2

@Janiama Gładziutkie 3:0 dla Meksyku. Dobrze, że jadę do pracy teraz i nie będę tego oglądał (chyba, że będzie niespodzianka z naszą wygraną)

0

Bardzo ciekawa popołudnie i wieczór w NBA.
Byki leją Celtów a Pelikany zrobiły przecier pomidorowy z Wojowników:-)))

1

@michal26 Może kontrowersyjne... ale moje zdanie jest takie, że III WŚ nastąpi wkrótce.
Dlaczego... ano dlatego, że nawarstwiło się (poprzez populistów wszelkiej maści) mnóstwo podziałów, które może rozwiązać tylko wojna.
I tu nasuwa się pytanie, kto jest na nią najbardziej przygotowany i... czy osiągnie swoje cele. Nawet orki, które dostają po dupie od ukrów, mają na tyle potencjału, żeby liczyć się w domniemanej wojnie. Nich nikt nie bierze pod uwagę wojny na Ukrainie, że to zasłona dymna kacapów, żeby pozbyć się szrotu z magazynów, na wzór Black Friday:-)
Mnie marzy się wojna, z której wyjdzie żywym tylko kilkadziesiąt tysięcy najwybitniejszych istot ( coś na wzór arki Noego) i zacznie się Nowy Świat.
Zanim znowu namnoży się "gówna" na tym nowym świecie, ZIEMIA zdąży się odbudować, odnowić i spróbuje znowu być dla tych nowych ziemian przyjazna:-)
Lekko mi się to pisze, bo już mam swoje lata i przeżyłem już każdą władzę w Polsce - od lewa do prawa... a Polska, to taki (prawie) papierek lakmusowy dla reszty świata, to co u nas się zaczyna, później (prawie zawsze) opanowuje cała resztę.

0

@BorzyKrzys Motłoch, czyli zwykli zjadacze chleba - nie miał dostępu, komuniści chcieli mieć "SWOJE" UFO - na niektórych chyba działa do dziś:-)

6

@tomek8756 Obejrzałem komenty poniżej, nikt nie zwrócił uwagi, że "pomarańcz" nie był wyborem Republikanów, tylko pójściem na kompromis - tzw qwa mniejszym złem???
Nikt w Ameryce już nie nabierze się na tego świerzba z odlatującą czupryną, no może kilka procent, lol

1

@Lisek Czyli - Dembele *losowanie - sam wgram mecz, lub jestem na boisku, Griezman - ta sama bajka??? A może prezes PSG???

30

"Kopałem" w swoich starych wyprawach i wygrzebałem "cóś" takiego z kilku lat wstecz, Zion i Bryce Park :
https://zapodaj.net/97c1c13e873f4.jpg.html
https://zapodaj.net/f7b56d5a516ef.jpg.html
dorzucę kiedyś zdjęcia z niższych partii tego loopa:-)
Ziarko "klepnięty" jestem, syn obchodzi dzisiaj 40-te urodziny!!!:-)
Właśnie wróciłem z impry i weszło mi na wspominki... :-(nie mogłem nic znaleźć w kompie z tego okresu.... bo gdy ja miałem cztery dychy, to świat internetu i cyfry był w powijakach, niestety nie mam teraz dostępu do wsoich starych zdjęć ( może niektórzy mogliby rozpoznać swoich znajomych lub lub ludzi z pierwszych stron gazet spotowych :-)

1

@BartqRKO Piłka nożna to taka gra 11-tu na 11-tu, na końcu zawsze wygrywają... chciałbym - Argentyńczycy:-) jednak rozum podpowiada, że porzekadło się sprawdzi:-(

9

Jesień w hrabstwie Orange:
https://zapodaj.net/0cd5615bc6070.jpg.html
tutaj widok z patia u kumpla:
https://zapodaj.net/16a01a50fc4dc.jpg.html
wczoraj robiłem oba zdjęcia:-)
po lewej widać osiedle, na którym mieszkał Kobe:-(

5

Chłodno coś u was, to łapcie:-)
https://zapodaj.net/f09c028f7d43e.png.html

0

Jeśli Clippersom dopisze zdrowie i KL2 wróci do formy rzutowej, to mają wielkie szanse na finał Zachodu.

3

@FCBparasiempre @Janiama Miałem nawet tą przyjemność kopać przeciwko Niemu w jakimś sparingu, z tym, że ja byłem może wtedy już 17-letnim gówniakiem a to był już Pan Piłkarz (Górnik grał wtedy w drugiej lidze) i to było widać na boisku:-)

2

@Ojciec5tkidzieci Masz, niech leci w gorące:-)

0

@dniel Serce sercem... ale rozum podpowiada:
Meksyk 0:3
Arabia 1:2
Argentyna 0:6

0

@jedrek7000 Zbyniu musi mieć tutaj konto, bo ja o tym pisałem tutaj:-)

3

@FCBparasiempre Jestem chyba jedynym z tej strony, który oglądał to spotkanie:-)

0

@Kinginiesta Sam nie wiem, nie wchodzę tam za często bo to rakowisko, jak widać na powyższym zdjęciu:-(

9

Za stary jestem żeby nabrać się na Michniewicza.
Będą 2 porażki, jedna kompromitacja i powrót ze zwieszonymi łbami. Może to wstrząśnie światkiem piłkarskim w Polsce i rozpiżdżą ten PZPN.
Trzeba wszystko zacząć od początku, od systemu szkolenia dzieci, później praca z młodzieżą i może za kilka(naście) lat dogonimy świat.
Już to, że jedziemy do Kataru jest wynikiem szczęśliwych zbiegów okoliczności... ale dalej tak nie może być z polską piłką rządzoną przez leśnych dziadków, u których myśl szkoleniowa zatrzymała się na początku lat osiemdziesiątych.
Wspomniecie za kilkanaście dni moje słowa:-(

0

Tylko dla dorosłych!!!
Wiadomości z wrogiej strony:-)))
https://prnt.sc/2o_cPVzGnM_F

42

Komentarz usunięty

4

Jak go zabierze i da mu zagrać a młody zagra super, to mogą być problemy z podpisaniem nowej umowy:-(

0

Korzysta ktoś z Was z Win 11 w wersji 22H2?

0

Ależ się chłopaki zabawili - Nets 121 : 153 Kings:-)

1

@macio_944 Tylko kilkuletnie śpiki i zaślepione stare baby tak go nienawidzą, czy glaniarze też, bo wydaje mi się, że jest ich tutaj całkiem sporo:-(

0

@Gall Przecież moją myślą nie było atakowanie Ciebie, sprostowałem tylko to, co napisałeś, bez spiny:-)))

0

@highway Miałem ten problem półtora roku temu. Kupiłem SSD 1TB, sklonowałem ze starego 256GB i śmiga do dzisiaj. Klonowałem go w 10-ce, teraz przeszedłem w Win 11 i nie ma żadnego problemu:-)
Nie klonuj tylko w jakimś badziewiu za free, ja zapłaciłem za 1 m-c i klonowanie odbyło się bez żadnego problemu. To, o czym napisał wyżej @Gall , to nieprawda. Jest coś takiego jak MiniTool Partition i w tym programie zrobisz co chcesz z partycjami, możesz np powiększyć partycję z Windowsem:-)

1

@kubix05 Tym od góry (dębowym) nie raz się dostało po łapach:-)

1

@kubix05 Mnie również, potrafili pięknie zmieścić flagę narodową w logo:-)

1

@Kinginiesta coś jak vegeta, czy "cóś":-)))

0

@pacior95 PlanetaPl.tv
Spróbuj tego, mam tutaj wszystkie godne uwagi polskie kanały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?