kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Janiama https://prnt.sc/Ifxp2QOWRa00
1
@kubix05 Ajwen i Piotrek Skrobowski:-)
0
@arasz1819 Nie w tą stronę świata Araszku, u mnie dopiero będzie mecz za 6 i pół godziny:-)
0
@Kluivert_P Pisałem to rano przed pójściem do pracy, @Janiama jeszcze nie ogłosił wtedy konkursu:-)
11
Ja już 6 godzin temu znałem wynik!!!
https://prnt.sc/Ifxp2QOWRa00
8
Przebiję Was chłopaki - Argentyna dosyć łatwo puknie Chorwatów 3 do jaja:-)
2
@patryk355 Ja się wychowałem na Janku Ciszewskim... tych dwóch panów, to mogłoby mu buty czyścić:-)
1
@Azi Świetnie się słucha tych gości a wracając do tego, o czym mówili, to kacapy są w czarnej dupie!!! :-)
0
@tristan87 Godzina policyjna i najpierw gaz a później ostre naboje i będą mieć trochę spokoju na przyszłość:-)
0
@Awtameok_Klana na linii:-(
0
Jeśli macie chwilkę, to obejrzyjcie (ja z początku przesuwałem po kilka minut, ale końcówkę obejrzałem w całości), coś pięknego... byłem tam we wrześniu, Page, Arizona.
1
Dziwić się kacapowi, skoro nawet my Polacy widzieliśmy jego zwycięstwo?
1
Ale jaja:-((( nie narzekajmy na sędziów:-)))
1
Niestety, przewidziałem wynik i dla Janka czas na emeryturę:-(
1
@Zazinho ... ależ to są qwa jaja:-(((
1
@Zazinho ...a w tej walce kto? jestem za Amerykaninem, żeby rozwalił tego angielskiego pajaca:-)
1
Przeczuwam srogie bęcki dla Janka, niestety:-(
2
Ochłonęliście po meczach, to posłuchajcie co prof. Brzeziński mówił 10 lat temu:
5
@norbi77 Skurwysyny pisowskie!!!!!!!!!!!!!!!!
0
"Człapomeni" odkupił tego babola, po którym Anglicy mogli wyjść na prowadzenie. Fajny mecz i oby nasz KAPITAN dołożył jeszcze gola i asystę:-)
2
@Przemek2323 Nie oglądam tego ścieku. To prawda, czy jaja sobie robisz?
3
Chciałbym żeby gwiazdą dzisiejszego meczu został NASZ KAPITAN, do boju Trójkolorowi!!!
1
@MESSIah16 Brzmienie czy brzemię?:-)
1
@Janiama 3 : 1 dla trójkolorowych:-)
1
@Anonymus0608 Francuzi się cofną a Dembele z Prezesem zrobią resztą:-)
5
Troszkę słabszy mecz Fernandesa i po Portugalii, Maroko... cóż, to szczyt tego, co mogli osiągnąć i w półfinale zostaną szybko wyjaśnieni, czy to przez Francuzów, czy Anglików.
1
@Janiama Całym sercem za Marokańczykami - 2 : 1 dla nich:-)
1
No Limit - ktoś oglądał, warto czy nie. Reżyserem jest L.Besson, chyba się skuszę:-)
3
12 XI zacząłem oglądać Czarną Listę, dzisiaj skończyłem 9 sezon i czekam z niecierpliwością na dziesiąty!
2
@fart Już to pisałem do kogoś, napiszę i do Ciebie - nie podniecaj się, ta forma być może przyszła za wcześnie. W zeszłym roku po słabym początku forma rosła i był finał, w tym sezonie może być na odwrót:-(