0

Patrzyłem chwilę na Bayern i to, jak oni idą na przeciwnika - jak wściekłe psy spuszczone z łańcucha. Ciekawy jestem, czy nasi kiedyś zagrają z takim zębem?
Ostatni raz to chyba widziałem w pamiętnym rewanżu z PSG.

1

@Janiama Dzisiaj tylko trójeczka dla nas, Mats znowu z czystym kontem:-)

7

@Lionel_Messi10 "Uwielbiam" takie komentarze, muszą wymagać sporego wysiłku umysłowego:-)))

1

@Jakchcesz nie, California:-)

0

@norbi77 Miałem tam ze 4 bany... ale o dziwo kończyło się na 14-tu dniach, a jechałem dosyć ostro (bez wyzwisk):-)

4

@Rewolucja123 Jest takie powiedzonko - jestem tak głodny, że konia z kopytami mógłbym wp....:-)

5

Obejrzałem bramki... i to co dał karnego Realowi, to są jaja jak berety:-)))
Piękny trzymał za rękę obrońcę i wrzucił go na siebie.

2

Ochłońcie... bo Real może odzyskać lidera we czwartek, mamy bardzo ciężki wyjazd i o 3 oczka będzie ciężko.

0

@mkord Masz rację, źle to ująłem:-(

5

Cóż, Iga udowodniła, że jest tylko człowiekiem. Piękny sezon, oby w przyszłym roku powtórzyła, teraz na zasłużony odpoczynek:-)

0

@LS Weź słownik w rękę, poprawi Ci humor:-)

1

@Colon Niestety, nie wiem. Późny Genesis to już nie moja bajka:-(

1

@Janiama 4 do jaja z bramą Pikusia ze łba:-)))

1

Daria pokonuje Coco i 1ga już w półfinale:-)
Swoją drogą milusia ta Daria, tylko ta narodowość:-(

0

@Gall Puig umarł, czy coś mnie ominęło? :-)
Najwyraźniej nie narzekasz na brak czasu, buszując w poszukiwaniu takich perełek:-)

0

@usztafik "Żymian wodom myli" :-)))

1

@Janiama 0 : 4 jak zwykle:-)

3

@macio_944 Nie bój się tego, chyba też zauważyłeś, że również ja przy kontrowersjach nie gryzę się w klawiaturę, tylko jadę prosto z mostu. Ja bardzo doceniam ludzi, którzy mają własne zdanie i piszą o tym... nie szukając "zielonych", jak większość pato-celebrytów na tej stronie:-)

3

@macio_944 Jak zwykle celnie. Dla jesteś jedynym kandydatem do ZP na tej stronie:-)

1

@Piorun ... i strzelił nie kto inny, jak jechany tutaj pewien Kapitan:-)

2

Ferran obowiązkowo powinien zatrudnić psychologa. Przecież to, co "zmaścił" woła o pomstę do nieba!
Ważne 3 pkt i jedziemy dalej:-)

1

@Janiama Już Ci pisałem, znowu nasi czwórkę załadują, Marc na zero z tyłu:-)))

1

@Janiama Nie wiesz? Znowu walną 4 sztuki:-)

2

@jeyx77x @macio_944 dokładnie opisał nasze bolączki,... a Ty swoje, ech...

21

Ja chciałbym, żeby z jakiegoś powodu Barca dostała bana na transfery IN, powiedzmy 2-3 lata. Dlaczego? Ano dlatego, żeby trener mógł normalnie pracować z zaufaną grupą piłkarzy, okraszając skład perełkami z La Masii.
Mnie się nie spieszy, jak co niektórym tutaj a kibicuję Barcy od ponad 46-ciu lat.

1

Byki wyjaśniają Celtów, super nie @fart :-)

4

@Awtameok_Klana Ja wiedząc, co się święci wyjechałem, jak pierwszy raz dorwali się do władzy:-)

2

@FCB24 Jeden wyraźnie popchnął go w plecy...a drugi już czekał żeby załatwić Gaviego!!!

0

@Faro ...dodatkowo w kilka minut z Żółtą Łodzią zabrali mu 2 asysty (patelnie).

7

@barcelonaLM Tylko "kosa na sztorc" oderwie ich od koryta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?