kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Liczysz na zielone takimi wysrywami?
Chyba tylko od gimbazy:-(
2
Z różnych względów nie dane mi było go oglądać... teraz będę miał przyjemność oglądać tego niewątpliwie utalentowanego chłopaka na żywo.
Do zobaczenia Riki, czekamy w L.A.:-)
0
@realizator Wiem, to nie pierwsza moja wizyta w tamtych stronach, teraz jadę głębiej to eksplorować (i z lepszym sprzętem), zabieram też syna, jeszcze tam nie był :-)
1
@Rust_Cohle Dzięki za ostrzeżenie, znajdziemy sposób:-)
6
Kojarzycie Tripadvisor? Trzymajcie się od tego g... jak najdalej.
Zabukowałem bilety do Lower Antelope Canyon, potwierdzili i... na drugi dzień e-mail, że przepraszają, że transakcja nie może zostać zrealizowana. Zabukowałem znowu i... powtórka z rozrywki. Musiałem skasować rezerwację w dwóch hotelach i postanowiłem zmienić termin wyjazdu, jak również zrezygnować z usług tego g...:-(((
Postawiłem na Expedię i mam wszystko dopięte na ostatni guzik:-)
Na początku września odwiedzę więc :
oraz "końską podkowę", ale z poziomu rzeki:
na koniec wizyty w Page mam wisienkę na torcie, czyli:
i po nocy w hotelu, w drodze powrotnej będzie wizytacja Grand Canyon.
Do domu zamierzam dojechać późnym wieczorem.
Postaram się zrobić jakiś fajny filmik z eskapady i wrzucę go na YT.
2
Coś dla miłośników "ciężkiej" gitary Pata.
Travers & Appice - Live at The House of Blues
0
@Survier Najbardziej badziewny okres w muzyce (z nielicznymi wyjątkami). Tak, słuchało się... ale teraz nie ma o czym mówić. Lata 70-te, to były czasy!!!
0
@Encore Zapewne @Don-Corleone z racji wieku, krajan... i flaszkę można obalić:-)
1
@jacobFCB @Foro Joe uprawia z gitarą piękny, delikatny, czasem na wyższych obrotach seks... a Steve dziki:-)
0
@Danielos8 PlanetaPL.tv - płacisz i masz multum kanałów. Ja w Stanach oglądam na ESPN+. Nie wiem jak u germańców... ale VPN obejdzie wszystko. Jak go ustawię na Polskę, to mam nawet Playera:-)
1
@klopx Z wyjątkiem Margot... popieram:-)
0
@marcin62 Przecież pisowska milicja tylko do tego się nadaje. A jeszcze kilka lat temu ludzie patrzyli przychylnym na policjanta:-(((
1
@don'T.R.I.P.e Już kolega wyżej Ci wyjaśnił, o co mu biega...a Ty nadal rżniesz głupa???
6
Kolejny niezły mecz Pjanića.
2
@Colon Roger nigdy nie uważał Go za członka zespołu...a przecież tyle dołożył od siebie:-(
1
Jak widzę, wszyscy jarają się transferem "Żula" a ja myślę, że to Christiansen będzie królował na stoperze. Szybki, dobrze wyprowadzający piłkę, celne długie podanie i dobra gra głową. Pożyjemy, "uwidimy" :-)
0
@daniel32778 Zmartwię Cię, Nico nigdy nie odpali, nie ta skala talentu... obym się mylił i żebyś Ty miał rację, pożyjemy, zobaczymy:-)
3
Ciekawy mecz Pjanica.
1
Busi - pan profesor. Wszystkie piłki odgrywa z pierwszej (prawie) i dokładne przerzuty:-)
0
@ObiektywnyKibic121 Podejrzewam, że wyśmiewany tutaj Riki, grając na pozycji Nico, dałby o wiele, wiele więcej:-)
5
Lewy dość słabo, ale co odstawia Nico, to głowa mała:-(
0
@BorzyKrzys Lotnisko, obok którego mieszkam nosi imię Johna Wayn'a:-)
0
@Bobo25 To jest film akcji, oczekujesz wzruszeń, to luknij sobie jakiś "mielony dramat":-)
1
@shahman W Małopolsce było jeszcze określenie - ze śpilora:-)
0
@Jacu327 Jak mieszkałem na Florydzie, to było - no screen, no life - po przeprowadzce do Kalifornii temat zniknął, tutaj nie ma komarów:-)
1
@sevs Przyznaję, że teraz czytam bardzo mało... ale dawno temu, gdy miałem 14-17 lat "łykałem" po 20-cia kilka tytułów na miesiąc.
0
@ronidaro10 To wszystko kwestia wprawy, kamerka super, masz możliwości zmiany ustawień od 720 przez 1080 po 4K.
Nie jestem ekspertem, zajrzyj do YT, tam masz sporo filików:-)
1
@aldewir Może i tak... ale naprawdę było na co popatrzeć i nie schodziłem poniżej 50-ciu metrów:-)))
2
Ależ jestem podjarany... "pofruwałem" dzisiaj pierwszy raz dronem FJI FPV. Z uwagi na to, że mieszkam obok lotniska, musiałem pojechać do free zone kilka mil od domu. Tereny przepiękne, bo to blisko Laguna Beach... i po powrocie wskoczyłem od razu w internet żeby zamówić dodatkową baterię... bo jedno ładowanie wystarczy tylko na 20 minut lotu.
Obejrzałem sobie z góry chałupy dzianych kalifornijczyków, "niektóre" z nich leżakują na przydomowych basenach i trzeba było czasem trochę zawisnąć:-)
0
@FCB24 W czasie pozostałym do MŚ powinni trenować tylko zagrywkę a dzisiaj powinny wyjść rezerwy, żeby ocenić przydatność do drużyny.