kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grbić nie widzi, że Zator jest tylko statystą w tym meczu???????????
2
@FCB24 Irańczycy nabiorą doświadczenia i za kilka lat zdominują siatkę:-(
0
@cracker Wszystko fajnie, tylko muszę teraz znaleźć w internecie instrukcję obsługi, bo ta dołączona w pudełku, to jakieś jaja. Mam na to sporo czasu, bo wyjazd dopiero na początku sierpnia:-)
0
@cracker dji FPV
11
Z bólem serca zrezygnowałem z meczu w Vegas. Obliczyłem, że bilet w dobrym miejscu + hotel i benzyna wyniosły by ok 5 koła papieru (miałem przyzwolenie Żony na taki wydatek).
Zamiast tego kupiłem sobie drona i gopro za ok. 2600 $, zarezerwowałem bilety w okolicy Bryce Park na 2 dni (mam zamiar zrobić ze 2 loop'y po i oglądać piękne, jakby rzeźbione góry z dołu).
Później na 2 dni w Page nad Lake Powell. Jadę z Żoną i synem. Masa zapierających pierś krajobrazów, spływ po Colorado (nareszcie zobaczę Horseshoe Bend z dołu), mamy też zamiar zaliczyć oba Antelope kaniony i popływamy trochę kajakami po jeziorze (niestety nie obejrzymy z powodu niedoboru wody Rainbow Bridge).
Mam nadzieję, że Barca poradzi sobie z białymi beze mnie na trybunach:-)))
0
@Krystian1588 ...zwłaszcza ze Słowakami, lol
1
@Pawel13sz Do soboty kolego, u mnie dopiero 19:01 we wtorek:-)
0
Przypomnę tylko, że Depay grał dzisiaj z "9", mało czasu do soboty:-)
3
@IronSanHybrid U mnie za peta lub alkohol na plaży możesz opuścić ją w "bransoletkach" i jest czyściutko.
2
Wina zarządu Barcy. Można było to wcześniej załatwić, przepisy dotyczące wjazdu na teren USA są jasne i można było to wcześniej ogarnąć:-(
1
@martin3131 "oprócz"..................
0
@Unikatowy @Bogan @draxidox
..ale mi dopiekliście, żałosne:-( Pewnie kibicujecie kretynom z tych partii, które wymieniłem.
0
@Kurkmen Źle mnie zrozumiałeś, nie głosuję na idiotów z pisu, lewicy i konfy.
0
@Kurkmen Ja mam tak, że na kretynów nigdy nie oddałem głosu:-)
1
@masq Wyciągnij "guna" z sejfu i zrób porządek:-)))
1
@wojti258 Również proszę o oznaczanie.
0
@Klaudix Sorry, że tak długo.
Moja historia jest prosta.
W Polsce prowadziłem zakład kamieniarski i w porze zimowej z pracą było różnie. Miałem tylko 2 zlecenia na granitowe schody w domkach jednorodzinnych więc zostawiłem chłopaków samych (wiedząc, że sobie poradzą) i przyjechałem do kolegi, do Chicago.
Nadmienię, że miałem spory kredyt, z którym miałem małe trudności (po prostu nie będziesz konkurencyjny cenowo, skoro każdy średnio rozgarnięty chłopek w mojej okolicy stawał się "kamieniarzem" bo nie płacił ZUS-u, tylko jebany KRUS), pomyślałem więc, że w pół roku odbiję trochę kasy.
Kumpel załatwił mi pracę za 8$ na godzinę u faceta, który robił podłogi. Robiłem szybkie postępy w pracy i zaraz boss dźwignął mi na dyszkę... ale to i tak było dla mnie za mało. Poszukałem ogłoszeń w gazecie i trafiłem na ofertę kamieniarską, ale z Florydy.
Zostawiłem swoje namiary i facet się odezwał po miesiącu. Spakowałem manatki do mojej Hondziny, którą w międzyczasie kupiłem i sru na Florydę... i tam mnie wzięło, zakochałem się w Ameryce. Po światowym krachu w 2008 roku zabrakło pracy z dnia na dzień i co?
Żona znalazła ogłoszenie o pracy w Kalifornii, spakowaliśmy ile się zmieściło do półciężarowego Dodga i znalazłem się na West Coast w 2008 roku.
0
@Encore Potencjał ma ogromny... ale niech nie kozaczy... bo MJ będący już na emeryturze mógłby mu jeszcze kilka sztuczek pokazać:-)
5
A mówiłem - nie kop tego rekina:-)
0
@koziar Nie sugeruj się opisami, które wkleił tutaj @pax . One dotyczyły piramidy Chufu, która była oddalona od kamieniołomu tylko kilkaset metrów i... masz rację, ta była z wapienia.
Skoro myślisz, że to takie proste, to kup sobie taki bloczek wapienia - powiedzmy - półtonowy i obrób go do kształtu sześcianu. Będziesz miał zajęcie na kilka lat:-)
0
@DaPidejpi Zgadzam się z Tobą.
Jestem kamieniarzem i coś czaję w temacie. Niedowiarkom polecam wizytę u kamieniarza, który tnie bloki i poproszenie go o narzędzia do obróbki, może jeszcze takie, jakie były wtedy dostępne. Uderzy jeden z drugim kilka razy młotkiem w przecinak i... zmieni mu się natychmiast punk widzenia w tym temacie.
Pomijam już tutaj fakty związane z transportem takiej ilości obrobionych bloków i ułożenie ich z taką precyzją i na taką wysokość.!!!
0
@Monix10 Super, że tak wszystkich nastraszyłaś. Stany nie są gotowe na najazd polskich turystów.
A tak na poważnie, to podkoloryzowałaś troszkę, problem z bezdomnymi jest... ale nie znowu taki, jak to opisałaś.
Ja mieszkam w Kalifornii już od 2008 roku i za żadne skarby z własnej woli nie wróciłbym do Polski, by tam czuć się bezpiecznie:-)
0
@Xxxbarca4ever @FCB24 Co ma piernik do wiatraka? Mnie nie interesują tytuły, które zdobył, tylko to, co daje reprezentacji... w tej chwili nic nie daje!!! Pamiętam tylko jeden jego wybitny mecz - kilka lat temu z Yankesami i dalej tylko cisza, bez spustu nad jego grą.
1
Śliwka to może być gwiazdą takiej Zaksy... w repce, to ławka max:-(
1
@AlexDark00 @tomek8756 Zwiedzanie NYC nie jest takie proste. Musiałbyś to robić w soboty i w niedziele (nocami nie radzę...bo jeden zły skręt i mogą Ci zrobić jesień średniowiecza) bo w tygodniu korki koszmarne, oprócz tego sporo kasy na przejazdy mostami:-(
1
@tomek8756 Pozwolę sobie wkleić jeden z komentarzy, z którym całkowicie się zgadzam:
Wiją się ci polityczni gangsterzy jak PiSkorze - a te ich wygibasy, łgarstwa i wypieranie się własnych słów najlepiej pokazują, dlaczego tak bardzo prą do "reform" sądownictwa i zmiany konstytucji.
Klasyczna mafia, która już się na władzy upasła jak tucznik - a teraaz potrzebuje B-E-Z-K-A-R-N-O-Ś-C-I.
0
@ProMILs Opisano go, jako serial szpiegowski. Nie oglądałem, więc pytam czy ktoś go zna:-)
0
Mam zamiar "uwalić" się w nowy serial.
"No limit" - warto?
4
Nie wiem, czy już ktoś wrzucał - przykra wiadomość:
Janusz Kupcewicz nie żyje. Były reprezentant Polski, strzelec decydującej bramki w meczu o brązowy medal MŚ 1982 z Francją (3:2), miał 66 lat. O jego śmierci poinformował były prezes PZPN i kolega Kupcewicza z boiska - Zbigniew Boniek.:-(
0
Komentarz usunięty