kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky @Encore @Zazinho Łabędzi śpiew Celtów, przewiduję, że nawet do finału Wschodu nie dojdą, co innego Clippersi, którzy dopiero łapią formę.
1
@Encore Moi na prowadzeniu, szkoda tak długiej przerwy u KL, widać że jeszcze nie ta forma... ale do playoffów może zdąży:-)
0
Clippersi grają w Bostonie. Końcówka III kwarty i gra oscyluje w granicach remisu.
Edit: sędziowie chyba postawili na Celtów, o zgrozo z takim sędziowaniem:-(
0
@doc Rafa obrońcą był klasowym... ale to, co grają rezerwy woła o pomstę do nieba:-(
2
@Kgorecki2500 Gdybym mógł, to zdecydowanie Chiny.
1
@kubix05 Zdecydowanie brydż i to nawet z sukcesami:-)
Niedawno wygrałem w parze z innym Polakiem duży turniej w Anaheim.
2
@kamilop Podobnie jak w rugby:-)
2
Popatrzyłem trochę na ceny nowych aut ... i trochę mi głowa spuchła. Moje autko ma już 108k mil i chciałem ten sam model, czyli 400H a tu dup - koło 50 koła:-(((
3
@czółkovsky GIGANT, co tu więcej pisać, szkoda, że jest sam u tych kowboi:-(
1
@Kessie Nie zapomniałeś, dzięki:-)
2
@sebo939 Od kilkunastu lat używam tylko Bose
2
@kubix05 Żegnaj Ajwen.
1
@Kessie Poproszę o oznaczanie mnie pod tymi pięknymi widokami:-)
1
@Encore @takisobiektos ... i mając pełny, zdrowy skład mogą namieszać:-)
0
@ptrx Nie, Ty kolego jesteś typowym przykładem Polaka, któremu słoń zdewastował ucho:-(
1
@mrboom Obejrzane - sztosiwo!!!
0
@BartqRKO Celtowie to taka drużyna, jak trójki wchodzą, to mogą każdego zdeklasować, jeśli nie wchodzą, to ciężko o play-offy, nie nic pomiędzy, żadnego planu B:-(
Ostatnia seria porażek też daje do myślenia, prawda?
1
@fart Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Bardzo ciekawe będą play-offy, tak na wschodzie jak i na zachodzie. Na ten moment bardzo ciężko wskazać faworytów, bo każdy może wygrać z każdym:-)
0
@AmigoBlancos Zdzisław Marchwicki
19
U mnie jeszcze 23 XII - u Was już Wigilia Bożego Narodzenia.
Wszystkiego dobrego, zdrowia w tym pięknym dniu narodzin Chrystusa i pomyślności w Nowym Roku 2023 Życzy Wojtek z Małżonką:-)
0
@Encore Dopóki nie zmienią trenera ( przegrywa) i 3/4 składu, to nie wejdą nawet do PO. Przykro mi to pisać, bo to mój zespół:-(((
5
Woda za zimna, nie wejdę!!!
https://zapodaj.net/6addf316a5c6f.jpg.html
0
@ronni37 Młody człowiek ma wiele możliwości żeby zdobyć zieloną kartę, myśl:-)
0
@Zazinho ... ale to podanie do przeciwnika rozpoczynając grę było EPICKIE :-)))
2
Nie śledzę Spurs... ale to chyba rekord J. Sochana w NBA:
1
@Kessie W Nevadzie są podobne, jadę tam w kwietniu:-)
Valley of Fire State Park - wpisz w YT, fajne:-)
0
@osa91 @arasz1819 @Witekk10 Ja przez tyle lat w Stanach już "trochę" przetrzepałem tych gatunków, nawet tych sików za kilkanaście dolców za flaszkę...a Patrony owszem, zacne trunki:-)
Ta czeka już prawie rok na swoją kolejkę do łyknięcia:
https://zapodaj.net/3cbfc1db30650.jpg.html
3
@arasz1819 Przed przyjazdem ładnie pożegnaj się z rodzinką i znajomymi, wiesz jak jest - też możesz się zakochać:-)
Sam chyba wiesz o tym, że Ameryka - to kraj możliwości i jak ktoś ma "głowę na szyi" a nie w chmurach, to odnajdzie się tutaj doskonale, powodzenia:-)
0
@Emhyr Masz tutaj kawał dobrej muzy, nie te wynalazki, których teraz słucha młodzież:
8
@arasz1819 Przyjechałem do znajomych w Chicago (2005) na półroczny urlop, przeczytałem anons w gazecie o pracy na Florydzie ... i gdy tam się już znalazłem, zakochałem się w pogodzie i ogólnie w USA:-) Mieszkałem w Sarasocie, Robert Gadocha również:-)
Z tą piłką to było tak, że nadzieje były wielkie, miał być transfer do wielkiej Wisełki lat 70-tych, paskudna kontuzja (rekonwalescencja po rzeźniku z Piekar Śląskich, jeszcze wóda się przyplątała z ogólnej niemocy) i po marzeniach:-(