0

@Witekk10 To zależy, czasem piję "rytualnie", Silver też tutaj jest... ale wolę w kolorze... a najlepiej z robalem... ale takiej muszę szukać u znajomych, którzy bywają w Meksyku:-)

0

@Emhyr Za stary jestem na taką "nowoczesną" muzykę":-)

0

@arasz1819 Masz tu lokalizację - wbijaj, na pewno na tej jednej się nie skończy:-)))
https://zapodaj.net/308cd6b642a0e.jpg.html

13

Była tutaj niedawno dyskusja o tequili, ta czeka na późny wieczór 24XII:
https://zapodaj.net/44a64f380ed25.jpg.html
trochę ponad 6 dyszek $:-)

1

@arsenallondyn0 Naciągnąłem sporo tych seriali z tej stronki:-)

1

2

@Comentateiro do grudnia 2030 i płacz na LR, że nie chce przedłużyć:-)

3

Właśnie "ściągnął" mi się mecz Polska - Argentyna 1974 z niezapomnianym Jankiem Ciszewskim na mikrofonie, oj będzie oglądane:-)

1

@Encore Łap to:
wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu

0

@michal26 Znajdą się tacy... weź fanatyków pisowskich:-)

2

@Yiamuiaijahaima Naoglądał się Pepe i Ramosa, dziwisz się? :-)))

10

W pełni świadomie, kumając o co kaman - oglądałem Mundiale od Włoch 1970 (bramka Pelego na 1 zero w finale z Włochami), ale dzisiaj czuję się wniebowzięty, bo piłkarz, który odcisnął piętno na futbolu nareszcie postawił kropkę nad i... i nikt mu tego nie zabierze.
Mogę powiedzieć, że na moich oczach działa się historia, czego i Wam życzę serdecznie:-)

0

@Bartula Oglądałem na FS1 i w tym momencie amerykański komentator rzekł - OH NOOOOO:-)

36

Stary chłop ze mnie a płakałem, jak gówniak. Żona stwierdziła, że mi odwaliło na starość... ale, ja się tu nie cieszyć, że ulubiony piłkarz osiągnął wreszcie nirvanę!!!

4

Argentyna kontra reprezentacja Afryki z białym bramkarzem:-)))

3

Zmiana Angela na Acunię będzie się śniła po nocach Scaloniemu:-(

1

@Janiama 4 : 2 dla Argentyny
Nieważne, jaki będzie wynik tego finału, to będę miał mokre oczy żegnając Leo (w repce) na wielkiej imprezie. Za kilka godzin dowiemy się, czy odchodzi z upragnionym tytułem, czy jednak nie do końca spełniony... ale i tak grający na tak kosmicznym poziomie przez tyle lat:-)

4

W bramce dla Maroka 100% udziału miał Livaković, piłka pół godziny w górze w jego zasięgu a on stoi jak słup soli w tej bramce:-(

1

@Janiama Chorwaci gładko 3 : 0

1

@mekston Bez jaj, niezależnie od wyniku będą dymy, dopóki serwer nie padnie:-)

0

@shahman Każdy ma takiego Chomątka, na jakiego zasługuje:-)

0

@kamyk_23 Ciężko będzie, głębokie rezerwy dzisiaj grają:-(((

0

@Encore @FCB24 Rezerwy Kozłów zmniejszyły przewagę do 42 -ch pkt:-)

0

@FCB24 Ja go uwielbiam, widzę ten pierwiastek magii... a'la MJ:-)

0

@Encore Ja mam zaraz na lokalnej mecz Clippersów ze "Słońcami" i mam nadzieję, że moi chłopcy wyjaśnią gości z Arizony:-)

0

Ale Ja Moramt and s-ka ćwiczy Kozłów wprost ich deklasując!!!
Za rok, może dwa, to Ja Morant będzie najjaśniejszą gwiazdą NBA:-)

7

Komentarz usunięty

8

Zobaczcie co można zrobić w post-produkcji (program InPixio), zdjęcia znalazłem na starym dysku - zrobione w Yosemite 2008:
https://zapodaj.net/1b3d76235c238.jpg.html
https://zapodaj.net/cba7e353d3d47.jpg.html

3

@macio_944 Pamiętam nie strzelonego karnego Deyny i "pięknego" Mario Kempesa z rozwianą czupryną, który nas zdemolował. W naszej drużynie wyśmienite mistrzostwa Adama Nawałki.

1

@cold_play Udało się:-) Trafiłem tylko 3 wyniki na całym Mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?