kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 To zależy, czasem piję "rytualnie", Silver też tutaj jest... ale wolę w kolorze... a najlepiej z robalem... ale takiej muszę szukać u znajomych, którzy bywają w Meksyku:-)
0
@Emhyr Za stary jestem na taką "nowoczesną" muzykę":-)
0
@arasz1819 Masz tu lokalizację - wbijaj, na pewno na tej jednej się nie skończy:-)))
https://zapodaj.net/308cd6b642a0e.jpg.html
13
Była tutaj niedawno dyskusja o tequili, ta czeka na późny wieczór 24XII:
https://zapodaj.net/44a64f380ed25.jpg.html
trochę ponad 6 dyszek $:-)
1
@arsenallondyn0 Naciągnąłem sporo tych seriali z tej stronki:-)
1
@FCB24 Śpieszę z pomocą:
https://vizjer.pl/wyszukiwanie?phrase=Gomorra
2
@Comentateiro do grudnia 2030 i płacz na LR, że nie chce przedłużyć:-)
3
Właśnie "ściągnął" mi się mecz Polska - Argentyna 1974 z niezapomnianym Jankiem Ciszewskim na mikrofonie, oj będzie oglądane:-)
1
@Encore Łap to:
wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
0
@michal26 Znajdą się tacy... weź fanatyków pisowskich:-)
2
@Yiamuiaijahaima Naoglądał się Pepe i Ramosa, dziwisz się? :-)))
10
W pełni świadomie, kumając o co kaman - oglądałem Mundiale od Włoch 1970 (bramka Pelego na 1 zero w finale z Włochami), ale dzisiaj czuję się wniebowzięty, bo piłkarz, który odcisnął piętno na futbolu nareszcie postawił kropkę nad i... i nikt mu tego nie zabierze.
Mogę powiedzieć, że na moich oczach działa się historia, czego i Wam życzę serdecznie:-)
0
@Bartula Oglądałem na FS1 i w tym momencie amerykański komentator rzekł - OH NOOOOO:-)
36
Stary chłop ze mnie a płakałem, jak gówniak. Żona stwierdziła, że mi odwaliło na starość... ale, ja się tu nie cieszyć, że ulubiony piłkarz osiągnął wreszcie nirvanę!!!
4
Argentyna kontra reprezentacja Afryki z białym bramkarzem:-)))
3
Zmiana Angela na Acunię będzie się śniła po nocach Scaloniemu:-(
1
@Janiama 4 : 2 dla Argentyny
Nieważne, jaki będzie wynik tego finału, to będę miał mokre oczy żegnając Leo (w repce) na wielkiej imprezie. Za kilka godzin dowiemy się, czy odchodzi z upragnionym tytułem, czy jednak nie do końca spełniony... ale i tak grający na tak kosmicznym poziomie przez tyle lat:-)
4
W bramce dla Maroka 100% udziału miał Livaković, piłka pół godziny w górze w jego zasięgu a on stoi jak słup soli w tej bramce:-(
1
@Janiama Chorwaci gładko 3 : 0
1
@mekston Bez jaj, niezależnie od wyniku będą dymy, dopóki serwer nie padnie:-)
0
@shahman Każdy ma takiego Chomątka, na jakiego zasługuje:-)
0
@kamyk_23 Ciężko będzie, głębokie rezerwy dzisiaj grają:-(((
0
@Encore @FCB24 Rezerwy Kozłów zmniejszyły przewagę do 42 -ch pkt:-)
0
@FCB24 Ja go uwielbiam, widzę ten pierwiastek magii... a'la MJ:-)
0
@Encore Ja mam zaraz na lokalnej mecz Clippersów ze "Słońcami" i mam nadzieję, że moi chłopcy wyjaśnią gości z Arizony:-)
0
Ale Ja Moramt and s-ka ćwiczy Kozłów wprost ich deklasując!!!
Za rok, może dwa, to Ja Morant będzie najjaśniejszą gwiazdą NBA:-)
7
Komentarz usunięty
8
Zobaczcie co można zrobić w post-produkcji (program InPixio), zdjęcia znalazłem na starym dysku - zrobione w Yosemite 2008:
https://zapodaj.net/1b3d76235c238.jpg.html
https://zapodaj.net/cba7e353d3d47.jpg.html
3
@macio_944 Pamiętam nie strzelonego karnego Deyny i "pięknego" Mario Kempesa z rozwianą czupryną, który nas zdemolował. W naszej drużynie wyśmienite mistrzostwa Adama Nawałki.
1
@cold_play Udało się:-) Trafiłem tylko 3 wyniki na całym Mundialu.