kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xDoMinO26x Mamy Fatiego, dajmy mu trochę czasu i wróci.
2
@Rust_Cohle Mam jeszcze chwilkę przed udaniem się do wyrka, to łap jeszcze kilka:
6 Underground [2019], 21 Bridges (2019), 127 Hours (2011), The 355 (2022), 7500 (2019), Acts of Vengeance (2017), Ambulance (2022), American Hustle (2013), może któregoś z nich nie widziałeś:-)
0
edytowałem, spójrz jeszcze raz:-)
2
@Rust_Cohle Teraz oglądam NBA i do spania... ale mogę Ci polecić Missisipi w ogniu [1988] z Gienkiem H. i z nowszych 3 SEKUNDY Informer [2019]
Gdybyś chciał, to mogę co kilka dni polecić po kilka nie-oczywistych tytułów, których być może nie znasz:-)
1
@Kessie Dzięki, co nie, że barrrdzo przyjemna:-)
0
Oglądam Clippersów z "Kozłami" i po pierwszych minutach byłem przerażony, totalna demolka... później moi się ogarnęli i przegrywają tylko kilkoma pkt na początku III kwarty (bez Kawhi)
0
Oglądałem film "Monster" z 2018 roku i nie mogę wygooglować tego "czarnego kocura", ktoś, coś?
https://zapodaj.net/b66c8b65f2435.jpg.html
3
@Kessie Chiny - piękny kraj. Polecam serię "Dzikie Chiny" - chyba od BBC z 2008 roku.
1
@Joe_Pesci Samsung 65' :-)
0
@tbas Bzdura, chętnie by przytulił... tylko trzeba by zerwać tą białą szmatę z niej:-)))
2
@bartas97 Sasina niech wezmą, on zna się na wszystkim:-)))
1
@kubix05 W tamtych czasach, to była gorzałka. Kupiłeś flachę i ją wypiłeś, teraz to nie wiadomo na co trafisz, trefne, czy nie:-(
3
Znowu zapraszam za kierownicę, popatrzcie na ośnieżone szczyty gór:-)
9
Mam pod opieką malutką suczkę (kilkuletnią), której właściciele popłynęli w rejs dookoła świata. Teraz sobie śpi i patrzcie jakie to kochane jest, gdybym chciał, to zmieściłbym ją w kuflu, żeby jej tylko główka wystawała:-)
https://zapodaj.net/0393c5d1c34f8.jpg.html
0
@HansFCB ... jak pet, całe 0 pkt:-)
3
Oglądam Bulls - Nets i cuda, cudeńka:
W II kwarcie Joe Harris 6 rzutów za 3 i wszystkie wpadły!!!
14
Wydaje mi się, że to może być fajna tapeta na ekran:
https://zapodaj.net/3a167143830f6.jpg.html
0
@Rl9k1nG Być może dla Polaka to dużo (z tym, że weź ilość kanałów, za które i tak musiałbyś zapłacić), ja płacę niecałe 300 i 50 za VPN, czyli ok. 350$ na rok... a to jestem w stanie ogarnąć dobrą dniówką:-)
0
@Rl9k1nG VPN - mówi Ci to coś? :-)
1
@Pawel13sz ten zamek, to Frontenac?
0
@arsenallondyn0 ... a nie Morgan Freeman z Pitem?
0
@Rust_Cohle Dożyjesz mojego wieku to się dowiesz:-)
0
@Dalhi ... takie też przyjeżdżają:-)
0
@Rust_Cohle Trudno, we dwóch może większe branie:-)
1
@Mario96w Gdyby tak przyjechało ze 20-tu chłopa i każdy ze "krzynką" piwa (polskiego) to mogą się u mnie nawet przespać:-)
2
@Luciano99 Oby nie, bo zaraz by ściągnęła Twoich pracowników i tyle z Twojej wulkanizacji:-)
0
@koziar Byłoby fajnie, tak na poważnie moja znajoma szuka dziewczyny do cleaningu.
0
@Janiama Meksyk?
1
@kamyk_23 Ja to poważnie... ale stadko już musi podśmiechujki robić:-(
0
@sebo939 Ja napisałem, że "cóś" Ci się mylnęło:-)