kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ciema Och, jak to groźnie zabrzmiało, pewnie masz już ze 12-13 latek, prawda?
21
Do tych, którzy czepiają się Torresa i Fatiego.
Pamiętacie Lewego (był wtedy w podobnym wieku do Ferrana) jak dołączył do Dortmundu? Ludzie sikali ze śmiechu na trybunach patrząc jak Robert marnuje wyborne okazje.
Co do Fatiego - młody jest, nie grał prawie 2 lata w piłkę w momencie, w którym powinien się rozwijać. Dajmy mu czas
1
Patrząc tak z przymrużeniem oka na to, co się ostatnio wyprawia w klubie i wokół... to najlepszym wyjściem były ban transferowy do klubu na co najmniej 3 lata.
W tym czasie można by sporo naprostować finanse, bardziej przyjaznym okiem zerknąć na La Masię i wrócić na nowe Camp Nou.
Może w tym okresie nie mielibyśmy LM... ale pozostałe puchary i LL w zasięgu. Może w 2025 czy 2026 już nie byłoby potrzeby się wzmacniać, bo golilibyśmy wszystkich równo? :-)
0
@arsenallondyn0 Miłego oglądania, ja do spanka:-)
0
@arsenallondyn0 Ja ściągnąłem go z Zeriona -
https://zerion.cc/serial/no-limit-2012?id=XsrI0Yq291
, tu masz opis:
https://www.google.com/search?sa=X&rlz=1C1CHBD_plUS836US841&cs=1&sxsrf=AJOqlzUzjTRTFEwIMc2InJOZO9INiKx0qQ:1675140076247&q=No+Limit+Program+telewizyjny&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLSz9U3SDcxTCpLVgKz81JMkqqMtbgCUouK8_NC8kPCFrHK-OUr-GTmZpYoBBTlpxcl5iqUpOaklmdWVWblVe5gZQQAxAn95UgAAAA&ved=2ahUKEwjuhcaJ__D8AhVPyaQKHThsBr0QxA16BAg_EAc&biw=1920&bih=929&dpr=2
1
@arsenallondyn0 Ruszyłeś go już, próbuj - rozkręca się świetnie:-)
Ja jadę teraz "No Limits" L. Bessona, jestem już na 5 odc i również mnie wciągnął, sensacja z wątkiem komediowym.
0
@Colon Zapasów gorzały nie mam, ale mam sporo dobrych win... no i piwo beczkowe (KEG).
Gdybyś się uparł na gorzałkę, to nie będzie problemu, bo "ucho"(1,75l) Stolicznej kupisz za kilkanaście $:-)
6
@macio_944 @MesQueUnClub96
Żyję tutaj już prawie 15 lat i tylko raz mnie trochę nastraszyła burza, tak jobło,że mi się polskie burze przypomniały... a tak to spokój, nawet dawno nie trzepało:-)
17
Chmury nad Pacyfikiem - widziane z San Clemente:
https://zapodaj.net/8039b4890160b.jpg.html
https://zapodaj.net/ff469b59ecc3b.jpg.html
Deszczowo dzisiaj... ale pustynia się ożywia:-)
1
@arsenallondyn0 Od 2-3 odcinka już się nie oderwiesz, warto:-)
3
@Kumaty @Don Lucas @escarabajo @Donnie_Darko @Kamiloza91
Serdeczne dzięki chłopcy:-)
3
Dexter - warto, czy nie - opinie poproszę:-)
8
Jak szkoda tego remisu w derbach:-(
1
@Limaker Jeden poważny błąd - 2-gie żółtko dla dzbana Nacho za zablokowanie wyrzutu z autu - przecież to z automatu powinien pokazać!
6
Tylko tak sobie to pozwolę wkleić:
https://prnt.sc/ViUWE7JjvzHS
:-)
1
@Explode ...i słowo stało się ciałem:-)))
1
Nie czekam na gole w Madrycie... taki wynik mnie zadowala, jeszcze żeby "piękniś" zawalił ze 2-3 "setki" też:-)
21
@xtomay Super, że jarasz się autkami... ale o chałupę też zadbaj:-)))
1
@magister97r Oglądałem film fabularny (świetny) o tym bohaterskim małżeństwie, niestety nie pamiętam tytułu:-(
2
Przecież taki Deulofeu usadziłby na stałe brazylijczyka na ławie, ech...
0
@Krzysztof1987 Nie, myśl dalej:-)
0
Usłyszałem dzisiaj fajne powiedzenie - Ameryka to wolny kraj i każdy ma prawo być idiotą - wypowiedziane przez... zgadnijcie kogo?
1
@hayek @tomek8756 Trump, to przede wszystkim populista, do tego z lekka jebnięty:-( Czekam aż IRS dobierze mu się do dupy i z bogacza zrobi się boom, będzie stał z kartonem na skrzyżowaniu:-)
4
Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz... idąc tym tokiem rozumowania - wolę Abde, jak tego brazylijskiego pajaca.
1
@barcelonaLM Topka... bo mu ten utas z gwizdkiem pozwalał na bardzo ostrą grą, nawet faul!
3
Obojętne dla mnie kto wygra, byle po dogrywce i z wieloma czerwonymi kartonami, krew też dozwolona:-)
Jeszcze pytanie, czy "Piękniś z Brazylii" będzie dzisiaj zezłomowany po raz kolejny?
1
@kubix05 Znam to z autopsji:-)
0
@michal26 Oj Michał, Michał - w czasie II WŚ zaciągali pożyczki od swojego narodu bo nikt im nie chciał już pożyczać:-(
5
@Adamski69 Ja zacząłem od MJ i przy nim pozostanę, nikt nie dorósł i nie dorośnie mu do pięt!!!
1
@kamyk_23 Le Bron w tej chwili 8/12 za trzy, wow