kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz David Gilmour - ten to ma "solówy". Nikt w ilości i w jakości nawet się nie zbliżył do Jego Wysokości:-)))
16
Najbardziej jutro by pasowały dwa remisy w naszej grupie i Messi z Lewym po hat-tricku:-)
0
@Janiama Żeby tylko Pulisić wrócił do gry, to nie obawiam się o wynik:-)
1
@Nano22 Też ją zauważyłem podczas transmisji, REWELACYJNA panienka:-)
8
Piłkarze pokazali politykom, że można rywalizować i się szanować.
1
@Colon Mają rozmach s........:-)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 *Obaj* lub obydwaj.
0
@natanvip Niemcy.
1
@Szreko Piłem wiele gatunków, ten mi bardzo podchodzi:-)
2
Czego nie rozumiecie? Czapką niewidką załadował "piękny":-)))
0
@Bartula Za co masz dostać bana, przecież to nie afroamerykanie:-)))
19
Zachód słońca sprzed kilku dni. Robiłem na Corona Del Mar:
https://zapodaj.net/efed25a048b21.jpg.html
https://zapodaj.net/e4142c0092710.jpg.html
https://zapodaj.net/5f05e628e7184.jpg.html
0
@Janas11224 To ja Ci powiem, że 3/4 amerykanów nawet nie wie o tym meczu:-)
0
@Colon https://prnt.sc/5wF5wHetghwf
0
@Colon Ja pijam 1800 białą:-) Nie wiem ile kosztuje w Polsce... ale zacny trunek:-)
5
Jutro Niemcy złoją Hiszpanów i będzie jeszcze ciekawiej:-)
1
@kubix05
0
Zauważcie, jak świetny (już drugi) mecz rozgrywa Rabiot.
3
@Janiama Ja Maćku doskonale pamiętam 1974 rok, którego jeszcze żadne mistrzostwa nie przebiły, nawet te w Hiszpanii:-)
Francja - Dania 1:1
7
Wynik dobry... ale nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy wieśniacy pasający kozy na piasku zdominują naszych chłopców:-(((
2
@Janiama Krótko - 0 : 2 i do samolotu żeby Argentyna dostał walkowera, bo inaczej, to nam wklepią siódemkę:-(
Wynik taki, bo chciałbym się mile rozczarować, w końcu po to wstałem o 2:30:-)
3
@Mario96w Tu się żyje, to się im kibicuje, grają przecież lepiej od Polaków:-)
1
Jak Anglicy nie strzelą do 70 minuty, to moje chłopaki ich dojadą:-)
2
Remis, ale za wrażenia artystyczne , to Ekwador 10-ka:-)
5
Mocno kibicuję Serbom i myślę, że się uda wklepać tym brazylijskim "wirtuozom" ze dwie bramy:-)
1
@Janiama Ghana wygra 3 : 0
3
Byki nieźle, klepnęli Celtów, dzisiaj przyszła kolej na Kozłów, niech tak trzymają:-)
1
@Colon Jest jeszcze Summer Breeze Project z kilkoma ciekawymi albumami, Nektar, Ifsounds, John Lodge oraz Ronnie Stolt & Steve Morse też z letnimi bryzami:-):-)
0
@Colon No i popatrz, L.A. Kings tyle lat z Waynem nie potrafili zdobyć Pucharu Stanleya, Gretzky skończył karierę i teraz są hegemonem:-)
2
@Janiama Żabojady na spokojnie walną im czwórkę i po sprawie:-)