kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzyłem chwilę na Bayern i to, jak oni idą na przeciwnika - jak wściekłe psy spuszczone z łańcucha. Ciekawy jestem, czy nasi kiedyś zagrają z takim zębem?
Ostatni raz to chyba widziałem w pamiętnym rewanżu z PSG.
1
@Janiama Dzisiaj tylko trójeczka dla nas, Mats znowu z czystym kontem:-)
7
@Lionel_Messi10 "Uwielbiam" takie komentarze, muszą wymagać sporego wysiłku umysłowego:-)))
1
@Jakchcesz nie, California:-)
0
@norbi77 Miałem tam ze 4 bany... ale o dziwo kończyło się na 14-tu dniach, a jechałem dosyć ostro (bez wyzwisk):-)
4
@Rewolucja123 Jest takie powiedzonko - jestem tak głodny, że konia z kopytami mógłbym wp....:-)
5
Obejrzałem bramki... i to co dał karnego Realowi, to są jaja jak berety:-)))
Piękny trzymał za rękę obrońcę i wrzucił go na siebie.
2
Ochłońcie... bo Real może odzyskać lidera we czwartek, mamy bardzo ciężki wyjazd i o 3 oczka będzie ciężko.
0
@mkord Masz rację, źle to ująłem:-(
5
Cóż, Iga udowodniła, że jest tylko człowiekiem. Piękny sezon, oby w przyszłym roku powtórzyła, teraz na zasłużony odpoczynek:-)
0
@LS Weź słownik w rękę, poprawi Ci humor:-)
1
@Colon Niestety, nie wiem. Późny Genesis to już nie moja bajka:-(
1
@Janiama 4 do jaja z bramą Pikusia ze łba:-)))
1
Daria pokonuje Coco i 1ga już w półfinale:-)
Swoją drogą milusia ta Daria, tylko ta narodowość:-(
0
@Gall Puig umarł, czy coś mnie ominęło? :-)
Najwyraźniej nie narzekasz na brak czasu, buszując w poszukiwaniu takich perełek:-)
0
@usztafik "Żymian wodom myli" :-)))
1
@Janiama 0 : 4 jak zwykle:-)
3
@macio_944 Nie bój się tego, chyba też zauważyłeś, że również ja przy kontrowersjach nie gryzę się w klawiaturę, tylko jadę prosto z mostu. Ja bardzo doceniam ludzi, którzy mają własne zdanie i piszą o tym... nie szukając "zielonych", jak większość pato-celebrytów na tej stronie:-)
3
@macio_944 Jak zwykle celnie. Dla jesteś jedynym kandydatem do ZP na tej stronie:-)
1
@Piorun ... i strzelił nie kto inny, jak jechany tutaj pewien Kapitan:-)
2
Ferran obowiązkowo powinien zatrudnić psychologa. Przecież to, co "zmaścił" woła o pomstę do nieba!
Ważne 3 pkt i jedziemy dalej:-)
1
@Janiama Już Ci pisałem, znowu nasi czwórkę załadują, Marc na zero z tyłu:-)))
1
@Janiama Nie wiesz? Znowu walną 4 sztuki:-)
2
@jeyx77x @macio_944 dokładnie opisał nasze bolączki,... a Ty swoje, ech...
21
Ja chciałbym, żeby z jakiegoś powodu Barca dostała bana na transfery IN, powiedzmy 2-3 lata. Dlaczego? Ano dlatego, żeby trener mógł normalnie pracować z zaufaną grupą piłkarzy, okraszając skład perełkami z La Masii.
Mnie się nie spieszy, jak co niektórym tutaj a kibicuję Barcy od ponad 46-ciu lat.
1
Byki wyjaśniają Celtów, super nie @fart :-)
4
@Awtameok_Klana Ja wiedząc, co się święci wyjechałem, jak pierwszy raz dorwali się do władzy:-)
2
@FCB24 Jeden wyraźnie popchnął go w plecy...a drugi już czekał żeby załatwić Gaviego!!!
0
@Faro ...dodatkowo w kilka minut z Żółtą Łodzią zabrali mu 2 asysty (patelnie).
7
@barcelonaLM Tylko "kosa na sztorc" oderwie ich od koryta!