kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
... to się nagrał:-(
2
@DonAndresFCB Za te poprzednie kilka spotkań chciałbym, żeby zostawili im bagaż 10-ciu bramek:-)
1
Chciałbym żeby nasi chłopcy zabawili się z nimi w dwu cyfrówkę za te symulki i obrzydzanie piłki nożnej.
0
@VeB10Ronnie Przeglądnę wszystko na spokojnie i spróbuję zmontować film z całego tripu. Jest z czego wybierać - 3 telefony, go-pro, aparat i jeszcze z kamerki samochodowej:-)
Pewnie trochę mi to zajmie:-)
Tak, mieszkam w Costa Mesa, CA
6
@VeB10Ronnie @Sensible Łap więcej:
https://zapodaj.net/30edeeab9db1b.jpg.html
https://zapodaj.net/1da3b01b99ef4.jpg.html
https://zapodaj.net/272423da6bbb0.jpg.html
21
Jesteśmy w świetnych humorach, to wrzucę kilka fotek z podróży:
Bryce Park -
https://zapodaj.net/1c83b95975707.jpg.html
a tutaj macie ciekawostkę na temat pogody, jaką mieliśmy -
https://zapodaj.net/73d56ac688208.jpg.html
na prośbę @Shadow23FCB
3
Dawno temu pisałem, że Dembele ma potencjał na ZP, ładnie mi się chłopak odwdzięcza, potrzeba było tylko trenera i sztabu lekarskiego żeby odpalił:-)))
9
Witam, wróciłem kilka minut temu, naładowany nową energią i pełen wrażeń. Za mną ponad 650 mil w drodze, zmęczenie daje się we znaki, jutro wrzucę kilka fajnych fotek:-)
3
Cześć chłopaki, wyjeżdżam na kilka dni... @Janiama - walniemy Sevillę 5:1, wrócę, to wrzucę kilka pięknych fotek:-)))
Ogólnie to kicha straszna dzisiaj, nie miałem prądu od rana , teraz prawie 9-ta wieczór i oddali:-) Jakaś większa awaria... ale - byle do przodu:-)
Idę spać, bo o 3 rano wyjazd, żeby korki w Las Vegas ominąć:_)
1
@Mario96w Ciężko o tornister na plecach w wieku 40-tu lat. Moje chłopaki kończyli edukację w tamtych latach:-)
2
@Mario96w Co do pieprzenia głupot, to Ty jesteś mistrzem na LR. A od dziadka, to trzy w bok...
2
@QuaReL Szacunek to mogę mieć do Ciebie, za to że jesteś kibicem mojego ukochanego klubu, nie dla tej krowy. Nienawidzę ją od samego początku jej kariery.
3
Jest duża szansa na pożegnanie z tenisem tej amerykańskiej "ciężarówki".
Ubrała buty do podnoszenia ciężarów i tak właśnie gra, mam nadzieję, że Estonka ją pięknie wyjaśni w 3 secie:-)))
2
@tomek8756 Mieszkam w Stanach... jak dobrze, że ktoś to wrzucił, bo nie wiedziałbym, że taka inflacja szaleje, ja pierdziu!!! O tym, że paliwo w Kalifornii staniało z 7$ za galon do 5$ nie wspomniał:-)))
2
@adi7adi8 ... jeszcze ten babochłop w łeb w II rundzie i supcio:-)))
0
@esem91 Z takim pierwszym podaniem będzie trudno o ćwierćfinał:-(
5
Śliwka - "miękkim" robiony nie powinien już dupska dźwignąć z ławki do końca mistrzostw!
0
@Colon Koncert koncertów:-)
0
@FCB24 ...przecież napisałem:-)
2
@VeB10Ronnie Nie mam nic przeciwko powtórce sprzed ośmiu lat, wtedy też nas klepnęli... a jak się skończyło, wszyscy wiemy:-)
0
@VeB10Ronnie W normalnym sklepie u mnie też o dyszkę się ociera, ja kupuję na Dutyfreest, zajrzyj:-)
0
@Mixtape Katowałem się kilka razy próbując rzucić ten syf... ale niestety nie udało się. Palę już od ponad 50-ciu lat, teraz Rothmansy, które kupuję po 30$ za karton.
0
@czółkovsky O czym Ty bredzisz? Jako jedyny potrafi grać z pierwszej piłki, czy to przyspieszając, czy zwalniając akcję, dzięki temu mamy kontrolę w środku.
0
@draxidox Może w łojca trafi wreszcie:-)))
4
Hurraoptymistów przestrzegam, że nawet Czesi postawią wyżej poprzeczkę, druga połowa to gra w chodzonego.
0
@ShawnC Całkiem fajną opcją było by dać mu kilka meczy w rezerwach dla złapania rytmu, bo w pierwszej drużynie cieniuje, tak jak napisałeś.
2
@Przemek2323 ... a GRU hula po Polsce, jak po Moskwie:-))) Pisiory - tfu!!!
3
@JarekS Pełna zgoda z tym, co napisałeś. Mnie też martwi Gavi w składzie, znowu będą ciężary, w jego miejsce FdJ i nawet to zestawienie obrony jest do przełknięcia:-)
1
@norbi77 Grajmy i wygrywajmy, tabela sama się ułoży:-)
0
Pomoc w składzie FdJ, Busi i Pedri zapewni płynność... Gavi z formą, które prezentuje, co najwyżej z ławki na końcowe 20 minut.