0

Miałem obawy co dzisiejszego występu i to potwierdza się na korcie. Przynajmniej trybuny Wimbledonu "wyczyszczą" się z polskiego buractwa:-(

0

Najzdrowszy dla Barcy byłby teraz ban na transfery do klubu, taki na 2 lata.

1

@BorzyKrzys Cała prawda, całą dobę...co Ci się tutaj nie zgadza?

7

Grono kibiców "Ostróg" znacznie wzrośnie na LR, Jeremy w San Antonio!!!

0

@BorzyKrzys "Śłoneczko" dogrzało? :-)

2

@cris2706 Obejrzyj sobie "Strzelec" - 3 sezony łykniesz w kilka dni... ja nie dosypiałem przez niego.

0

@MarioVeB! Cwaniaki z Nowego Jorku też prowadzili 2:0 i... są na wakacjach:-)

0

Komentarz usunięty

2

@Xavi6:) Z taką krową, jest tylko kilka meksykanek wartych uwagi... a Ty wyskakujesz z takim badziewiem???

2

@barcanawieki Q...wa może Ci nie dać....ale zawsze pozostanie, powiedzmy...kokietką:-)

0

Pisałem już tutaj o cenach biletów na klasyk w Vegas, masakra!!!
Teraz wyobraźcie sobie takie zdarzenie.
Wybieram się na ten mecz z synem i chcę zapłacić prawie dwa koła za bilety, pomijając, że syna nie interesuje piłka, (zwolennik lotów i spadania) to nie chce ciul dołożyć za benzynę i hotel ( w sumie koło kafla), jestem w kropce:-(
Co radzicie? (tylko bez broni palnej, proszę) :-)))

0

@BartqRKO Raczej chodziło mi po głowie, żeby ich bardziej upokorzył:-)

9

OFICJALNIE
GSW mistrzem NBA 2022!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Andrzej trzyma GSW w kluczowych momentach:-)

2

Decydująca kwarta, Stefek ma okazję potwierdzić za co otrzyma tytuł MVP:-)

0

Czekam jeszcze na pobudkę Claya za 3 pkt, żeby zaznaczył swoją obecność w finale:-)

0

@Encore Oby tylko na chwilę:-)

3

... ależ Wojownicy dają lekcję kosza Celtom, oby tak już do końca:-)))

2

Po piorunujących pierwszych minutach... zielone ludziki zeszły na ziemię, oby tak już aż do zwycięstwa GSW:-)))

1

Wracamy do Frisco na fetę, czy na 7-my mecz?

4

Komentarz usunięty

0

@arsenallondyn0 To nie thriller... ale akcją można obdzielić kilka filmów - Ambulans.

1

@FC1899Barca Żebyś wiedział, przypomniał mi się smak pewexowskiego i baltonowskiego Carlsberga:-)

3

Szykuję się dzisiaj wieczorkiem do konsumpcji Carlsberga, którego zakupiłem dzisiaj po promce - 2 puchy litrowe za 5 bagsów, wykorzystując sytuację kupiłem 4 zgrzewy po 6 szt. :-)

3

@tomek8756 Zwiedziłem wiele ciekawszych miejsc... ale zapewne w tym lub przyszłym roku się wybiorę... ale musi tam być naprawdę ciepło, bo 47° mnie nie rusza.
5 lat temu "zagotowało" mi się autko przed samym Las Vegas i czekałem na wsparcie AAA koło 3 godzin w upale sięgającym prawie 50°C ☻.

2

Szkoda Stefka, taka seria się skończy... choć mecz jeszcze trwa:-)

2

@Viajero Dorobił, nie dorobił... ale dymać się nie daję:-)

2

Jestem w trakcie bukowania biletu na klasyk w Las Vegas, zerknijcie na ceny:-)
https://prnt.sc/A1TlXxJe8RTJ

1

Ależ akcja Dremonda, ale ich porobił:-)))

0

@Encore Ja już nawet nie pamiętam dlaczego tak nie lubię Celtów, kibicuję im tylko w meczach z Kozłami (ich bardziej nie cierpię z powodu gracza "udającego" Greka:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?