kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 Ja to poważnie... ale stadko już musi podśmiechujki robić:-(
0
@sebo939 Ja napisałem, że "cóś" Ci się mylnęło:-)
2
@barcelonaLM Oby to była prawda:-)
4
Mam namiary na pracę w Kalifornii dla kobiety 18-45, zainteresowane na priv.
0
@sebo939 Rodzeństwo, czy potomków? :-)
1
@Gall 14 - rekord:-)
0
@BorzyKrzys To takie porównanie, jak Messiego z Ronaldo. To samo w kosza - MJ to był Messi koszykówki, a u LBJ co, brutalne wejścia pod kosz, z którego co trzecie wejście, to faul... ale sędziowie pobłażają, bo LBJ się sprzedaje:-(
6
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca Trochę już żyję, ale nigdy nie pociągało mnie to gówno. Wypiłem może 1-go Red Bula za cały mój żywot, bo kolega powiedział, że dobry na kaca i mało co się nie zrzygałem:-(
6
@BartqRKO Dla mnie i pewnie dla wielu, to wielki MJ jest niekwestionowanym numerem 1 w historii!!!
0
@czółkovsky Obie drużyny bez obrony, wynik zakręci się ponad 300 pkt :-)))
Wesoła koszykówka, żeby dzban pobił rekord:-(
1
Oglądam sobie teraz un toc de la rambla i to jest taka rozmowa księdza z topowym radiowcem.
Bez urazy Rafał... ale Maciek to top topów:-) Głos, aparycja itd
3
@magister97r Nie lubię buca, ale staty ma świetne.
1
@StrangeFruit Tak, na południe od L.A.
3
@kamyk_23 @macio_944 @adrem @Don-Corleone @Janiama @Kessie
miłej jazdy:-)
23
Widzieliście zdjęcie, teraz zapraszam na jazdę - przednia półka oczywiście:
@Symson @martin3131 @TaughtMule @kryhaa @tomek8756 @Sau_Ron @Jakchcesz @MarianoItalianoVero @Kapitan hawk @Martwy
1
@czółkovsky Jeśli tak się stanie, to z Raptorsów zostaną zgliszcza i od przyszłego sezonu tankowanie do pełna:-)
1
@michal26 ...no ale to, co teraz się wyprawia, to ośmiorniczki czy zegarek Nowaka to grosik do np takiego Bitcoina!
0
@czółkovsky Nie wydaje Ci się, że KD jest trochę zbyt wiekowy żeby budować coś wokół niego?
1
@czółkovsky Tak, wtedy Celtowie murowanym faworytem do mistrzostwa, jeśli nie, to nawet ze zdrowym Brown'em kłopoty żeby dostać się do finału Wschodu:-)
0
@michal26 Pogadamy jak "wyrośniesz" z Konfederacji... wtedy powiesz - miałeś q..wa kamyk rację:-)
2
Komentarz usunięty
1
@Mads Ja od dość dawna eksploruję internet w poszukiwaniu miejsc w Stanach, które mógłbym odwiedzić. Dlaczego, ano dlatego, że jest sporo miejsc, że jeśli chcesz je zobaczyć, to musisz wcześniej zarezerwować miejsce online. Mam tak, na przykład z Grand Canyon - Havasupai Falls, gdzie poluję już kilka lat na miejscówkę i ciężko, bo wszystko spiprał Covid.
Jak nie chcesz tracić czasu na miejscu do którego jedziesz, to warto zrobić sobie marszrutę w domu przed wyjazdem, więcej można zobaczyć:-)
0
@Colon Uważasz, że to dużo? Ja kilka lat temu za swojego Head'a dałem 170$... a to wcale nie jest wysoka półka.
3
@tomek8756 Popatrz na datę i godzinę na zdjęciu:-) ... i tak, ciepełko, dzisiaj ma być 23°C - ale już na weekend zapowiadają około 26-ciu.
2
@MarianoItalianoVero Nie ma za co:-) trzeba tylko wsiąść w samolot i masz to:-)))
14
Patrzcie na kolory pustyni po kilkudniowych deszczach (sorki za jakość, zdjęcie z kam. sam.):
https://zapodaj.net/097850795653f.jpg.html
3
@Comentateiro U mnie tradycyjnie, Żonka gotuje... przy okazji ogromne oszczędności, bo obiad nas kosztuje tyle, ile trzeba dać napiwku w knajpie:-)
1
@kamil9040 "wyworzą" - ja pierdzielę!!!
0
Gdyby jeszcze więcej prób strzałów z dalszej odległości, dzisiaj wszystkie bramy z pola bramkowego, chociaż próba Lewego przedniej marki:-)