5

1

@kubix05 Ajwen i Piotrek Skrobowski:-)

0

@arasz1819 Nie w tą stronę świata Araszku, u mnie dopiero będzie mecz za 6 i pół godziny:-)

0

@Kluivert_P Pisałem to rano przed pójściem do pracy, @Janiama jeszcze nie ogłosił wtedy konkursu:-)

11

Ja już 6 godzin temu znałem wynik!!!
https://prnt.sc/Ifxp2QOWRa00

8

Przebiję Was chłopaki - Argentyna dosyć łatwo puknie Chorwatów 3 do jaja:-)

2

@patryk355 Ja się wychowałem na Janku Ciszewskim... tych dwóch panów, to mogłoby mu buty czyścić:-)

1

@Azi Świetnie się słucha tych gości a wracając do tego, o czym mówili, to kacapy są w czarnej dupie!!! :-)

0

@tristan87 Godzina policyjna i najpierw gaz a później ostre naboje i będą mieć trochę spokoju na przyszłość:-)

0

@Awtameok_Klana na linii:-(

0

Jeśli macie chwilkę, to obejrzyjcie (ja z początku przesuwałem po kilka minut, ale końcówkę obejrzałem w całości), coś pięknego... byłem tam we wrześniu, Page, Arizona.


1

Dziwić się kacapowi, skoro nawet my Polacy widzieliśmy jego zwycięstwo?

1

Ale jaja:-((( nie narzekajmy na sędziów:-)))

1

Niestety, przewidziałem wynik i dla Janka czas na emeryturę:-(

1

@Zazinho ... ależ to są qwa jaja:-(((

1

@Zazinho ...a w tej walce kto? jestem za Amerykaninem, żeby rozwalił tego angielskiego pajaca:-)

1

Przeczuwam srogie bęcki dla Janka, niestety:-(

2

Ochłonęliście po meczach, to posłuchajcie co prof. Brzeziński mówił 10 lat temu:


5

@norbi77 Skurwysyny pisowskie!!!!!!!!!!!!!!!!

0

"Człapomeni" odkupił tego babola, po którym Anglicy mogli wyjść na prowadzenie. Fajny mecz i oby nasz KAPITAN dołożył jeszcze gola i asystę:-)

2

@Przemek2323 Nie oglądam tego ścieku. To prawda, czy jaja sobie robisz?

3

Chciałbym żeby gwiazdą dzisiejszego meczu został NASZ KAPITAN, do boju Trójkolorowi!!!

1

@MESSIah16 Brzmienie czy brzemię?:-)

1

@Janiama 3 : 1 dla trójkolorowych:-)

1

@Anonymus0608 Francuzi się cofną a Dembele z Prezesem zrobią resztą:-)

5

Troszkę słabszy mecz Fernandesa i po Portugalii, Maroko... cóż, to szczyt tego, co mogli osiągnąć i w półfinale zostaną szybko wyjaśnieni, czy to przez Francuzów, czy Anglików.

1

@Janiama Całym sercem za Marokańczykami - 2 : 1 dla nich:-)

1

No Limit - ktoś oglądał, warto czy nie. Reżyserem jest L.Besson, chyba się skuszę:-)

3

12 XI zacząłem oglądać Czarną Listę, dzisiaj skończyłem 9 sezon i czekam z niecierpliwością na dziesiąty!

2

@fart Już to pisałem do kogoś, napiszę i do Ciebie - nie podniecaj się, ta forma być może przyszła za wcześnie. W zeszłym roku po słabym początku forma rosła i był finał, w tym sezonie może być na odwrót:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?