8

@Janiama Barca 4-0 Bilbao

1

Właśnie skończyłem oglądać - American Traitor - The Trial of Axis Sally z Alem Pacino. Genialna rola, genialnego aktora.

1

@Pawel13sz Wybieram się tam w przyszłym roku:-)

1

@BartqRKO Smart-cik - godny następca nurka z Portugalii:-)

1

@fart np Byków z Clippersami:-) i De Rozana walczącego w "swoim" mieście.

3

@czółkovsky @fart -a bolą GSW, oj bolą:-) ja myślę, że Celtowie nawet do finału Wschodu nie wejdą:-)

1

@czółkovsky Prawie cały sezon bez Kawhi i znaczna część bez Paula młodzież dawała radę, to powrocie swoich największych gwiazd (jeśli będą w formie) też wróżę im finał:-)

0

@Comentateiro Uważałem Ciebie za poważnego faceta... ale Ty, swoimi wpisami ostatnio zaczynasz chyba bredzić, zachowujesz się jak kilkunastoletni smark z FM:-(

1

@Mario96w Mała uwaga - Fort Worth (to takie północno-zachodnie Dallas, z olbrzymim lotniskiem, byłem tam dwa razy), nie słyszałem o tym drugim:-)

1

@kubix05 Zarabiali wtedy "panowie w białych czapkach". Znam takich, którzy domy pobudowali:-)))

1

@wasacz wpisujesz jego nick i po kłopocie:-)
np @wasacz

1

@Janiama Ciężko powiedzieć, jak zawsze jestem optymistą, to dzisiaj niestety trójka w plecy.
Real - Barca 3:0

1

@Coutinho007 Nie jestem ich zbytnim entuzjastą... słuchałem i nie grają nic nowego. Jak dla mnie, to na 5 gwiazdek, mają 3* za tą płytę.

0

@Colon Uwielbiam Genesis, tym albumem skradli moje serce, szkoda że pod koniec lat 70-tych "sprzedali" się komercji:-(((

2

@Survier Przerzuć się na notatnik, tam jest klub sukcesu:-(

0

@Beztroskii Całkowita zgoda z tym, co napisałeś. Przydało by się, żeby niektóre gorące głowy wskoczyły do basenu z lodowatą wodą na otrzeźwienie.

0

@4drian0 Masz chyba rację, ja jeszcze dopuszczam rodzaj mocowania (stabilniejsze i mocniejsze), chodzi dokładnie o to: Processor socket: LGA1151_CFL.
Muszę zmienić procesor na szybszy i zwiększyć pamięć RAM-u do 64, bo zaczyna mi "lagować" mój projekt filmowo-zdjęciowy:-(

0

Może ktoś wie - co to jest za oznaczenie CFL przy gnieździe procesora?

0

Wiem o tym, że zaraz mecz...ale pytanie mam (może jest jakiś komputerowiec);
Czym różni się Socket typ: LGA1151_CFL od LGA1151

0

@gumaz Snajper W Waszyngtonie - 23 Dni Grozy [2003]

1

Nie od dzisiaj wiadomo, że na autobusy najlepsze są strzały z daleka, bo... albo obrona podejdzie wyżej, albo w tym gąszczu nóg piłka zmyli bramkarza.
My mając piłkę na wprost bramki ok 20-25 metrów rozrzucamy ją do boku i centra na nikogo.
Jeśli Xavi im tego nie wpoi, to będzie kolejny blamaż w LE:-(((

6

@barcelonaLM ...chyba, że znowu dla Realu, to nie:-)

0

@panczo :-) nie przejmuj się, ja tylko tak, gwoli przypomnienia:-)

0

@panczo "rządać"???? włącz kontrolę pisowni, bo aż parzy oczy:-(

0

@DawidekFCB Nie przetrwał I rundy, "udusił" go rywal i Krzysiek musiał odklepać:-(

2

@Janiama 0 : 4 i wracamy do Barcelony:-)
Coś czuję Dembusia z hat-tickiem:-)

0

@FearTheBeard Dam Ci jeszcze ciekawostkę - byłem niedawno na wycieczce i tankowałem w Arizonie (Page) po ok. 3,50 a wracając 40-tką na pustyni Mojave (już w Ca) lałem po 7,50:-(((

0

@FearTheBeard Nie wiem, po powrocie z pracy nie ruszam już w miasto - korki.

0

@FearTheBeard Ja leję Premium, cena od 5-7$ i zmienia się praktycznie kilka razy dziennie, zależy też od miasta, w której części stanu tankujesz.

0

@michal26 Oświecę Cię, na Florydzie od kilkunastu lat nie dostaniesz pozwolenia na "kartongipsy", ściany zewnętrzne (nośne) muszą być z betonu, muruje się z pustaków i później zbroi i zalewa betonem. W Polsce budowałem tak ze styropianu, w środku zbrojenie i beton, firma chyba "Thermoplast" się nazywała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?