0

@ciema Och, jak to groźnie zabrzmiało, pewnie masz już ze 12-13 latek, prawda?

21

Do tych, którzy czepiają się Torresa i Fatiego.
Pamiętacie Lewego (był wtedy w podobnym wieku do Ferrana) jak dołączył do Dortmundu? Ludzie sikali ze śmiechu na trybunach patrząc jak Robert marnuje wyborne okazje.
Co do Fatiego - młody jest, nie grał prawie 2 lata w piłkę w momencie, w którym powinien się rozwijać. Dajmy mu czas

1

Patrząc tak z przymrużeniem oka na to, co się ostatnio wyprawia w klubie i wokół... to najlepszym wyjściem były ban transferowy do klubu na co najmniej 3 lata.
W tym czasie można by sporo naprostować finanse, bardziej przyjaznym okiem zerknąć na La Masię i wrócić na nowe Camp Nou.
Może w tym okresie nie mielibyśmy LM... ale pozostałe puchary i LL w zasięgu. Może w 2025 czy 2026 już nie byłoby potrzeby się wzmacniać, bo golilibyśmy wszystkich równo? :-)

0

@arsenallondyn0 Miłego oglądania, ja do spanka:-)

1

@arsenallondyn0 Ruszyłeś go już, próbuj - rozkręca się świetnie:-)
Ja jadę teraz "No Limits" L. Bessona, jestem już na 5 odc i również mnie wciągnął, sensacja z wątkiem komediowym.

0

@Colon Zapasów gorzały nie mam, ale mam sporo dobrych win... no i piwo beczkowe (KEG).
Gdybyś się uparł na gorzałkę, to nie będzie problemu, bo "ucho"(1,75l) Stolicznej kupisz za kilkanaście $:-)

6

@macio_944 @MesQueUnClub96
Żyję tutaj już prawie 15 lat i tylko raz mnie trochę nastraszyła burza, tak jobło,że mi się polskie burze przypomniały... a tak to spokój, nawet dawno nie trzepało:-)

17

Chmury nad Pacyfikiem - widziane z San Clemente:
https://zapodaj.net/8039b4890160b.jpg.html
https://zapodaj.net/ff469b59ecc3b.jpg.html
Deszczowo dzisiaj... ale pustynia się ożywia:-)

1

@arsenallondyn0 Od 2-3 odcinka już się nie oderwiesz, warto:-)

3

@Kumaty @Don Lucas @escarabajo @Donnie_Darko @Kamiloza91

Serdeczne dzięki chłopcy:-)

3

Dexter - warto, czy nie - opinie poproszę:-)

8

Jak szkoda tego remisu w derbach:-(

1

@Limaker Jeden poważny błąd - 2-gie żółtko dla dzbana Nacho za zablokowanie wyrzutu z autu - przecież to z automatu powinien pokazać!

6

Tylko tak sobie to pozwolę wkleić:
https://prnt.sc/ViUWE7JjvzHS
:-)

1

@Explode ...i słowo stało się ciałem:-)))

1

Nie czekam na gole w Madrycie... taki wynik mnie zadowala, jeszcze żeby "piękniś" zawalił ze 2-3 "setki" też:-)

21

@xtomay Super, że jarasz się autkami... ale o chałupę też zadbaj:-)))

1

@magister97r Oglądałem film fabularny (świetny) o tym bohaterskim małżeństwie, niestety nie pamiętam tytułu:-(

2

Przecież taki Deulofeu usadziłby na stałe brazylijczyka na ławie, ech...

0

@Krzysztof1987 Nie, myśl dalej:-)

0

Usłyszałem dzisiaj fajne powiedzenie - Ameryka to wolny kraj i każdy ma prawo być idiotą - wypowiedziane przez... zgadnijcie kogo?

1

@hayek @tomek8756 Trump, to przede wszystkim populista, do tego z lekka jebnięty:-( Czekam aż IRS dobierze mu się do dupy i z bogacza zrobi się boom, będzie stał z kartonem na skrzyżowaniu:-)

4

Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz... idąc tym tokiem rozumowania - wolę Abde, jak tego brazylijskiego pajaca.

1

@barcelonaLM Topka... bo mu ten utas z gwizdkiem pozwalał na bardzo ostrą grą, nawet faul!

3

Obojętne dla mnie kto wygra, byle po dogrywce i z wieloma czerwonymi kartonami, krew też dozwolona:-)
Jeszcze pytanie, czy "Piękniś z Brazylii" będzie dzisiaj zezłomowany po raz kolejny?

1

@kubix05 Znam to z autopsji:-)

0

@michal26 Oj Michał, Michał - w czasie II WŚ zaciągali pożyczki od swojego narodu bo nikt im nie chciał już pożyczać:-(

5

@Adamski69 Ja zacząłem od MJ i przy nim pozostanę, nikt nie dorósł i nie dorośnie mu do pięt!!!

1

@kamyk_23 Le Bron w tej chwili 8/12 za trzy, wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?