kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Gramy z nimi 3 mecze w krótkim czasie i fajnie byłoby w każdym wybić im marzenia o potędze:-)
0
@SinMistico ... i jak spartoli, to wzrok od razu w stronę ławki, czy wędka już rzucona.
Musi chłopina nabrać pewności siebie:-)
0
@arasz1819 Co chcesz od Camy, przecież dzisiaj tylko on oferował coś do grania. Chętnie widziałbym go u nas.
0
@mindbender84 Gdybyś przeczytał, to wiedziałbyś o czym piszę... ale jak widać to za trudne dla Ciebie:-(
1
Nawiązując do okładki As'a o trzech królach - dałem taki komentarz na notatniku:
https://prnt.sc/8G_Hi-zFRM8f
11
"Piękniś" już się gotuje, jestem ciekaw, kiedy wreszcie ta para pójdzie w gwizdek... bo to, że nie ukończy meczu jest raczej pewne:-)
1
@fart To już jest kandydat na finał Zachodu (pod warunkiem zdrowia) i Szaman mógłby to tylko popsuć:-)
Mają ograny prawie cały skład... a taki Powell wchodzący z ławki, to wartość nie do przecenienia:-)
1
@fart Cieszy, że Kawhi wchodzi na wyższe obroty, choć końcówki, to jeszcze nie to, co za czasów Raptors.
0
@kamyk_23 "Wesoła twórczość" GSW omal nie zakończona katastrofą:-(
0
@kamyk_23 Ufff. Stefek po kontakcie schodzi kulejąc do szatni:-(
0
@Strays77 Ja oglądam w amerykańskiej TV.
1
Trzeba teraz popatrzeć jak Wojownicy okładają Dallas bez Luki:-)
2
@czółkovsky Ależ emocje były! Na 3 min przed końcem spokojnie Clippersi prowadzili 10-ma pkt, później kilka strat i niecelnych rzutów i Batum równo z końcową syreną rzuca na dogrywkę za 3:-)
W dogrywce już Knicks nie pierdnęli i mamy to:-)
1
@Bulbazaur17 Nie pamiętam już polskich smaków, nie ma mnie tam już od 2005 roku... a nie byłem wtedy smakoszem piwa, głównie gorzałka królowała.
1
@MarcelNJ11 Rewelacyjne to piwo, tylko ta cena:-(
0
@JarekS Stek bzdur, choć jak sam przyznałeś rudy miał Messiego i to go ratowało, bo wtedy Messi sam dźwigał na plecach całą Barcę. Z wprowadzaniem młodzieży zgoda, bo nie miał kim grać... ale już konferencje pomeczowe, na których jechał równo po swoich zawodnikach, to coś nie tak, przynajmniej mnie tak się zdaje.
Napisz jeszcze, co takiego zostało po Koemanie, jaki styl, czy tylko frajerstwo i wracanie na tarczy z każdego wyjazdu?
9
U mnie już po rosołku, więc... wlatuje pszeniczne - niepasteryzowane, 13$ czteropak:
https://zapodaj.net/5a569f080c079.jpg.html
1
@KrwawiaceoczyVEB Dzięki, nie jest źle:-)
1
Scroluję i nie mogę znaleźć meczu naszego zaplecza, ktoś z linkiem?
Dziękuję:-)
0
Villarreal wyszedł na Elche z nastawieniem - samo się wygra z tymi cieniasami - i przegrywają 3 : 1 :-)
Przestroga dla naszych chłopców!
2
Jakiś nie @fart :-)
CP3 i s-ka ugnębili Celtów w TD Garden:-)
0
@norbi77 Krzysiu i Tom Cruise:-)
3
@IronSanHybrid Ależ ten kler jest durny... ale durniejsi ci, którzy w XXI wieku im wierzą:-)))
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Ja bym mu nie dał.
Chłopak próbuje odpowiedzieć na te durne komentarze o tym czymś:-)
2
@NeKenI Nie wiedziałem, że zaliczam się do rzadkości:-)
0
@macio_944 Dziwi mnie, że dyskutujesz z tym... nawet nie wiem jak go nazwać:-(
3
@PatrychoO Piłeś??? Takim zjebom obywatelstwo chcesz dawać???
0
Oglądam Bucks - Clippers i to, jak sędziowie utrzymują przy życiu Kozłów, to się w pale nie mieści:-(((