kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Adamski69 Ja zacząłem od MJ i przy nim pozostanę, nikt nie dorósł i nie dorośnie mu do pięt!!!
1
@kamyk_23 Le Bron w tej chwili 8/12 za trzy, wow
1
@kamyk_23 77 : 54 do przerwy po koncercie rzutów za 3 ze strony Clippers i pojedynczymi odpowiedziami LeBrona:-)
1
Przyjemnie się ogląda derby L.A. jak Clippersi leją Jeziorowców:-)
2
Zakontraktowanie przez Bulls tej miernoty Zacha LaVine cofnęło ten zespół o kilka lat (może -naście) w tył:-( To trzeba rozpirzyć wszystko i zacząć budowę nowego zespołu.
2
@BartqRKO Tęsknię za dawną formułą East-West:-)
3
@wasacz Daj znać jak będziecie kończyć, odwiozę ją do domu:-)
0
@michal26 Obróbka, co do mieszkania wejdź sobie na Park Mesa Villas, zobaczysz ile i za ile:-)
0
@michal26 Mój nick nic Ci nie mówi? Z mieszkaniem prawda, ja płacę za 1+1 ponad 2300$ :-(
0
@michal26 Eeee tam... pierdolenie o szopenie, ja nie odczuwam, choć nie pracuję już w swoim zawodzie (bardzo dobrze płatnym) na stałe, jeżdżę czasem z doskoku na kilka godzin:-) Z nudów pomagam żonie w jej pracy.
2
@Rl9k1nG Cóż... myślisz, że nie stać mnie na bilet powrotny do Polski?
A tak na poważnie, to jest inny świat, ludzie inaczej myślący (nawet politycy nie wpadli na zamykanie lasów i jazdy w maseczkach w samochodach) i przyjaźnie nastawieni do otaczającego ich świata.
4
@Rl9k1nG Wcześniej Floryda, teraz Kalifornia:-)
1
@Rl9k1nG Ja żyję, już coś koło 17 "roków" :-)
1
@kejdzi Roberto od kilku sezonów gra na alibi, czasem szarpnie po skrzydle... ale bez przemęczania. Na słabych napastników ujdzie, ja wolałbym dawać szansę młodym chłopakom... można było bardziej postawić na Wague, może jak w przypadku Balde wystrzelił by z formą?
7
@Hubsao "Polowanie na Czerwony Październik 2.0"
1
@kejdzi Dziwisz się? Zawsze byłem pewny gdzie poda, najczęściej przyjęcie lewą nogą i jeb z prawej do stopera:-(((
2
@takisobiektos Niech będzie:-)
Ja tam pozostanę przy pięknej "łysej pale" Jordana:-)
2
@takisobiektos Abstrahując od nie@farta Celtów do Magików, to co ci czarni mają z tymi fryzurami:-)))
13
Komentarz usunięty
0
@kkbarca Weryfikowałeś to, czy tylko tak wklejasz, bo ktoś Ci powiedział?
1
@czółkovsky Niektórzy tutaj się śmiali ze mnie, że Clippersi w pełnym składzie mogą powalczyć:-)
14
Dembele powinien kończyć z 3-ma asystami... ale nasi paralitycy postanowili go tego pozbawić:-(
1
Za moich czasów za taki TUMIWISIZM, to trener urządzał po meczu wytrzymałościówkę. Nie chciało się na boisku, to teraz pobiegajcie!!!
1
Pablo Torres - mamy jakiegoś nowego chłopaka? :-)
1
@Zazinho Ogólnie Clippersi nieźle przędą, prawie cały sezon bez swoich największych gwiazd i chyba PO będzie. Weź wyjmij takich tuzów z innych drużyn (może oprócz GSW) i ...plaża.
Na nowy stadion będę miał 40 minut jazdy I-405 :-)))
4
Cieszy powolny powrót do formy Kawhii, dzisiaj decydujący z "Ostrogami" - 36 oczek.
Zdrowia tylko dla moich Clippersów i może być ciekawie w play-offach:-)
@czółkovsky @Zazinho @fart @Encore
W przerwie meczu pokazywali budowę nowej hali Clippers - robi wrażenie!
0
@czółkovsky Co masz do Poole'a?
4
@magister97r Świetnie się czyta Grzesiuka i co najlepsze, problemy tam opisane nie "śmierdzą" starością, łyknąłem to w kilka dni lata temu:-)
1
@Kessie Nie czaję w Kalifornii takich pagórków, może to być Alaska, Kolorado albo Utah.
0
Trójka sędziowska na medal dla zielonych dupków:-(