0

@kuz David Gilmour - ten to ma "solówy". Nikt w ilości i w jakości nawet się nie zbliżył do Jego Wysokości:-)))

16

Najbardziej jutro by pasowały dwa remisy w naszej grupie i Messi z Lewym po hat-tricku:-)

0

@Janiama Żeby tylko Pulisić wrócił do gry, to nie obawiam się o wynik:-)

1

@Nano22 Też ją zauważyłem podczas transmisji, REWELACYJNA panienka:-)

8

Piłkarze pokazali politykom, że można rywalizować i się szanować.

1

@Colon Mają rozmach s........:-)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 *Obaj* lub obydwaj.

0

@natanvip Niemcy.

1

@Szreko Piłem wiele gatunków, ten mi bardzo podchodzi:-)

2

Czego nie rozumiecie? Czapką niewidką załadował "piękny":-)))

0

@Bartula Za co masz dostać bana, przecież to nie afroamerykanie:-)))

19

0

@Janas11224 To ja Ci powiem, że 3/4 amerykanów nawet nie wie o tym meczu:-)

0

0

@Colon Ja pijam 1800 białą:-) Nie wiem ile kosztuje w Polsce... ale zacny trunek:-)

5

Jutro Niemcy złoją Hiszpanów i będzie jeszcze ciekawiej:-)

1

0

Zauważcie, jak świetny (już drugi) mecz rozgrywa Rabiot.

3

@Janiama Ja Maćku doskonale pamiętam 1974 rok, którego jeszcze żadne mistrzostwa nie przebiły, nawet te w Hiszpanii:-)
Francja - Dania 1:1

7

Wynik dobry... ale nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy wieśniacy pasający kozy na piasku zdominują naszych chłopców:-(((

2

@Janiama Krótko - 0 : 2 i do samolotu żeby Argentyna dostał walkowera, bo inaczej, to nam wklepią siódemkę:-(
Wynik taki, bo chciałbym się mile rozczarować, w końcu po to wstałem o 2:30:-)

3

@Mario96w Tu się żyje, to się im kibicuje, grają przecież lepiej od Polaków:-)

1

Jak Anglicy nie strzelą do 70 minuty, to moje chłopaki ich dojadą:-)

2

Remis, ale za wrażenia artystyczne , to Ekwador 10-ka:-)

5

Mocno kibicuję Serbom i myślę, że się uda wklepać tym brazylijskim "wirtuozom" ze dwie bramy:-)

1

@Janiama Ghana wygra 3 : 0

3

Byki nieźle, klepnęli Celtów, dzisiaj przyszła kolej na Kozłów, niech tak trzymają:-)

1

@Colon Jest jeszcze Summer Breeze Project z kilkoma ciekawymi albumami, Nektar, Ifsounds, John Lodge oraz Ronnie Stolt & Steve Morse też z letnimi bryzami:-):-)

0

@Colon No i popatrz, L.A. Kings tyle lat z Waynem nie potrafili zdobyć Pucharu Stanleya, Gretzky skończył karierę i teraz są hegemonem:-)

2

@Janiama Żabojady na spokojnie walną im czwórkę i po sprawie:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?