kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Wróciłem właśnie z GYM-u i hop na wagę - 155 lbs, przy 173cm wzrostu w wieku 63 lat:-)
Od połowy grudnia zrzuciłem ponad 27 funtów!!!
0
@!34RC3!_0N4 Jeszcze trochę surowy... ale ma pierdzielony pokrętło w nogach!!!:-)
0
@Awtameok_Klana Dlatego siedzę sobie w Kalifornii, żeby te syny pisie nie rozdawały pieniędzy z moich podatków:-)
1
@Ojciec5tkidzieci Nie raz, nie dwa oberwałem pałą, zawsze słusznie i bez pretensji:-)...no oprócz demonstracji 13-to grudniowych.
11
@JarekS Napisałem to samo kilka godzin temu, to zostałem postawiony do pionu, jak to - Gavi - przecież nieźle zagrał. Niektórzy mają klapki na oczach, aż się prosiło na początek drugiej połowy (nawet wcześniej) wpuścić Miralema za Gaviego, bo on nic nie dawał w tej pomocy.
9
Pompowanie Gaviego trwa w najlepsze a on z formą, którą ostatnio prezentuje, to nawet z ławy nie powinien się podnosić.
3
Byłem całym sercem za przyjściem Xaviego... ale ten, widząc, że nie mamy pomocy i zmieniając Gaviego dopiero w końcówce trochę sobie u mnie "nabruździł".
Swoją drogą, to co gra teraz Gavi, to nie powinien podnosić się z ławki:-(
Jeszcze dorzucę kamyczek do ogródka Xaviego - FdJ znowu nie zagrał na pozycji Busiego, jego strata dała wyrównanie RSSS a Pjanić siedział "i zawijał te sreberka", to po kiego go zostawiał na sezon, zamiast go "wypchnąć" z klubu?
1
Dałem dwie 9-ki, Marcowi i Lewemu. Ter Stegenowi za, że gdyby nie jego interwencje, to szybko RSSS zamknęło by mecz a Robertowi za 2 bramki z piękną asystą.
0
Pjanić za Gaviego, must have!!! Wtedy Frankie może zagra coś z Pedrim z przodu.
0
@Peciak Nie, Araujo i Gavi... jeszcze Ferran po kontuzji:-(((
0
Martwi trochę kompletnie bez formy Gavi w podstawie... ale to jeszcze junior i może mu wyjść super meczycho, bo młodzi tak mają:-)
0
@Rust_Cohle ... żebyś się nie zdziwił, jak Usyka zniosą:-)
6
Łapcie na tapetę, kilka dni temu udało mi się cyknąć:
https://zapodaj.net/fbee4706cb555.jpg.html
https://zapodaj.net/qr_fbee4706cb555.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z tym Brajtem to takie jaja, jak berety. Nie wiemy dokładnie, co tam jest zapisane w kontrakcie... bo jeśli jest zapis, że musi być rejestrowany, to pupa zbita... a jeśli nie, to gnać ćwoka do miotły przez dwa pozostałe lata kontraktu!!!
Może nawet się zamortyzuje:-)))
0
@Encore Ja zawsze:-)
10
@hayek Co wy macie z tym "ę"??? Piszesz o Pepie a stawiasz pytanie, jak to Ty byś zdobył LM:-)))
1
@SwieteOfficjum Dla mnie rewelacyjny... choć wiadomo, są gusty i guściki. Obejrzałem 4 sezony i z niecierpliwością wyczekuję na piąty.
2
@tomek8756 Jak długo będziemy jeszcze czekać aż ci kretyni pisowscy zniszczą wszystko?
Zaczęli od stadniny w Janowie... i tak to leci, ech:-(
1
@Criss18Barca Pikuje - to tylko z góry na dół, poprawnie byłoby - sinusoida:-)
0
@Seledynowy Jest jeszcze opluwany tutaj S. Roberto.
1
@MarcinVeB10 Ja właśnie skończyłem Yellowstone z K.Costnerem, sztos serial. 4 sezony i czekam z niecierpliwością na kolejny:-)
0
@tomek8756 Zmyjesz tapetę i niewiele zostanie, widziałem:-(
1
@jacobFCB Zauważyłeś datę, nie miał wtedy zbyt dobrego okresu gry przez ciągłe kontuzje...a ja nadal w niego wierzyłem:-)
6
@macio_944 Masz rację. Ja myślę, że przyjście Lewego zniesie presję z tego młokosa i powoli dojdzie do swojej najlepszej dyspozycji, oby...:-)
1
@jacobFCB Nie musiałem długo szukać:
https://prnt.sc/59LV1qzqa9OX
2
Gdyby ktoś cierpiał na niedobór adrenaliny, to zapraszam:
https://youtube.com/clip/UgkxdRC2q6Lx0u-KN255oD1oSg7XvNN8oiEC
8
"Jak informowało dziś Mundo Deportivo, napastnik zgodziłby się na odejście tylko wtedy, jeśli otrzymałby od Barcelony swoją kartę zawodniczą i mógł opuścić drużynę za darmo." - jeśli to prawda, to dać mu tą kartę i zasadzić jeszcze kopala w dupala na do widzenia...a raczej żegnaj nieudaczniku.
2
Eksplorując okolice Las Vegas natrafiłem na coś takiego;
https://www.myutahparks.com/road-trips/road-trip-stops/valley-of-fire-state-park/?itm_source=parsely-api
i na pewno późną jesienią zawitam w te urocze miejsca:-)
10
Chciałbym tutaj nieco ostudzić gorące głowy.
Transfery, transferami... ale żeby to wszystko zaczęło "hulać" potrzeba jednak kilku miesięcy, może nawet więcej. A jak znam życie po kilku (oby nie) nijakich meczach zacznie się tutaj płacz i sprzedawanie zawodników, nie mówiąc o trenerze.