz" z Konfederacji... wtedy powiesz - miałeś q..wa kamyk rację:-)

2

Komentarz usunięty

1

@Mads Ja od dość dawna eksploruję internet w poszukiwaniu miejsc w Stanach, które mógłbym odwiedzić. Dlaczego, ano dlatego, że jest sporo miejsc, że jeśli chcesz je zobaczyć, to musisz wcześniej zarezerwować miejsce online. Mam tak, na przykład z Grand Canyon - Havasupai Falls, gdzie poluję już kilka lat na miejscówkę i ciężko, bo wszystko spiprał Covid.
Jak nie chcesz tracić czasu na miejscu do którego jedziesz, to warto zrobić sobie marszrutę w domu przed wyjazdem, więcej można zobaczyć:-)

0

@Colon Uważasz, że to dużo? Ja kilka lat temu za swojego Head'a dałem 170$... a to wcale nie jest wysoka półka.

3

@tomek8756 Popatrz na datę i godzinę na zdjęciu:-) ... i tak, ciepełko, dzisiaj ma być 23°C - ale już na weekend zapowiadają około 26-ciu.

2

@MarianoItalianoVero Nie ma za co:-) trzeba tylko wsiąść w samolot i masz to:-)))

14

Patrzcie na kolory pustyni po kilkudniowych deszczach (sorki za jakość, zdjęcie z kam. sam.):
https://zapodaj.net/097850795653f.jpg.html

3

@Comentateiro U mnie tradycyjnie, Żonka gotuje... przy okazji ogromne oszczędności, bo obiad nas kosztuje tyle, ile trzeba dać napiwku w knajpie:-)

1

@kamil9040 "wyworzą" - ja pierdzielę!!!

0

Gdyby jeszcze więcej prób strzałów z dalszej odległości, dzisiaj wszystkie bramy z pola bramkowego, chociaż próba Lewego przedniej marki:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?