kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn W zeszłym roku na niego nie głosowałem, kawał buca i chama!
0
@Encore W zeszłym sezonie Byki lały słabeuszy, przegrywali z mocarzami. Ten sezon jest inny, leją mocarzy i dają dupska z kelnerami.
1
@czółkovsky To jeszcze nie był garbage time, nie wchodziło a Raptorsom tak:-)
0
@czółkovsky @Encore @Dexelele Allen ładną trójką wypracowaną przez Antka załatwił Raptors. W odpowiedzi VanFleet minimalnie spudłował rzut za trzy:-(
0
@czółkovsky Normalne frajerstwo, oglądam:-)
1
@czółkovsky ...ależ końcówka i ten Trent Jr, coś niesamowitego!!!
1
@czółkovsky Ten mecz, to taki rollercoaster, wyszli Raptorsi na prowadzenie 13:12 i znowu się posypali, później znowu doszli, taka damska siatkówka:-)))
2
@macio_944 Nareszcie jakiś głos rozsądku w tym zalewie gówna, które czytam, brawo Maćku:-)
0
@Kamiloza91 Walnąłem 6 odcinków i do spania, taki 7/10:-)
4
@Kessie https://zapodaj.net/87ec13dd4256c.jpg.html
1
Łapcie kadr z serialu Yellowstone:
https://zapodaj.net/16add72105f16.jpg.html
Jest jeszcze fajna wstawka o "pomarańczowym", znajdę i wrzucę:-)
2
@Kessie Znam, byłem tam kilka lat temu, pięknie:-)
0
@czółkovsky Piszę już od kilku tygodni, że Celtowie nie wejdą do finału Wschodu:-)
2
@Pawci023x @BartqRKO @Encore
Ja stawiam, że za 2-3 lata to Ja Morant będzie najjaśniejszą gwiazdą NBA, chłopak ma niesamowite pokrętło:-)
0
@Kamiloza91 Dzięki za opinię, właśnie mi się ściągnął na dysk, "jadziemy" :-)
2
@Pawci023x Bardzo blisko... ale jeszcze coś brakuje.
0
Serial - Tulsa King - ktoś, coś? :-)
1
@JimMorrisonFCB @Don-Corleone (sądząc po jego wpisach) chyba młodszy, może po fajki dla mnie biegać:-)
2
@Rust_Cohle Wiem, że to żarcik, ale @Janiama dobrze napisał. Bufon z Chrisa straszny... ale co nastrzelał, to jego.
2
@tomek8756 Czego się spodziewasz? Ćwierćinteligenci wybrani przez ciemny motłoch rządzą, dewastując przy okazji gospodarkę. To boli... i sądząc po wpisach co niektórych na LR, to nie ma się ku lepszemu:-(
2
@czółkovsky Bullsom potrzebne jest trzęsienie ziemi, bo od kilku sezonów żadnego postępu nie widać:-(
0
@Criss18Barca Wejdź tutaj:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=nba
poklikasz i sam się domyślisz:-)
1
@Zazinho Williams III naruszył kosz i dwóch debili nie potrafiło tego naprawić przez prawie pół godziny. Ja bym to zrobił w 5 minut sam, bez pomocnika:-)
1
Przewidywałem koniec Celtów @fart . Dobra obrona i bostończycy nie mają dział, rzuty z nieprzygotowanych pozycji, trójki nie siedzą i o finał Wschodu będzie bardzo ciężko.
Dzisiaj pięknie "Bryłki" ich wyjaśniają:-)))
1
@kamyk_23 @fart @Comentateiro W tym tygodniu też zapowiadają sporo deszczu, pustynia się budzi, nawet sobie nie wyobrażacie jak pięknie wygląda po takich deszczach:-) Wrzucę foty:-)
1
@Emhyr @Mario96w Jestem ciekaw ile trwał wczorajszy mecz, nawet z tymi minutami doliczonymi przez Chaosa?
3
U mnie wczoraj cały dzień deszcz, przestało koło 2-giej w nocy... i co ci biedni amerykanie zrobią z tymi tonami petard, których wczoraj nie odpalili:-)))
0
@Emhyr Mecz 2 x 30 minut i czas zatrzymywany. Jak się uczyć, to od najlepszych lig.
7
Na stojaka... to wiadomo co:-(
Jeśli Xavi tego nie zmieni, to nie będzie ostatnie rozczarowanie w tym sezonie. Na takich ogórów trzeba wychodzić na pełnym wkurwie i w pierwszych 15-20 minutach zamykać mecz!
1
@Janiama Męczarnie i 1 : 2 :-(((