kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 Dlaczego mnie to nie dziwi? Maciarko też jest i co mu zrobisz, jak obrońcę ma w komandosie z kotem:-)
0
@czółkovsky Każdemu zawodnikowi można zrobić takie ujęcia, padło na Ja:-)
6
Ja bym jeszcze Helwetów nie skreślał, bramka na 2:1 i wiele może się zmienić:-)
0
@cold_play @messiiiiik Dzięki:-)
2
Ktoś tutaj kiedyś podawał stronkę, z której można pobierać mecze Barcelony, ktoś, coś...?
0
@macio_944 Lubię Twoje wpisy... ale teraz, to doyebałeś do pieca:-(((
1
@Janiama Senegal to bierze 2:3
2
Na tle dobrych Francuzów, to Zieliński dzisiaj świetny występ!
7
Jestem dumny z gry Polaków, mimo niekorzystnego wyniku. Ciekaw jestem teraz nastawienia na drugą połowę, kiedy trzeba gonić wynik.
0
Pora na rzeź niewiniątek i geniusza taktyki 711:-)
1
@Colon Dobrze zagrzane piwo z miodem i czosnkiem:-)
1
@Janiama Serce by chciało 2:1 dla nas... ale rozum nie śpi i będzie 5-ka w dupkę:-(
5
Sport.PL już wie. Oto wklejka tekstu od nich:
"Rywal Polaków wyłoni się po czwartym spotkaniu. O 20:00 Anglia zagra z Senegalem. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE."
1
Chciałbym żeby Chisora wyprowadził jakiś czysty cios żeby ta kupa mięcha padła na dechy!!@!
0
Ciężko Argentynie będzie wygrać te mistrzostwa. Nie mają bocznych obrońców na poziomie... a ten Molina, gość jest słabszy od naszego Roberto po kontuzji:-(((
0
@Janiama 6:0 łatwo Argentyna:-)
0
@Janiama Moje "krajany" pukną Holandię 2:1:-)
2
Szkoda Urugwaju... ale nasza "skała" doleczy się w Barcelonie:-)
0
@Encore @fart Moim zdaniem Celtowie idą za mocno i zesrają się metr przed kiblem, nie dochodząc nawet do finału konferencji:-)
0
@Colon Od każdej z tych drużyn dostajemy potężny wp.... z posiadaniem w granicach 20%... ale tutaj wylew ekspertów cieszących się z awansu.
I nadal będziemy grali taką padakę za tego 711:-(((
2
@bartas97 Ja pamiętam mistrzostwa w RFN '74 i wtedy grali tylko zawodnicy z polskiej ligi, Twoje porównanie jest do bani:-(
1
@Pawel13sz Tak, byłby pierwszym.
3
@Jano1708 W '74 mieliśmy pakę porównywalną z Francuzami dzisiejszymi. Piękny Gadocha na skrzydle, na drugim Lato i w środku Szarmach, który wsadzał głowę tam, gdzie inny nie wsadziłby nogi:-) O pomocy z Deyną nie ma co pisać, wirtuoz.
Na obronie tytan Gorgoń z młodziutkim Żmudą i Tomaszewski w bramce.
Nikomu nie odskakiwała piłka i graliśmy pięknie do przodu:-)
1
@Janiama Zasadziłbym mu kopa w dupę i tyle by go widzieli. Skąd wiesz, czy zatrudniając prawdziwego trenera nie wysłalibyśmy Argentyny do domu, ciesząc oko naszą grą???
2
@norbi77 Do porzygu z taką "grą", ja pamiętam WM'74 jak tłamsiliśmy Argentyńczyków, ból i żal:-(
Dodam jeszcze, że tutaj nadal sporo minimalistów i się ..wa z tego cieszą:-(
0
@MAGNETO Nawet paracetamol nie pomoże na takie gówno płynące z ekranu telewizorka, może joint by pomógł, przynajmniej człowiek by się pośmiał z "pięknych" akcji Polaków:-)
6
Do tych, którzy tutaj spuszczają się z awansu przy okazji chwaląc piłkarzy i Czesia 711 - jest mi po prostu wstyd, że kibicuję takim niedojdom i przegrywom. Przecież cały świat widzi, że my nie potrafimy grać w piłkę i z takim pokazem antyfutbolu nikt nie będzie nam kibicował, już dzisiaj słychać było gwizdy, żeby przez cały mecz nie sklecić jednej składnej akcji, ból i żal:-(((
0
Awans jest, teraz pora zacząć grać w PIŁKĘ!!!
0
Polacy jak Cadiz (albo gorsi), wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Nawet dwóch celnych podań, nie licząc gry między stoperami a Szczęsnym.
Szczęsny - dzień konia!!!
2
Moi Clippersi urządzili jatkę Portland w IV kwarcie i wyszarpali zwycięstwo:-)))