kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 Trochę to dziwnie napisałeś:-)
Stronę z polskim komentarzem dla TVP 1 oraz tvp 2???
0
@Majkel34 Stracisz wątek i ... różnie może być:-)
1
Świetna połówka meczu w L.A. Clippersów z Netsami:-)
1
@Comentateiro Też wspomniałem o tym niedawno, że Orkiestra Niebieska się powiększa o gigantów rocka lat 70-tych:-(
1
Keith Leven nie żyje. Współzałożyciel legendarnego The Clash miał 65 lat.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29134690,nie-zyje-keith-leven-wspolzalozyciel-legendarnego-the-clash.html#s=BoxOpImg4
0
Tam, to jest wesoło. Opatrzności - dzięki ci, że nasi moderatorzy to normalni ludzie:
https://prnt.sc/_jSOpiS0fXXY
0
@Kessie Nie, napisałem, że męczyłem się z tym dosyć długo, ściągając nawet programy do usuwania takich plików i nic nie pomogło.
Pomógł przypadek - usuwałem ściągnięte pliki w WinRarze i tam zauważyłem folder Download, otworzyłem i zauważyłem, że są tam 2 pliki, o które "biłem głową w mur". Szybki shift+del i eureka:-)))
0
@Gall Uwierz mi, że na początku Go nie poznałem... ostatni film, który z Nim widziałem, to był jeszcze chuderlakiem... a tutaj...:-)
0
@wasacz Kolega myśli, że takimi kretyńskimi wpisami zjedna sobie La Ramblę... chociaż jest tutaj kilku odklejonych.
Chcę doradzić a Ty sobie durne żarty stroisz?
0
@GeneralXavi ...nie pomógł.
0
@PatrykBarca Strzelec jest u mnie na 1-szym miejscu do polecania:-)
0
Dzisiaj przez przypadek znalazłem sposób na usunięcie z kompa tzw "nieusuwalnych" plików. Przez kilka m-cy się z tym męczyłem szukając rad i programów w internecie... a to okazało się takie proste.
Zainteresowani - na priv.
0
@Ricardinio14 Właśnie kończę ściągać 2-gi sezon:-)
1
Trafiłem kilka dni temu na serial "Czarna lista - The Blacklist" i pierwszy sezon łyknąłem w 4 dni (22 odcinki).
Polecam miłośnikom kryminałów, sensacji i teorii spiskowych.
1
@avanes Buki zadziałały w przerwie? :-)))
0
@HarveySpecter Nie, to jest Costa Mesa na południe od L.A. w hrabstwie Orange.
2
@Barwindg Łap:
https://zapodaj.net/3d7e9faf248dc.png.html
0
Clippersi (bez Kawhi) rozwalili Jeziorowców:-)))
0
@takisobiektos Obawiam się, że to nic nie zmieni:-(
0
@Pawci023x Zerion.cc Vizjer.pl
1
@kubix05 Niestety, w najbliższych latach będziemy świadkami odejść gigantów rocka początku lat 70-tych, a przecież dosyć sporo ich już gra w chórach anielskich:-(
0
@AmigoBlancos Miałem Ciebie za jednego z mniej odklejonych kibiców Realu. Zauważ, że pierwszy faulował "Piękny" zaciskając rękę obrońcy pod pachą, tym samym wciągając go na siebie, prawda, czy ja już ślepy jestem?
10
Real dostaje niesłusznego karnego od sędziego, Barcelona dostaje gola w plecy po decyzji sędziego. To tylko 2 dni w tym tygodniu.
Tak to sędziowie (MIERNI, może sprzedajni) rządzą La Ligą.
0
@Ksavix ... i taką mu dałem:-(
1
Bramka Brazola wypisz, wymaluj podanie od Xaviera do Leo kilka sezonów temu:-)
0
@pax Ja uważam i dałem temu wyraz w ocenach, że jednak FdJ (mimo jednego kardynalnego podania) zawodnikiem meczu.
1
@Janiama Masz rację...tylko żeby mu ego nie ebnęło w górę jak pewnemu panu z Madery:-)
3
Manzano robi swoje... ale naszym do zejścia Roberta też się nie chciało.
Hiszpania z pomocą w takiej formie, to nie wyjdzie z grupy na MŚ:-)
1
@macio_944 Ja to też widziałem, ale to były tylko przebłyski... no może mecz marcowy z Realem, tam było tego więcej:-)
0
Patrzyłem chwilę na Bayern i to, jak oni idą na przeciwnika - jak wściekłe psy spuszczone z łańcucha. Ciekawy jestem, czy nasi kiedyś zagrają z takim zębem?
Ostatni raz to chyba widziałem w pamiętnym rewanżu z PSG.