kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Miałem, miałem... i Sporty też się kurzyło, były wiele lepsze od następcy - Popularnych.
11
Ktoś ma jeszcze chęć obejrzeć zdjęcia z mojej wyprawy po Utah i Arizonie?
Jeśli tak, to wpisujcie się, wrzucę raz jeszcze:-)
5
@Muevertigo Zdobyliście tyle trofeów tylko dlatego, że Barca była w kryzysie, bo z nami zawsze mieliście pod górkę. Lepiej idź się cieszyć na notatnik a nie pisać tutaj swoich wysrywów!
14
Ten mecz tylko podsycił moją rządzę pokazania miejsca w szeregu Realowi jak pojedziemy tam na trening. Skoro takie żałosne Atletico im się postawiło, to my powinniśmy powtórzyć marcowy wynik:-)
1
@kubix05 Mam to w pamięci, zrobię:-)
0
@BaroPodertos Co bardzo ważne, potrafi się też cofnąć w linię stoperów po piłkę i z "głową" ją wprowadzić wyżej do grania. Jest to jeszcze bardzo młody zawodnik, można z niego jeszcze "lepić"... i nie wiem, czy nie było by dobrym pomysłem wsadzać go powoli w buty Busiego. Gdyby odpalił na tej newralgicznej pozycji (dla gry Barcy), wtedy można ze spokojem pożegnać weterana. Ma podobną, bardzo dobrą wizję gry, świetny przegląd pola, świetne długie podanie - czyli to, co ma Busi.
Dlaczego Xavi nie miałby spróbować, niż na siłę z FdJonga, grającego najlepiej jako box to box robić DM-a
0
@Janiama Na początku listopada wybieram się jeszcze do Valley Of Fire State Park. Dlatego w listopadzie bo teraz tam gorącoooooooooooooo, ufffffff.
Jeśli będę mógł użyć drona, to dopiero będzie piękny filmik:-)
1
@macio_944 Pełna zgoda:-)
Zapomniałem Cię oznaczyć:-( Chcesz obejrzeć piękną Amerykę, szukaj u mnie, dzisiaj dodałem.
1
@Janiama Jeśli się uda, to wybiorę to, co najlepsze do zwiedzania i obejrzymy to razem:-)
5
@kamyk_23 @koziar @kubix05 @Don-Corleone @Coutinho007 @Colon @Emhyr i wszyscy, którzy mają piękne widoki i Barcę w sercu:-)
14
Barca w sercu i na sercu!
Przepiękne widoki, Barca i Orzełek na piersi i ten piękny kanion antylopy:
@Janiama - Maćku, gdyby nie pandemia, to chyba bylibyśmy tam razem, @ElPonczato @aldewir @LeoKrol @Shadow23FCB @mrboom @kryhaa @GadulkiGembulki_FCB @Danny Gaucho @tomek8756
0
Rada dla wybrzydzających na skład - cierpliwości.
Najpierw trzeba rywala napocząć i przy prowadzeniu np 3:0 zmienić pięciu zawodników, żeby dopełnić rotacji:-)
2
@Janiama Pykniemy ich 8 do jaja, dawno nie było goleady na CN:-)
1
@norbi77 ...to i tak z ponad ośmiuset zdjęć wybrałem tylko niecałe trzy setki, nie chciałem też żeby edycja trwała po sekundę, dwie:-) I tak zrobiło się prawie 8 "gigów":-)
0
@norbi77 ...jakoś poradzimy, filmik ma prawie pół godziny:-)
0
@Danny Gaucho Tak jak napisałem, to filmik dla Was, ja mam dla siebie na kompie ...ale jakoś to załatwimy:-)
1
@koziar @Danny Gaucho @tomek8756 @Keson ...jeszcze się renderuje:-)
Zaczekam na odpowiedź moderacji, zobaczymy - to jest film dla was a ja nic z tego nie będę miał oprócz satysfakcji, jeśli komuś się spodoba:-)
0
@Moderacja
Czy wklejając link do swojego kanału na YT (nie jest to kanał ustawiony na zarabianie kasy) będę narażony na jakieś sankcje z waszej strony?
2
@Comentateiro Płacę za prąd w $$$ w Ameryce, odciążając w ten sposób ten "szturchnięty" polski rząd:-)))
2
@norbi77 @don'T.R.I.P.e Zabawiam się teraz ze wstawianiem ambientu, efekt nawet dość ciekawy, skończę i wstawię tutaj dla ciekawskich:-)
4
Zrobiłem filmik z mojej ostatniej wyprawy i ubarwiłem go muzyką M. Oldfielda. Niestety YT się nie spodobało (prawa autorskie)... a ja przecież nie chcę zarabiać na tym:-(
Nic to, usunę Mika i wstawię to "cóś" darmowe... to nie będzie to, bo Oldfield pasował do tej serii zdjęć, jak woda spod ogórków kiszonych do "setki" :-)
0
@daniel32778 Najlepszy Premier w naszej najnowszej historii. Nazywanie go zdrajcą świadczy tylko o Twoim marnym poczuciu polskości... z takim wyrażaniem swoich poglądów - uważaj... bo nie wiadomo, jak Ty skończysz!
4
Szykuję niespodziankę dla Was z mojej wyprawy, kto chce być oznaczony (oprócz "starych wyg") ?
1
Do tych, którzy już tutaj drą szaty. Żeby automatyzmy zaczęły działać, ta drużyna musi pograć ze sobą co najmniej kilka miesięcy. Wcale to źle dzisiaj nie wyglądało, jeszcze po karnym dla nas mecz mógł się obrócić o 180 stopni, niestety panowie na varze chyba nie założyli okularów.
Oby teraz z Interem 3 pkt i w rewanżu możemy Bayernowi sypnąć lekko ze trzy, spokojnie cules:-)))
2
@FiFi_FF Zgoda ze składem... ale wolałbym od początku FdJ zamiast Gaviego. Młody może się podpalić i możemy zaraz grać w osłabieniu. Chętnie bym go zobaczył w okolicy 60 minuty.
0
@Colon Epokowa płyta, słuchałem jej już chyba z kilka tysięcy razy:-)
0
@maroon Gratki, bardzo fajnie to ująłeś:-)
1
@Emhyr Ja tego nie dożyję (z racji mojego wieku), pytanie - czy świat będzie jeszcze istniał jak to wszystko pie...nie i nieliczni wrócą do jaskiń?
1
... to się nagrał:-(
2
@DonAndresFCB Za te poprzednie kilka spotkań chciałbym, żeby zostawili im bagaż 10-ciu bramek:-)